25 TASUTA SPINNI ILMA SISSEMAKSETA

PAF — see ei ole lihtsalt kasiino vaid sotsiaalne kommuun. Auhinnareisid, ühisüritused ja alati vastutustundlik käitumine- need on kõigest mõned märksõnad, mis iseloomustavad Põhjamaade kõige tunnustatumat mänguportaali.

2020. aastal said PAF rahvusvahelise tunnustuse vastutustundliku mängimise edendamise eest ja aasta varem sai PAF kasiinost esimene portaal, mis kehtestas mängijale automaatse kaotuste ülempiiri- 25 000€ aastas.

Kui suutsime sind veenda, et just PAF on kõige õigem koht, kus vabal ajal meelt lahutada, ja seda kontrollitud ning turvalises keskkonnas, siis hakka kohe pihta 25 tasuta spinniga! Registreerimiseks piisab kui sul on SMART-ID või Mobiili ID.

Peale konto loomist saad teha 25 keerutust PAF kasiino ühel unikaalseimal mängul «Kreisiraadio». Võid kindel olla, et mujalt kasiinodest sa seda Eesti koomikutega slotti ei leia. Miks? Sest see on PAF mänguarendajate enda poolt tehtud! Mis aga kõige lahedam- mistahes tasuta keerutustega saavutatud võidud potsatavad sinu mängijakontole pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta!