Arved kasvavad üle pea? Liisingud, laenud, igapäevased kulud… Vahel tahaks kõik selle kuradile saata. Uudisportaalideski pasundatakse lausa iga päev, et majandus aina langeb ja uued maksud pigistavad vähemkindlustatud inimestel kõri päris kinni.

Mis puutub meelelahutuse nautimisse, siis loomulikult ei saa siin ka päris hulluks minna. Milleks oma raskelt teenitud raha lihtsalt tuulde loopida? Ometigi, päris ilma adrenaliini ja põnevuseta ka ei saa. Mis elu see siis oleks?

Sõprade seltsis pokkerit taguda või mõnes spordibaaris tiksuda võib küll, kuid olemas on ka alternatiive. Üheks sellisteks on hasartmängud internetis.

PAF kasiinos võid kindel olla, et mängud on ausad

Tasuta Boonus ei propageeri hasartmänge ega ürita inimesi mängima meelitada. Tegemist on tundliku teemaga, sest alati on neid, kes ei suuda oma mänguharjumust kujundada nii, et see ei hakkaks nende igapäevaelu kuidagi negatiivselt mõjutama.

Suurem hulk Eesti inimesi ometigi saavad oma mänguharjumuse sobitada muu eluga ning kulutavad mängudel kõigest väikse protsendi oma sissetulekutest.

Eesti on selles mõttes erandlik riik, et meil on internetikasiino mängimine täiesti legaalne tegevus. Rahamängude pakkumise või nende mängimise eest keegi karistada ei saa.

Isegi, kui valid mängukohaks mõned tundmatud välismaa kasiinod, siis keegi sellepärast sul käsi raudu ei pane. Samuti jäävad Maksu-ja Tolliameti käed lühikeseks kui nad peaksid tahtma välismaised kasiinosid kuidagi noomida.

Mida tehakse, on et Maksu- ja Tolliamet blokeerib Eesti tegevusloata netikasiinode lehti. Nii võib juhtuda, et kui mängid mõnes Eesti litsentsita kasiinos, avastad ühel hetkel, et sinu meelis mängupaik on Eestis kättesaamatu.

Seaduslikud hasartmängukorraldajad Eestis on selles mõttes paremad, et nad on Maksu- ja Tolliameti esindajatele tõestanud, et tegemist on usaldusväärsete ettevõttega, mis suudavad välja maksta ka kümnetesse ja sadadesse tuhandetesse eurodesse ulatuvaid võite.

Võid ju isegi mõelda, et mis saab, kui mõni põlve otsas tehtud netikasiino peab välja hakkama maksma suuremaid summasid. Võib välja tulla, et oled raha ja aega panustanud mängudel, mille pakkuja pole finantsiliselt üldse kindlustatud.

Kiirkasiino, mis toob võidud lähemale

Eelneva pika jutu iva on selles, et me ei soovita mängida interneti kasiinodes, mis pole võtnud vaevaks hankida omale tegevusluba Eestis. Põhjused on järgnevad:

 1. Iga vähemgi tõsiseltvõetav hasartmängude pakkuja peaks saama tegevusloa Eestis mängude pakkumiseks ilma mingite probleemideta.

  Eesti Hasartmänguseadus on koostatud nii, et raha peale mänge pakkuvad firmad saavad seda Eestis teha vägagi mõistlikel tingimustel. Oluline on, et tagatud oleks mängija turvalisus ning et oleks loodud võimalused vastutustundlikuks mängimiseks.

  Nagu juba öeldud, peab olema ettevõttel ka piisavalt vahendeid, et välja maksta ka suured võidud, mis kasiinodes ikka aeg-ajalt saadakse.

 2. Eestis litsentsiga kasiinodes mängides ja võites pead võitude pealt tasuma tulumaksu ise!

  Kõik hasartmängude korraldajad Eestis tasuvad Eesti riigile kasumi pealt hasartmängumaksu. Sellest tulenevalt on tehtud ka kokkulepe, et kasiinomängijad mingeid makse võitude pealt tasuma ei pea.

  Kui võidad näiteks 1000 €, siis on see sinu ning riik sealt midagi maha arvama ei hakka. Kordame veelkord üle, et see kehtib ainult võitudele, mis on saavutatud Eesti tegevusloaga interneti kasiinodes.

  Seaduslike hasartmängukorraldajate nimekiri toob välja, millised teenusepakkujad on litsentsi omandanud.

 3. Ametliku tegevusloaga kasiinod on kohustatud tagama turvalise mängukeskkonna kõigile.

  Vahet pole, millisele netikasiino platvormile satud, neil kõigil leiad kirjeldused, et tegemist on kõige usaldusväärsemate tegijatega ning et just nende mängud on parimad. Päris nii see muidugi ei ole. Tegemist on peaaegu alati ärihaidega, kelle ainukeseks eesmärgiks on teenida võimalikult palju raha.

  Kui mängid seaduslikes kasiinodes, siis võid vähemalt olla kindel, et on mingi ametkond, mis hoiab netikasiinode tegevusel silma peal. Oluline on, et kõik litsentsiga kasiinod peavad nõudmise korral Eesti Maksu-ja Tolliametile võimaldama ligipääsu tarkvarale ja mängulogidele.

Niisiis saabki selgeks, et kõik seaduslikud kasiinod ongi maksvabad. Õigupoolest siis jääb maksude teema kasiino operaatori kanda. Mängijad selle pärast muretsema ei pea.