Tere tulemast Tasuta Boonus privaatsuspoliitikasse. Selles dokumendis selgitame, kuidas me kogume, kasutame, avaldame ja kaitseme sinu isikuandmeid, kui külastad meie veebilehte või kasutad selle teenuseid.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

(a) Külastajaandmed: Kui sa külastad meie veebilehte, kogume automaatselt teatud teavet, nagu sinu IP-aadress, veebilehele sisenemise aeg, kasutatud veebilehitseja tüüp ja keel, ning külastatud lehed.

Kasutame neid andmeid veebilehe analüüsimiseks ja parendamiseks, et pakkuda sulle paremat kasutajakogemust.

(b) Küpsised ja jälgimistehnoloogiad: Me võime kasutada küpsiseid ja muid jälgimistechnoloogiaid, et parandada meie veebilehe funktsionaalsust, kohandada sinu eelistusi ning analüüsida veebilehe liiklust.

Sul on õigus keelduda küpsiste vastuvõtmisest, muutes oma veebilehitseja seadeid, kuid see võib mõjutada mõnede veebilehe funktsioonide kasutamist.

Isikuandmete avalikustamine

Me ei jaga sinu isikuandmeid kolmandate osapooltega ilma sinu nõusolekuta, välja arvatud juhul, kui see on vajalik seaduse või õigusliku protsessi täitmiseks, meie teenuste osutamiseks või meie õiguste ja vara kaitsmiseks.

Kolmandate osapoolte lingid

Meie veebileht võib sisaldada linke teistele veebilehtedele, mis ei kuulu meie kontrolli alla.

Me ei vastuta nende veebilehtede privaatsuspõhimõtete või sisu eest. Soovitame lugeda hoolikalt läbi iga külastatava veebilehe privaatsuspoliitika.

Isikuandmete turvalisus

Oleme võtnud kasutusele asjakohased tehnilised ja organisatsioonilised meetmed, et kaitsta sinu isikuandmeid volitamatu juurdepääsu, muutmise, avalikustamise või hävitamise eest.

Õigused ja kontaktandmed

Sul on õigus saada teavet sinu kohta kogutud isikuandmete kohta, parandada ebatäpsusi ning taotleda nende kustutamist.

Kui sul on küsimusi privaatsuspoliitika või sinu isikuandmete kohta, võta meiega ühendust aadressil admin@tasutaboonus.ee.

Jagatud vastutus

Domeenil https://tasutaboonus.ee/ leitav sisu on meelelahutuslik ja ei ole käsitletav kui ametlik informatsioon, mida saab igal juhul õigeks pidada.

Me ei võta vastutust lehel esitatud info õigsuse eest. Sisu võib-olla vananenud või ebaõige.

Vahendame infot Eesti online kasiinodes pakutava kohta, kuid https://tasutaboonus.ee/ veebilehel esitatud info õigsus tuleks lugejatel ise üle kontrollida ka teistest usaldusväärsetest allikatest.

Privaatsuspoliitika muudatused

Võime aeg-ajalt uuendada oma privaatsuspoliitikat, et kajastada veebilehe muudatusi või õiguslikke nõudeid.

Uuendatud versioon jõustub kohe pärast selle avaldamist. Soovitame regulaarselt kontrollida privaatsuspoliitika muudatusi.

Viimati uuendatud: 1.02.2024