Vahet pole, kas lööd lahti mõne kiirkasiino või vanakooli netikasiino. Pealehel vaatab seal vastu ikka hulk värvilisi embleemikesi, mille taga lõbusad mänguautomaadid.

Pole vist enam mingi saladus, et just slotimängude pealt kasseerivad kasiino operaatorid sisse enim raha. Siit tulenevalt on kerge aru saada, miks kõige enam promotakse just populaarsemaid slotte.

Internetikasiino operaatorid peavad jätkusuutlikult toimetamiseks teenima raha ning parim viis selle tegemiseks on välja selgitada, kes on nende potentsiaalne klient ja mida talle meeldib mängida.

Kasiinode turundusstrateegiad võivad olla erinevad, kuid slotimängud on ikka samad. Rullikutega mängud ongi kõige äkilisemad ja mänguvooru tulemus saab selgeks sekunditega.

Eestiski on vähemalt mitu netikasiino brändi, mille imago ongi üles ehitatud, et minna võidu peale välja. Suurepärane näide on Betsafe, mille turunduskampaaniad ei räägi vaikselt tiksumisest ja mõnusast mängimisest vaid pigem võimalusest võita suurelt ja minema all-in.

Vastukaaluks PAF platvormil ei õhutata eriti riske võtma vaid pigem püütakse näidata, et rahamängud võivad olla loomulik osa sotsiaalsest käitumisest ja meelelahutusest.

PAF kasiinos igav ei hakka

Mängi boonusega

Kuidas kasiinomängud on üles ehitatud?

Vahet pole, kas räägime slottidest, live kasiino laudadest või lauamängudest, kõik mängud, mis internetikasiino platvormidel leiab, on üles ehitatud nii, et kogu aeg oleks põnev ja võimalus midagi võita.

Loomulikult ei saa kasiinod seda lubada, et mängurid päriselt kogu aeg võidaksid, kuid võimalus peab olemas olema kogu aeg.

Eriti slotimängud on tehtud nii, et peale iga paari sekundit algab uus mänguvoor. Ehk siis vahet pole, kas võidad või kaotad, idee on selles, et tulemus, olgu selleks siis võit või kaotusekibedus, saabuks kiirelt.

Mentaalselt on nii väga kerge kaotada igasugune reaalsustaju ning mitte aduda, et numbrikesed ekraanil on pärisraha. Ometigi on ilmselge, et trend on sinnapoole, et mängijad valivadki panuste tegemiseks just mänguautomaadid, mis pakuvad suuremaid maksimaalseid võite, mitte niivõrd sagedasi väiksemaid auhindu.

Milliseid kasiinomänge Eestis pakutakse?

Eesti internetikasiinodes leiab muljetavaldava mängude valiku. Eriti puudutab see just mänguautomaate. Muidugi ei see kehti kõigi netikasiino pakkujate kohta, kuid parematel on mänguvalik, mis rahuldab ka nõudlikumat mängurit.

Mängutootjatest on eestlaste lemmikud Play N Go, Nolimit City, ELK Studios, Hacksaw Gaming ja Yggdrasil Gaming. Kui varem olid peamised tegijad Microgaming ja NetEnt nimelised tarkvaratootjad, siis tänasel päeval pakuvad need tarkvarahiiglased pigem platvormi väiksematele ja innovatiivsematele mängustuudiotele.

Live kasiino mängud

Kuna internetikasiino mängud on kolinud nutiseadmesse, siis püüavad operaatorid ka live kasiino lauad ära mahutada väiksemale ekraanile.

Muidugi on see võimalik, kui pakkuda mugavat panuse valimise võimalust ning ka visuaalselt peaks olema mängu kulgemine hästi jälgitav.

Kõik selle on edukalt teoks teinud Evolution Gaming nimeline live kasiino mängude tootaja. Nende arvele lähevad ka kõik populaarsed live mängushow tüüpi mängud.