Kasiino boonused 2024: Leia parim kasiino boonus Eestis

Kogu Tasuta Boonus leht on pühendatud kasiino boonuste otsimisele. Jah, muidugi võid alati ise minna kasiino lehele ja vaadata, mida pakutakse, kuid kampaaniad on tavaliselt väga lühikesed ja nende valik muutub iganädalaselt. 

Tuleb ära mainida, et Eesti kasiinod ei olegi boonuste jagamisel nii lahked kui võiks arvata. Mõned neist üritavad lati alt läbi pugeda esitledes ainult võrgustikupakkumisi, mis on nii-öelda brändiülesed ehk siis saadaval ka kõigis teistes kasiinodes.

Miks kasiinod boonuseid annavad?

Kasiino boonused on erinevad pakkumised ja soodustused, mida online kasiinod pakuvad oma mängijatele, et meelitada uusi kasutajaid ja hoida olemasolevaid mängijaid aktiivsena.

Kasiinoboonused võivad olla eriti atraktiivsed Eestis elavatele mängijatele, kuna annavad võimaluse mängida rohkem ja suuremate võiduvõimalustega.

Võib-olla tead, et Eestis on reeglid kasiino reklaamile väga selgelt paika pandud. Ehk siis reklaam võib põhimõtteliselt ainult brändi tutvustada. Mistahes panustamisele keelitamine või mängimisega sotsiaalse heaolu saavutamise kujutamine on rangelt keelatud. Muidugi on mõistetav, et kasiinod just seda tahaksidki teha, sest mis on kasiinod ilma mängijateta?

Niisiis käibki pidev kassi-hiire mäng, kui ühelt poolt Maksu-ja Tolliameti ametnikud üritavad kasiino operaatorite tegevust piiritleda. Samal ajal peavad kasiinod kuidagi ka vee peal püsima ja oma äritegevust edendama. 

Üks mooduseid, kuidas mängurites huvi tekitada, on boonuste pakkumine uutele mängijatele. Tegemist on siis spetsiaalselt uute mängurite jaoks ette valmistatud pakkumistega. Siin on mõned omadused, mis iseloomustavad just tervitusboonuseid:

 • Saadaval ainult uutele mängijatele

Pane tähele, kas boonuse saab ainult esimese sissemakse tegemisel või on tervitusboonus saadaval mingi kindla ajaperioodi jooksul

 • Boonused uutele mängijatele tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos ka läbi mängida. 

Sama kehtib tegelikult kõigi auhindade-boonuste kohta. Vahel on aga tervitusboonuse läbimängimise nõue mängija jaoks soodsam kui mõned teise boonusega võrreldes, mis on saadaval kõigile mängijatele. See tähendab, et tervitusboonus tuleb tüüpiliselt läbi mängida ainult vähestel kordadel.

Mis puutub online kasiino mängijatesse, siis alati ollakse otsinguil, et kus on saadaval uued kasiinod ja uued boonused. Seda põhjusega.

Just netikasiino lehtedel, kus alles uksed avatud, on parim tervitusboonus ja vahel isegi tasuta spinnid ilma sissemakseta.

Kas kasiino boonused tasuvad ennast ära?

Kunagi ei tuleks netikasiino mängudel raha peale panuseid teha selle eesmärgiga, et kuidagi oma majanduslikku järge parandada.

Kuigi boonuseid esitletakse sageli kui võimalust saada lisaraha ning ka võita, siis tegelikult on nende eesmärk pigem lihtsalt anda mänguritele natuke rohkem vahendeid, mille eest panuseid teha.

Mis puutub võitmisesse, siis kasiino boonused ei ole alati just kõige lihtsam moodus, kuidas pärisraha lõpuks ka kasiinost saada välja kanda.

Niisiis, kui eesmärgiks on lihtsalt mõnusalt aega veeta, siis soovitame kasiinoboonused ära kasutada.

Kui aga lähed võidu peale välja, siis mõtle, kas oled valmis kogu boonuse summat ka nõutud arv korda läbi mängima?

 • on tavaline, et kasiino boonused lukustavad ka mängija enda raha, mida pole võimalik kasiinost välja kanda ilma, et boonuse läbimängimise tingimused oleks täidetud

Millised on tingimused, et saada kasiino boonused?

 • Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on Eesti kasiino platvormidel tavaliselt 20 € kanti.
 • On netikasiino mängukohti, mis teevad preemiad saadavaks ka juba alates 10 € sissemakse kohta.
 • Hea näide on PAF kasiino 100 € boonus 100 tasuta spinniga.
 • Vahel kuluvad marjaks ära kasiino boonuskoodid.

100% kuni 100 € + 100 tasuta spinni mängul Book of Dead

Tasuta spinnid siit

Millega arvestada, kui oled valmis ära kasutama kasiino boonused?

Meie soovitus on, et mistahes pakkumistesse, kus reklaamitakse suurelt boonused ja et saad tasuta spinnid, tasub ettevaatlikult suhtuda. Näide: teed sissemakse, võtad boonuse, alustad mängimisega ja võidad. Sellised juhul tekib kohe küsimus, et kas boonusega saadud võidud saab ka kasiinost pangakontole välja kanda.

Sellistel juhtudel on lihtne vastus, et ei saa. Boonuste ja tasuta spinnide vastu võtmise hinnaks ongi tavaliselt see, et kui võidad, siis tuleb enne väljamakse tegemist boonus ja tasuta spinnidega võidud teatud arv kordi kasiinos läbi mängida.

Võtame näiteks No Account Bet kasiino preemia uutele mängijatele, milleks on tervitusboonus 100% kuni 200 € esimese sissemakse eest.

Kui kasutad boonust, siis tuleb see enne väljamakse tegemist kasiinos min. 25-korral läbi mängida. Näiteks 10 € sissemakse eest saad 10 € boonust. Enne väljamakse tegemist tuleks vähemalt 10×25 ehk 250 euro väärtuses kasiinomängudel panuseid teha.

200€ boonus, mida on lihtne läbi mängida

Tee sissemakse

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.