Mis puutub online kasiino mängijatesse, siis alati ollakse otsinguil, et kus on saadaval uued kasiinod ja uued boonused. Seda põhjusega. Just netikasiino lehtedel, kus alles uksed avatud, on parim tervitusboonus ja vahel isegi tasuta spinnid ilma sissemakseta.

Kas kasiino boonused tasuvad ennast ära?

Kunagi ei tuleks netikasiino mängudel raha peale panuseid teha selle eesmärgiga, et kuidagi oma majanduslikku järge parandada. Kuigi boonuseid esitletakse sageli kui võimalust saada lisaraha ning ka võita, siis tegelikult on nende eesmärk pigem lihtsalt anda mänguritele natuke rohkem vahendeid, mille eest panuseid teha.

Mis puutub võitmisesse, siis kasiino boonused ei ole alati just kõige lihtsam moodus, kuidas pärisraha lõpuks ka kasiinost saada välja kanda.

Millised on tingimused, et saada kasiino boonused?

Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on Eesti kasiino platvormidel tavaliselt 20 € kanti. On netikasiino mängukohti, mis teevad preemiad saadavaks ka juba alates 10 € sissemakse kohta. Hea näide on PAF kasiino 100 € boonus 100 tasuta spinniga.

100% kuni 100 € + 100 tasuta spinni mängul Book of Dead

Tasuta spinnid siit

Millega arvestada, kui oled valmis ära kasutama kasiino boonused?

Meie soovitus on, et mistahes pakkumistesse, kus reklaamitakse suurelt boonused ja et saad tasuta spinnid, tasub ettevaatlikult suhtuda. Näide: teed sissemakse, võtad boonuse, alustad mängimisega ja võidad. Sellised juhul tekib kohe küsimus, et kas boonusega saadud võidud saab ka kasiinost pangakontole välja kanda.

Sellistel juhtudel on lihtne vastus, et ei saa. Boonuste ja tasuta spinnide vastu võtmise hinnaks ongi tavaliselt see, et kui võidad, siis tuleb enne väljamakse tegemist boonus ja tasuta spinnidega võidud teatud arv kordi kasiinos läbi mängida.

Võtame näiteks No Account Bet kasiino preemia uutele mängijatele, milleks on tervitusboonus 100% kuni 200 € esimese sissemakse eest.

Kui kasutad boonust, siis tuleb see enne väljamakse tegemist kasiinos min. 25-korral läbi mängida. Näiteks 10 € sissemakse eest saad 10 € boonust. Enne väljamakse tegemist tuleks vähemalt 10×25 ehk 250 euro väärtuses kasiinomängudel panuseid teha.

200€ boonus, mida on lihtne läbi mängida

Tee sissemakse