Tasuta Spinne on väga mitmesuguseid. Kuigi neid kutsutakse sellise uhke nimega, siis päris tasuta need kõik siiski ei ole.

Tüüpiliselt on sätitud nii, et mängijatel tuleb ka omalt poolt midagi teha. Olgu selleks siis pärisraha sissemakse mängijakontole või mõne ülesande täitmine nagu näiteks slottidel mingi summa eest panustamine.

 • Eestis on täiesti tavaline ja seadusega lubatud, et online kasiinod jagavad tasuta spinne, millega võidud lisatakse kasiino mängijakontole boonusrahana, mitte pärisrahas.
 • See tähendab, et enne väljamakse tegemist tuleks tasuta spinnidega võidud näiteks 10-, 20- või 30 korral läbi mängida.
 • «Läbi mängimine» tähendab, et näiteks kui võitsid tasuta spinnidega 50 eurot, siis seda raha ei saa kohe kasiinost välja kanda vaid pead täitma konkreetse tasuta spinnide pakkumise läbimängimise nõuded.

Kui läbimängimise nõue on näiteks 20, siis tuleks antud näite korral 50 korrutada 20-ga. 50×20 = 1,000 ehk siis enne tasuta spinnidega saadud võitude kasiinost välja kandmist, tuleks mängijal minimaalselt 1000 euro eest kasiinos veel panuseid teha.

Mänguri maiuspala. Boonus & Spinnid

Olümpose väravad on avatud

Pane tähele:

 1. boonusraha saab peaaegu alati läbi mängida ainult kindlatel mängudel. Täielik nimekiri mängudest või viide sellele on välja toodud konkreetse pakkumise reeglites.
 2. sageli saab boonusraha läbi mängida ainult slottidel või siis on läbimängimise nõue live kasiinos ja lauamängudel tunduvalt kõrgem. Ka selle kohta leiab täpsed juhised konkreetse pakkumise tingimuste alt.
 3. boonuse läbimängimise nõuded tuleb täita piiratud aja jooksul. Kui boonuse läbimängimise nõuded pole täidetud näiteks 7 või 30 päeva jooksul, siis boonusraha eemaldatakse mängijakontolt.
 4. sageli on tasuta spinnidega võitudele kehtestatud ka ülempiir. Näiteks võib selleks olla 1,000 eurot.

Mis võiks olla parem kui alustada mängimist ilma sissemakset tegemata!? Eesti online mängude maailmas on see võimalus täiesti olemas.

Lubage tutvustada: Coolbet kasiino. Nemad on pannud lauale 25 tasuta spinni mängul nimega Wolf Blaze Megaways.

Just nii, preemia saamiseks piisab konto loomisest!

Kindlasti kasuta ära Coolbet tasuta keerutused ilma sissemakseta, kui pole veel mängimisega nende juures üldse alustanud.

 1. Ava konto
 2. Logi välja, uuesti sisse
 3. Leia Coolbet mängude hulgas Wolf Blaze Megaways nimeline mänguautomaat
 4. Mängu leidmiseks kasuta otsingu funktsiooni
 5. Peale 25 mänguvooru läbimist on saavutatud võidud lõplikult sinu ilma, et peaksid seda veel täiendavalt läbi mängima.

Uued mängijad saavad Coolbet lehel valida kas 60 või 150 eurot sissemakse boonuste vahel. Teise variandi puhul lisandub ka 50 priikeerutust ja nagu ikka ilma läbimängimiseta. Täpsem info Coolbet ülevaate lehel.

PAF kasiino annab uutele sõpradele 100 tasuta spinni

Auhind sissemakse eest

See pole aga kaugeltki kõik. Tasuta spinnid on konkurentsitult kõige populaarsem boonuspreemia, mida kasiinomängude operaatorid on omalt poolt valmis välja panema.

Tasuta spinnide näol on tegemist internetikasiino poolse kingitusega, et muuta mänguelamus mitmekesisemaks ning pakkuda mängijale sissemakse tegemise eest lisaväärtust.

Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

Tasuta spinne leiab kõigis Eesti online mängukohtades, mis vähegi slottidele fokuseeritud.

On teada-tuntud mängukohad nagu Coolbet, Optibet, Olybet, Unibet ja Bet365, mis keskenduvad rohkem spordiennustusele.

Kui mõlgutad mõtteid mängukordade saamisest kasiino kulul, siis nimetatud kasiinod ei peaks olema ehk sinu esimene valik.

GrandX näiteks keskendub rohkem boonustele, kuid priikeerutusi võid vabalt saada nende turniiridel. Boost Casino pole samuti kuigi helde, mis puudutab tasuta spinne.

Kui oled just tasuta spinnide jahil, siis on head võimalused siiski täitsa olemas. Seda järgnevalt vaatamegi.

Millised Eesti kasiinod pakuvad enim tasuta spinne?

2024. aasta seisuga jagab kõige heldemalt tasuta keerutusi Ninja kasiino.

Pea igal nädalal võib arvestada mõne kampaaniadiiliga valitud mängudel. Olgu selleks siis õnneliku keerutuse või läbimängimise turniirid- lisaks boonustele on alati varuks ka mänguvoorud kasiino kulul.

Mis aga eriti hea- Ninja ei piina oma kliente karmide läbimängimise nõuetega. Maksimaalselt tuleb võidetud rahasummad enne väljamakset läbi mängida kuni üheksal korral.

Ka Nutz kasiino ei jää kaugele maha- alates nende tegevuse algusest 2021. aasta keskel on igal nädalal mitu põnevat preemiadiili saadaval. Paljud neist keskenduvadki just tasuta spinnide võitmisele.

PAF kasiino annab uutele sõpradele 100 tasuta spinni

Auhind sissemakse eest

Ülejäänud Eesti kasiinod

On teada, et kasiinomängud on peamine fookus ka Chanz platvormil. Ei saaks öelda, et Unibet kasiinos pakkumisi üldse ei oleks.

Suurem probleem kipub olema selles, et kuna mängijaid on palju, siis auhindadest osa saamiseks tuleb palju pingutada. Uutele mängudele pühendatud spinnid sissemakse eest on väike lohutus.

Mis puutub GrandX ja Chanz pakkumistesse, siis nende puhul on igasugused vähe huvitavad diilid pigem harvad. Aeg-ajalt tehakse mängijate jaoks võimalikuks osalemine mõne suure mängutootja võrgustiku pakkumistes, kuid kogenud slotiässad ei pööra sellistele kampaaniatele eriti tähelepanu.

Võrgustiku kampaaniate puhul ei tea kunagi, kas peale endapoolse panuse andmist lõppude lõpuks kunagi ka midagi võidad. Põhjus on lihtne- kuna osaleda saavad mängijad erinevatest online kasiinodest üle maailma, siis esmapilgul suur auhinnafond jaguneb kiiresti ära kümnete tuhandete mängijate vahel.

Juba eelmainitud Coolbetti, mis peaasjalikult spordiennustuse leht, peame siiski uuesti mainima, sest nende tasuta spinnid on tavaliselt kõige leebemate läbimängimise nõuetega või puudub läbimängimise nõue sootuks.

Miks on tasuta spinnid head?

Tasuta spinnid ei ole iseenesest head või halvad. Kõik oleneb sellest, millised on mängija eesmärgid kasiinos mängides.

Kui soovid lihtsalt õnne proovida ilma oma panust andmata, tasuks kaaluda ilma sissemakseta tasuta keerutusi. Neid ei ole palju, kuid Coolbet on valmis sellise diili oma klientidele tegema.

Teine hea võimalus on tasuta spinne kasutada uute mängude proovimiseks. Ninja, Optibet ja OlyBet lehtedel on selliseid pakkumisi kogu aeg. Võib-olla, et pead tegema sissemakse või siis täitma mõne lihtsa missiooni. Edu korral saad mängukorrad kasiino kulul ja vahel ka boonuspreemia.

Mänguri maiuspala. Boonus & Spinnid

Olümpose väravad on avatud

Uuele mängijale

Tasuta spinnid on oluline osa ka uue mängija boonustest. Boost ja Coolbet kasiino uue mängija boonuspakettides moodustavad need olulise osa.

Uued mängijad on sageli umbusklikud ja ei taha kohe suuri summasid kasiinosse kanda. See on täiesti arusaadav ning ilusa žestina ongi operaatorid valmis omalt poolt esimese sissemakse duubeldama või pakkuma tasuta mängukordi populaarsetel slottidel.

Kasud on sees mõlemal- mänguoperaator saab uue kliendi ja mängija saab lisaks oma rahale vahendeid juurde, et mänguelamus kestaks kauem.

Tasuta spinnid on suurepärane šanss kogeda tasuta, mida pakuvad legendaarsed slotid nagu Starburst või Book of Dead.

Uued tasuta spinnid

Pole mingi üllatus, et tasuta keerutusi tuleb aina juurde ja juurde. See tähendab, et juurde tekivad uued kasiinod, mis peavad natuke pingutama, et mänguritele midagi ka alustuseks pakkuda.

Juba mitu aastat toimetab meie turul selline tegija nagu Hitz Gaming OÜ. Nende kasiinodeks on Winner.com, Trickz ja Wisho. Neist viimasest pole eriti midagi kuulda olnud. Esimesed kaks on aga vägagi populaarsed.

Kõiki kolme ühendavad just tasuta spinnid uutele mängijatele. Keerutused saad kontole kahes osas. Piisab, kui teed esimese sissemakse.

wisho kiirkasiino pakub boonust