Alustame Tasuta Boonus lehel väikest artiklite seeriat, kus loodame, et meie lugejad leiavad üht-teist huvitavat ja kasulikku.

 • Tänapäeva kiirelt muutuvas maailmas ei tea vahel ise ka mida uskuda ja kust leida adekvaatset informatsioon, mis aitaks meil igapäeva asjadega kuidagi joone peale saada.
 • Samal ajal pole vähemtähtis näha pikka vaadet ja püstitada eesmärke, mis ehk võikski anda elule ka sügavama mõtte ja tähenduse.

Tasuta Boonus veebileht ja bränd sai loodud eesmärgiga vahendada infot peamiselt online kasiino mängude kohta.
Oleme selles osas andnud oma tugeva panuse eestlaste harimiseks selles huvitavas valdkonnas ning tegelikult sellekohast infot on netis päris palju.

Kas kasiinomängudega on võimalik samuti raha teenida?

Ükski informatiivse sisuga veebileht internetis ei tohiks jätta muljet nagu oleksid kasiinomängud võimalus jätkusuutlik raha teenimise võimalus. Seda sellel lihtsalt põhjusel, et pikemas perspektiivis pole kasiinos mängimine üldjuhul mängija jaoks kasumlik.
Võib-olla, et kõige ohtlikum ongi kui tabad kohe alguses mõned suured võidud. On inimlik, et tekib pettekujutelm nagu olekski nii lihtne lihtsalt raha saada mitte millegi eest. Jätkad mängimist ning lõpuks jäävad ikka tühjad pihud.
Tunneta oma piire ise, sest vastutustundlik mängimine on küll ilus slogan, kuid reaalsuses saavad kasiinode operaatorid ja riik ära teha ainult nii palju, et loovad tingimused just mänguril endal kohaste limiitide seadistamise kasiino mängijakontol.
Vajadusel on võimalik seadistada soovitud perioodiks ka täielik ligipääsu keeld õnnemängudele.
Netikasiino mängud on suurepärane meele lahutamise võimalus. Ometigi ei sobi see kõigil. Ettevaatlikud peavad olema need, kelle iseloom on selline, et väga lihtsasti hakkavad asjad meeldima ning enesekontroll pole ka alati see, mis võiks olla.
Ainukesed, kes raha peale mängudel päriselt sissetulekut teenivad on üksikud professionaalsed pokkeriprofid või spordiennustuse gurud, kelle teadmised on lihtsalt nii laialdased, et nad on ka spordiennustuse koefitsientide pakkujatest targemad. Viimasel juhul on aga suur võimalus, et selliste osavnäppude mängijakonto lihtsalt suletakse ilma liigseid selgitusi pakkumata.

Selgita välja, milles oled hea ning kas see võiks anda võimaluse teenida lisasissetulekut

Suuremas osa inimeste jaoks võib internet pakkuda lisasissetuleku võimalust. Kui sul pole just programmeerija või graafilise disaineri haridust ja oskusi, siis täiskohaga netitöö tegemine pole eriti reaalne.
Loomulikult on arenenud maades väga suur hulk inimesi arvutitöö peal, kuid see ei tähenda, et nad teeniksid raha endale. Pigem täidavad nad mehaanilisi toiminguid ja tekitavad nii kasumit ettevõttele, mille hingekirjas nad on.
Muidugi võiks siit mõtlema hakata, kas mitte need oskused, mis sa oled kontoritööl omandanud, ei saaks päriselt enda kasuks tööle panna ehk siis näiteks alustada mingit väikest konsultatsioonifirmat või pakkuda nii-öelda väiksemate projektide elluviimist.
Väiksemad ettevõtted ei saa lubada oma alati täiskohaga töötajaid mingi töölõigu tegemiseks. Seega pole midagi imestada, et nad otsivad pidevalt allhanke võimalust. Nagu arvata võid, on väikeettevõtetel käed-jalad tööd täis ning ise neil pole aega eriti koostööpartnereid otsida.
Kunagi pole paha mõte initsiatiiv enda kätte haarata ja potentsiaalsetele klientidele ise e-mail teele panna koos kirjeldusega, mida oled neile suuteline pakkuma.

Kelle jaoks sobivad internetis raha teenimise võimalused?

Internetis kerge vaevaga raha teenimine ei ole tavaliselt reaalne või jätkusuutlik viis sissetuleku saamiseks.
Kuigi on olemas mitmeid võimalusi, kuidas internetis raha teenida, nõuavad enamik neist märkimisväärset pingutust, aega ja/või raha.
Mõned võimalused internetis raha teenimiseks hõlmavad järgmist:

 1. Veebilehe loomine ja reklaamide kuvamine – Kui teil on veebisait, võite teenida raha, kuvades reklaame oma lehel. See võib olla passiivne sissetulekuallikas, kuid reklaamide tulu teenimiseks on tavaliselt vaja suurt külastatavust.
 2. Osalemine küsitlustes – Mõned ettevõtted maksavad inimestele, kes vastavad nende küsitlustele. Kuigi need tasud ei pruugi olla suured, võivad nad siiski pakkuda lisasissetulekut.
 3. Veebiarendus ja programmeerimine – Kui teil on oskusi veebiarenduses või programmeerimises, võite teenida raha erinevate veebi- ja tarkvaraprojektidega.
 4. Vabakutseline kirjutamine või tõlkimine – Kui olete keeleliselt andekas, võite teenida raha vabakutselise kirjutamise või tõlkimisega.
 5. Affiliate marketing – Affiliate marketing hõlmab teie kodulehel või sotsiaalmeedia kanalites toote või teenuse reklaamimist ja kliendile suunamise eest tasu teenimist.

Pidage meeles, et ükski neist meetoditest ei taga kiiret ja lihtsat raha teenimist. Edukas internetis raha teenimine nõuab aega, pingutust ja järjepidevust.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.