Wisho bränd on olemas olnud juba mõnda aega. Hiljuti kohaldati mugav kasiinoleht sobivaks ka Eesti mängijale. Kui varem andsid Eestis tooni OlyBet, Betsafe ja Optibet kasiinod, siis viimasel ajal on tulnud turule mitmeid varem üsna tundmatuid tegijaid.

Wisho on üks mitmest uuest kiirkasiinost, mis viimasel ajal eestikeelseks tehtud. Tegemist on igas mõttes ausa projektiga, sest veebilehe eestvedajaks on Eesti mängija jaoks juba tuttav Hitz Gaming OÜ.

Wisho kasiino pakub uutele mängijatele analoogset diili nagu selle sõsarbränd Winnerz. Nimelt siis 200 tasuta keerutust esimese sissemakse eest ning 150 priispinni teisega. Tähelepanu väärib veel kasutajasõbralik veebileht ning võimalus saada kaotuste eest 10% raha tagasi. Vaatame asja lähemalt!

Tutvustus ja alustamine

Nii Winnerz kui Wisho on kiirkasiinod, kus kontot pole vaja luua. Piisab pangaülekande tegemiseks virtuaalkeskkonda ja saad kohe ise asja järele proovida.

Mängud, boonused ja kampaaniad

Wisho mängude leht on muljetavaldav. Esiteks on see lahedalt kujundatud nii, et mänguautomaadi embleemi põhjal võid aimata juba päris palju, mida slott endast kujutada võib. Teame, et vahel on päris raske valida, mida mängida, seetõttu on pilkupüüdev mängu ikoon praktiliselt väga kasulik.

Kurta ei saa ka mänguvalik üle. Esindatud on mitmed mängude tootjad, mida teistes Eesti online kasiinodes eriti pole. Silma torkab näiteks Amatic, mida meie oleme näinud ainult GrandX kasiino lehel. Uusi ja huvitavaid väiksemaid mängustuudioid on aga veel.

Preemiaid uutele mängijatele

Nagu juba põgusalt mainisime, siis kogu Wisho kontseptsioon on üles ehitatud uutele mängijatele meele järele olemises. Tegelt ongi lahe, et esimese kahe sissemaksega saad 350 keerutust kasiino kulul. Läbimängimise nõue 35-korda esitab mängijale aga päris paraja väljakutse.

Hea uudis on, et Wisho pole üks neist kasiinodest, mis püsikundede peale üldse ei mõtleks. Kui priikeerutused kasutatud, saab jääda lootma igapäevasele cashbackile. Kui kaotad päeva jooksul vähem kui 500 €, siis tulevad automaatselt tasuta spinnid.

Veebilehe mugavus ja funktsioonid

Wisho kasiino on loodud selle mõttega, et mängija jaoks oleks meele lahutamine mugav ja lõbus. Animatsioonid ja pildikesed pealehel loovad mõnus atmosfääri. Soovi korral saad raha peale panustada juba paari hiireklikiga.

Kuna kasiino on minimalistlikult üles ehitatud, siis vajalik info on alati käeulatuses ja lihtsast leitav. Loomulikult pakutakse ka eestikeelset kliendituge.

Kokkuvõte

Wisho kasiino põhineb soovidel. Tahad auhindu– see võimalus on ilusti olemas. Tahad kiirelt alustada ja aega säästa- Wishos on mängija mugavus esikohal.

Kokkuvõttes võib öelda, et esmamulje Wisho kasiino veebilehest sh mängudest on suurepärane. Oleme ootusärevad, et uus bränd suudab meid ka edaspidi positiivselt üllatada.

350 keerutust ilma kontot loomata

Spinnid siit

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.