Wisho bränd on olemas olnud juba mõnda aega. Hiljuti kohaldati mugav kasiinoleht sobivaks ka Eesti mängijale. Kui varem andsid Eestis tooni OlyBet, Betsafe ja Optibet kasiinod, siis viimasel ajal on tulnud turule mitmeid varem üsna tundmatuid tegijaid.

Wisho on üks mitmest uuest kiirkasiinost, mis viimasel ajal eestikeelseks tehtud. Tegemist on igas mõttes ausa projektiga, sest veebilehe eestvedajaks on Eesti mängija jaoks juba tuttav Hitz Gaming OÜ.

Wisho kasiino pakub uutele mängijatele analoogset diili nagu selle sõsarbränd Winnerz. Nimelt siis 200 tasuta keerutust esimese sissemakse eest ning 150 priispinni teisega. Tähelepanu väärib veel kasutajasõbralik veebileht ning võimalus saada kaotuste eest 10% raha tagasi. Vaatame asja lähemalt!

Tutvustus ja alustamine

Nii Winnerz kui Wisho on kiirkasiinod, kus kontot pole vaja luua. Piisab pangaülekande tegemiseks virtuaalkeskkonda ja saad kohe ise asja järele proovida.

Mängud, boonused ja kampaaniad

Wisho mängude leht on muljetavaldav. Esiteks on see lahedalt kujundatud nii, et mänguautomaadi embleemi põhjal võid aimata juba päris palju, mida slott endast kujutada võib. Teame, et vahel on päris raske valida, mida mängida, seetõttu on pilkupüüdev mängu ikoon praktiliselt väga kasulik.

Kurta ei saa ka mänguvalik üle. Esindatud on mitmed mängude tootjad, mida teistes Eesti online kasiinodes eriti pole. Silma torkab näiteks Amatic, mida meie oleme näinud ainult GrandX kasiino lehel. Uusi ja huvitavaid väiksemaid mängustuudioid on aga veel.

Preemiaid uutele mängijatele

Nagu juba põgusalt mainisime, siis kogu Wisho kontseptsioon on üles ehitatud uutele mängijatele meele järele olemises. Tegelt ongi lahe, et esimese kahe sissemaksega saad 350 keerutust kasiino kulul. Läbimängimise nõue 35-korda esitab mängijale aga päris paraja väljakutse.

Hea uudis on, et Wisho pole üks neist kasiinodest, mis püsikundede peale üldse ei mõtleks. Kui priikeerutused kasutatud, saab jääda lootma igapäevasele cashbackile. Kui kaotad päeva jooksul vähem kui 500 €, siis tulevad automaatselt tasuta spinnid.

Veebilehe mugavus ja funktsioonid

Wisho kasiino on loodud selle mõttega, et mängija jaoks oleks meele lahutamine mugav ja lõbus. Animatsioonid ja pildikesed pealehel loovad mõnus atmosfääri. Soovi korral saad raha peale panustada juba paari hiireklikiga.

Kuna kasiino on minimalistlikult üles ehitatud, siis vajalik info on alati käeulatuses ja lihtsast leitav. Loomulikult pakutakse ka eestikeelset kliendituge.

Kokkuvõte

Wisho kasiino põhineb soovidel. Tahad auhindu– see võimalus on ilusti olemas. Tahad kiirelt alustada ja aega säästa- Wishos on mängija mugavus esikohal.

Kokkuvõttes võib öelda, et esmamulje Wisho kasiino veebilehest sh mängudest on suurepärane. Oleme ootusärevad, et uus bränd suudab meid ka edaspidi positiivselt üllatada.

350 keerutust ilma kontot loomata