Jah, online kasiinodest võib võita suuri summasid raha. Paljud online kasiinod pakuvad mänge, millel on suured võidupotentsiaalid ja mängijad võivad võita mitmeid tuhandeid kuni isegi miljoneid eurosid.

Suuremad võidud online kasiinodes on tavaliselt saadud progressiivsetelt jackpoti mängudelt, nagu näiteks Mega Moolah, Mega Fortune, Hall of Gods ja Arabian Nights. Need mängud on seotud mitme online kasiinoga ning iga kord, kui mängija panustab mängusse, suureneb võidupotentsiaal.

Lisaks jackpoti mängudele võivad suured võidud tulla ka teistelt mängudelt, nagu näiteks slotimängud, pokker, rulett või blackjack. Kõige suuremate võitude saamiseks on oluline mängida vastutustundlikult, panustada mõistlikult ning valida mänge, millel on suured väljamaksed ja hea võidupotentsiaal.

Siiski tuleb märkida, et võidud online kasiinodes ei ole garanteeritud ja kasiinomängud on mõeldud eelkõige lõbuks ja meelelahutuseks, mitte raha teenimiseks. Seetõttu on oluline mängida vastutustundlikult ja panna ainult selliseid summasid, mida olete valmis kaotama.

Eesti online kasiinode ajalugu on suhteliselt lühike, kuid nende ligi 15-aastase ajaloo jooksul on saadud nii mõnigi märkimisväärne suurvõit. Jägnevalt vaatamegi lähemalt, mis online mängukohad on vapustavad jackpotid välja maksnud ning arutleme, kas sellest saaks ka mingeid järeldusi teha.

On kindel, et online kasiinos mängides ei tohiks olla peamine eesmärk teenida rahalist tulu. Põhjus on selleks väga lihtne- statistiliselt jääb lõpuks kasiino ikkagi plussi ning ainult võidu peale mängides võib tekkida hasart kaotusi tasa teha.

Sellest hoolimata on just jackpot mängud kasiinodes ülekaalukalt kõige populaarsemad. Võimalus, et võid kasvõi ühe keerutusega võidad näiteks 20 miljonit on täiesti reaalselt olemas ka Eesti online portaalides. Mängides litsentsiga mängude lehel, pole kahtlust, et saad välja teenitud raha ka ilusti kätte. Millised kasiinod, siis Eestis on läbi aegade suurimaid võite välja maksnud?

Suurvõidud Optibet kasiinos

Eraldi peatüki võiks kirjutada suurvõitudest Optibet online kasiinos. Me ei tea, miks see nii on, kuid just nende juures on saavutatud alati kõige muljetavaldavamad üksikvõidud.

Läbi aegade suurim Eesti online kasiinos saavutatud võit ongi Optibetis saadud 6,6 miljonit. Mänguautomaadi nimi, millel raha välja anti, on Mega Moolah ja juhtus see alles hiljuti 2021. aasta suve alguses.

Tegelikult on Optibet hoopis paremini tuntud kui spordiennustuse pakkuja, kuid üllatuslikult just nende kasiinomängijaid soosib õnnejumalanna üha uuesti ja uuesti.

Eesti läbi aegade suurim võit saavutati kõigest 3,75 eurose panusega ja selle saajaks on Soomes elav Eesti kodanik. Mega Moolah on Microgaming nimelise mängutootja üks kuulsamaid jackpot mänge, mille keskmes vahvad junglielanikud.

2021. aasta keskpaiga seisuga on Mega Moolah seeria mängude hulka lisandunud teisigi põnevaid slotte nagu Mega Moolah Isis, Atlantean Treasures Mega Moolah ja Absolootly Mad: Mega Moolah. Kõik need pakuvad võimalust pihta panna Mega Moolah võrgustiku jackpot.

2018. aastal võitis 43-aastane eestlane Divine Fortune mängul 283,988 eurot. Panuse suurus oli tol hetkel 10 eurot. Huvitaval kombel oli Divine Fortune samal aastal helde teisega Eesti mängija jaoks pakkudes 35,000 ja 55,000 euro suureid rahasutsakaid.

2018. aasta jaanuaris võitis jällegi Divine Fortune mängul eestlane raha ja mitte vähe. 205,110 eurot pole päris see summa, mis lihtsal niisama sülle kukub just iga päev.

Eestlaste õnnelik võitude seeria PAF kasiinos

Lisaks Optibetile paistab teiste kasiinode seast silma PAF. Just seal on saavutatud seni Eesti suuruselt teine jackpot 3,7 miljonit. Eesti naine lahutas meelt NetEnt nimelise mängutootja slotikal Hall of Gods ja tabas imeväikse 20 sendise panusega uskumatuna kõlavad 3,687,073 €.

Pole üllatus, et naise enda sõnul pole midagi sellist temaga varem kunagi juhtunud. PAF Eesti juht Allar Levandi kommenteeris, et tegemist on hea näitega, et ka mõistlikult mängides võib võita ja mitte vähe.

2017. aastal läks mitmesaja tuhande eurone võit välja PAF bingotoas. Bing Variant jackpot kujunes õnneliku eestlase jaoks täpselt 232,881 euro suuruseks.

Teised kasiinod

Mida suurem mängukoht, seda rohkem suuri võite. Ka Betsafe lehel on võidetud koguni 1,55 miljonit, kuid see jääb juba mitme aasta taha 2017. aastasse. Tegemist oli õnneliku ruletimängijaga. Samal aastal sai ligi 300,000 eurose võidu OlyBet kasiino mängija slotil Dead or Alive. Ligi 100,000 eurot on võidetud ka Coolbetis.

Kui tõenäoline on üldse Eesti kasiinodes miljonäriks saada?

Nagu eelnevast jutust lähtub, siis ligi 15-aastase tegutsemisperioodi jooksul on Eesti online kasiinodeks euromiljonäriks saanud kolm mängijat. Saja- ja kahesaja tuhande euro suurused võidud on olnud sagedasemad ning seda just viimastel aastatel. Põhjust pole vaja kaugelt otsida. Selleks on volatiilsemate slotimängude järjest kasvav populaarsus. Võite on harvem, kuid need on seda suuremad.

Kui võrrelda kasiinomänge lotoga, siis tegelikult on šansid kasiinos plussi jääda hoopis paremad. Eesti loteriide tulust läheb märkimisväärselt suur osa sotsiaalprogrammide rahastamiseks, seega arvestades mängijate arvu, on väljamakstavad summad tegelikult väikesed.

Usaldusväärsetes online kasiinodes on väljamakseprotsent vahemikus 90-99%. Tegevusloaga mängukohtade puhul võid kindel olla, et sind ei peteta ning reaalselt saadki pikema perioodi jooksul mängides keskmiselt oma tehtud panuste pealt mingi osa vähemalt tagasi.