trickz kasiino spinnid

Trickz kiirkasiino ilmus nagu eikusagilt. Tegelikult on tegemist Hitz Gaming OÜ ühega kolmest brändist, mida opereeritakse. Mainime kohe ära, et kõik kolm- Winnerz, Wisho ja Trickz on teineteisele pea et äravahetamiseni sarnased. Järgnevalt vaatame aga ka seda, millised on need kosmeetilised detailid, mille poolest teineteisest erinetakse.

Kasutajakogemus

Kui miski on Trickz kasiino puhul selline, et võtab kohe karbi lahti, siis on see kahtlemata mugavus. Alustamine ja maksed on lihtne teostada. Mängude leht on kujundatud eriti atraktiivseks vahvate animatsioonidega. Kohe peale vaadates saab aru, mida ühelt või teiselt mänguautomaadilt võiks oodata.

trickz mängud

Tegelikult pole ka midagi imestada. Trickz on üks neist projektidest, mille eesmärgiks teha veebis meele lahutamine eriti intuitiivseks. Tänapäeval ei viitsi ju keegi enam mõelda ega uurida pikemalt. Tahaks kohe asja kallale asuda. Trickz kasiino ongi just nii üles ehitatud. Eelkõige paistab see välja nutiseadmes surfates.

Boonused

Eestis on ainult üks kasiino, mis mängijatele boonuseid ei paku. Trickz aga on kohe algusest peale võtnud hoopis vastupidise suuna. Mängijaid meelitatakse eriti laiahaardelise kampaaniate valikuga, mille hulka kuulub ka lojaalsusprogramm.

Uuele mängijale

Uute mängijate jaoks on välja töötatud juba ära proovitud boonuste struktuur. Sarnane pakkumine on aktiivne ka Winnerz ja Wisho lehtedel. Esimese kahe sissemakse eest tuleb kontole vastavalt 100 ja 200 mänguvooru kasiino kulul.

  • min. sissemakse boonuse saamiseks on 20 € tehingu kohta
  • enne väljamakse tegemist mängi tasuta spinnidega võidud min. 20 korral kasiinos läbi
  • spinni väärtus on 0,20 € mänguvooru kohta
  • max panus boonusega mängides on 5 € keerutuse kohta

Teised diilid

Me ei hakka üksikasjalikult kõiki Trickz kampaaniaid läbi nämmutama. Detailid saab kätte nende kampaaniate lehel. Siiski on oluline ära märkida nende lojaalsussüsteem, mis tagab, et tühjade kätega ei jää ka püsivamad mängurid.

Õigupoolest ollakse valmis lausa 10% kaotuste pealt tagasi maksma juhul kui, oletame, et saad nädala jooksul üle 500 € miinust. Kui kaotad rohkem kui võidad vahemikus 20 € kuni 500 €, lubatakse tasuta keerutusi ilma läbimängimise nõudeta.