Usaldusväärsed hea mainega kasiinod Eestis

coolbet tasuta spinn

Mängida on lõbus ja võita veel ägedam. Üks asi on, kas lahutad meelt videomängudel või kui paned mängu oma raha. Viimasel juhul tasuks enne läbi mõelda, kas ajaliselt ja rahaliselt saad seda endale lubada.

Enne, kui lood konto või teed sissemakse kasiinos, tasub teha pisut taustauuringut. Kuidas valida parim mängukoht, kus tead, et sisse pandud raha on turvalises kohas?

Kasiino- vs videomängud

Mis vahe on, kas mängid mõnes neti mängukoopas oma lõbuks või teed sissemakse online kasiinosse?

Peamine erinevus on selles, et raha peale mängides võid ka tegelikult raha võita. Muidugi on ka pakutavad mängud kasiinodes kindlat tüüpi ning need saab jagada kategooriatesse.

Mõnes suvalises interneti mänguportaalis võib mängude valik olla seinast seina ning mingi kriteeriumi alusel neid kuidagi liigitada on päris võimatu ülesanne.

Võtame luubi alla rahalise aspekti ja mis sellega kaasneb. Kui arvutimängudel võid ebaedu korral kogeda frustratsiooni ja kaotusvalu, siis kasiinos õnne puudumisel jääd ilma oma raskelt teenitud eurodest.

Eelnevast lähtuvalt tasub igal juhul läbi mõelda, kas kasiinod on üldse usaldusväärsed, et sa oleksid üldse valmis neile oma raha üle kandma.

Online kasiinode arengulugu Eestis

Online kasiinode riigipoolne reguleerimine hakkas tõsisemalt pihta 2006. aastal. Sellest ajast hakkasid veebis õnnemängude pakkujad taotlema ametlikke tegevuslubasid ja enamjaolt kõik, kes tahtsid, selle ka said.

2022. aasta seisuga tuleb veebikasiinosid juurde lausa igal kuul ja mitmeid. Seega on olulisem kui kunagi varem aru saada, mis määrab ära online mängude platvormi usaldusväärsuse.

Traditsiooniliste brändide nagu OlyBet, Optibet ja Unibet puhul pole mingit küsimust. Nende taga on juba aastakümneid tegutsenud ettevõtted, mille jaoks on usaldusväärsus ja mängijate turvalisus esikohal.

Ilma kontota kasiinod

Rohkem küsimusi tekitavad aina uued kiirkasiinod ja vähemtuntud brändid. Juba enne mängima hakkamist tahaks teada, kas sisse pandud raha on turvalistes kätes ning kui kiiresti võiks oodata võitude väljamaksmist pangakontole.

Järgnevalt anname mõned soovitused, millistes kasiinodes me mängida ei soovita ja miks.

1 veebileht pole eestikeelne

Oluline tingimus kasiinode jaoks, mis soovivad Eestis oma teenuseid pakkuda, on see, et veebileht peab olema saadaval Eesti keeles.

Kui mängude pakkuja pole võtnud vaevaks platvormi eestikeelseks teha, siis on tõenäosus suur, et lehel pole ka ametlikku tegevusluba ning mängijad on pettuste vastu kaitsetud.

2 boonuste leht on kesine või lausa olemata

Kampaaniad Eesti mängijatele on märk, et online mängude platvorm võtab asja tõsiselt ning pöörab tähelepanu just Eesti mängijate vajaduste rahuldamisele.

Online kasiinod on täiesti legaalsed paljudes teisteski riikides, kuid Eesti mängijatele on neist fokuseeritud vähesed.

3 veebileht on halvasti struktureeritud

Vajalikku infot on raske leida. Puudub infomärge selle kohta, et hasartmängud võivad tekitada sõltuvust(on kohustuslik)

4 veebilehe haldur pole leitav seaduslike hasartmängukorraldajate nimekirjast

Maksu- ja Tolliamet on Eestis keskne organisatsioon, mis teostab järelvalvet hasartmängupakkujate üle. Kui ilmub mõni uus kasiino, mis saab tegevusloa, tehakse see teatavaks ka Maksu -ja Tolliameti lehel.

Samast kohast leiad nimekirja domeenidest, mis pole vaevunud litsentsi taotlema ning mis on Eestis blokeeritud. Viimastega on nii, et kui saavutad võidu, pead ise tasuma kõik maksud. Legaalsetes kasiinodes mängides võitude pealt makse tasuda ei tule.