Alates 2018. aastast on Eestit tabanud tõeline netikasiino buum. Kui varem teadsid mängusõbrad nimesid nagu PAF, OlyBet ja võib-olla ka Coolbet, siis paari aastaga on pilt märksa kirjumaks muutunud.

Aeg läheb edasi, aga eelnimetatud traditsioonilised mängukohad on läbi aastate jäänud suhteliselt muutumatuks. Jah, aeg-ajalt muudetakse boonuseid ja veebilehe kujundust, kuid ei midagi sensatsioonilist. Seega on igati õigustatud, et mängijad tahavad midagi uut ja huvitavamat.

Seaduslikud mängupakkujad

Eestis reguleerib raha peale mängude pakkumist Hasartmänguseadus ning ettevõtete üle, kes õnnemänge pakuvad, teostab järelvalvet Maksu- ja Tolliamet.

Kui vaadata seaduslike hasartmängukorraldajate nimekirja lehele leiab sealt kokku 28 ettevõtet ja ligi sada domeeni, kus on lubatud Eesti õnnemänguritele raha peale mängimine.

Tüüpiliselt on uuemate kasiinode loojateks välismaiste omanikega ettevõtted, millel meelelahutustööstuses kogemusi omajagu. Kui hakata lähemalt asja uurima, siis kõik need veebilehed on tõlgitud eesti keelde nagu seadus seda ka nõuab.

Miinuspoole pealt tuleb välja tuua, et sama firma brändid on teineteisele sageli väga sarnased. Samuti pole alati lihtne teha taustauuringut, et teada saada, kes on päriselt need tegelased, kes uhkete firmanimede taga ennast peidavad.

Alates 2008. aastast, kui valmis sain tänapäevasel kujul Hasartmänguseadus, on asi hästi tomima pandud. Mingeid suuri probleeme ega jamasid pole mänguritel tulnud kogeda. Vähemalt pole suuremad ja väiksemad konfliktid eriti meediasse jõunud.

Õigupoolest pole online kasiino mängude pakkujatel üldse lihtne mängijaid isegi petta, kui nad seda teha tahaksid. Kõik pakutavad mängud on kontrollitud kolmandate osapoolte audiitorfirmade poolt. Lisaks saad võidud kohe kasiino mängijakontolt välja kanda mistahes ajahetkel ilma viivitusteta.

Nii ongi kujunenud olukord, et samal ajal traditsiooniliste kasiinodega nagu Unibet, Betsafe, OlyBet, Optibet ja teised, on turul koha sisse võtnud ka kiirkasiinod, kus alustamine on tehtud palju lihtsamaks ilma registreerimisvormi täitmiseta.

Coolbet annab tasuta spinnid ilma sissemakseta

Kliki siia

Kiirkasiinod

Eesti ja ka välismaa online kasiinode maailmas on tooni hakanud andma kiirkasiinod. Lahendus, mis lihtsustab alustamist ja muudab meelelahutuse nautimise mugavamaks.

Mängijad tüdinesid keerukate registreerimisvormide täitmisest, dokumentide saatmisest ja muust ebameeldivast. Pole ka midagi imestada, sest miks valida mängukoht, mis ei hooli kasutajakogemusest. Igal juhul on tehtud suur samm edasi.

Lühidalt öeldes on kiirkasiinod üles ehitatud selle põhimõttega, et mängijad ei peaks tegema üleliigseid liigutusi oma isiku tuvastamiseks. Kontovabad kiirkasiinod on läinud isegi nii kaugele, et ei küsita mängijate isiklikke andmeid, detaile maksemeetodite kohta ega ka meiliaadressi.

Esimese sissemakse tegemise ajal edastatakse mängija pangakonto andmed otse kasiinole nii, et maksemeetodit saab mugavalt kasutada ka edaspidi.

Mängija annab samuti nõusoleku panga poolt oma nime, vanuse, koduse aadressi ja isikukoodi avaldamiseks kasiinomängude pakkujale. Nii toimub mängija isiku tuvastamine, et veenduda, et tegemist pole alla 21-aastase isikuga ning et isik ei registreeriks mitu mängijakontot.

betsafetasuta

Järgnevalt vaatamegi, millised on Eesti kõige uuemad online mängukohad, kus pärisrahas peale mängida ja võita saab. Millised on nendest kõige paremad, millised on head ja halvad küljed?

Uued kasiinod Eestis

Kui alles tutvud, mida Eesti online kasiino platvormidel pakutakse, siis loomulikult ei pea olema uudsus ainuke kriteerium.

Õigupoolest mitmed uued kasiinod Eestis on meie silmis pisut poolikut ja ei jäta kõige paremat muljet.

Tüüpiliselt on uued kiirkasiinod loodud mõne välismaise ettevõtte poolt, mis soovib laieneda Eesti turule.

Kahjuks on näha, et päris täpselt ei tunta kohalikku mängijat ning personaalsest klienditoest võib ainult unistada.

Heal juhul keegi klienditoe teenindajatest räägib eesti keelt, kuid vahel peab hakkama saama ingise keeles.

Loomulikult on atraktiivsed uued boonused, mida uued kasiinod pea alati pakuvad.

Eestis on ainult üks netikasiino mängukoht, mis pole kunagi boonuseid pakkunud ega tee seda ka praegusel hetkel. Selleks on Kiirkasiino nimeline bränd.

Trickz annab ära 350 tasuta spinni

Võta oma

Millised on uued kiirkasiinod?

Viimaste aastate jooksul on Eestis kanda kinnitanud pool tosinat uut online mängukohta. Neist enamik on kiirkasiinod, kus kontot pole vaja luua. Heaks näiteks võib tuua Ninja kasiino, X3000 ja Boost Casino.

Me ei hakka ükshaaval kõiki netikasiino pakkujaid siin kirjeldama, kuid fakt on, et pilt on kirju ja aina kirjumaks muutub.

Oluline tunnus kõige uuemate kiirkasiinode puhul on kindlasti see, et lehed on äärmiselt kompaktsed ja vähese infoga.

Tugev fookus on mängudel selles mõttes, et need on jaotatud ilusti tüübi järgi kategooriatesse ning on hõlpsasti leitavad.

Pea kõik uued kasiinod on loodud nii, et oleks mugavalt kasutatavad eeskätt nutiseadmes.

Tänapäeva inimene muutub aina mugavaks ja laisemaks, seega on palju tahta, et oma napilt vabal ajal keegi viitsib päriselt arvuti taga istuda. Märksa mugavam on “Spin” nupukest klõpsida diivaninurgas või miks mitte hoopis mõne teise tegevuse kõrvalt.

ninjatasuta

See ei tähenda, et kõik uued kasiinod oleks kiirkasiinod.

On ka mängukohti, mis nõuavad konto loomist, kuid asi on tehtud väga lihtsaks. Isiku tuvastamiseks piisab tavaliselt Smart-ID, mobiili-ID või ID-kaardist.

Mängukohad, mis pole kiirkasiinod, on tegelikult mõnes mõttes isegi paremad. Näiteks Nutz online mängukohas on eriti suur maksemeetodite valik.

Olemas on ka populaarne elektroonilise raha vahendaja Revolut, mis alles hiljuti sai Eestis pangalitsentsi.

Parimad uued kasiinod Eestis

Kas vahel tundub, et kõik mängukohad on põhimõtteliselt samad ja suurt vahet polegi?

Tegelikult ongi nii, et enamikes online mängukohtades on näiteks slotid suhteliselt samad. Selle põhjus on väga lihtne- head mängud lähevad mängusõpradele hinge.

Pole harv juhus, et agaramatel kasiinomängijatel on konto mitmes erinevas mänguportaalis, kasutatakse ära boonused ja otsitakse ikka samu mänge nende läbimängimiseks.

Siiski on mõned näitajad, millele tasuks tähelepanu pöörata, kui võrrelda erinevaid mängukohti.

Veebileht ja kujundus

Kiirkasiinode puhul on asi lihtne- nende eesmärk on pakkuda võimalikult lihtsat kasutajakogemust ning selle saavutamiseks pannakse mängulehele nii vähe infot kui võimalik.

Nagu juba ütlesime, siis kiirkasiinod on loodud tugeva fookusega noorema generatsiooni jaoks, kellel kannatust vähe, kes on liikuvad ning tahavad kohe asja kallale asuda.

Tänapäevased traditsioonilised kasiinod ei ole võib-olla sama mugavad, kuid kasutajakogemuse kallal nähakse samuti kõvasti vaeva.

Uued boonused

Teps mitte vähemtähtis kui saidi kasutajamugav on see, kas uued kasiinod on valmis mängijatele ka midagi tagasi andma?

Miks riskida oma rahaga, kui netikasiino operaator omalt poolt ei näe vaeva, et mänguelamus kuidagi huvitavamaks teha?

Me ei ütle, et kõik netikasiino boonused oleks alati mängijad jaoks soodsad või nii-öelda “tasuks ära”. Lihtsalt ainuüksi see, et üks või teine kasiino midagi uutele mängijatele pakub, on juba midagi väärt.

PAF paugutab 100 € boonuse ja 100 tasuta spinniga

Napsa bonni!

Hetkel on käimas mitu päris uhket kampaaniat, mille hulgas ehk kõige ahvatlevam on Coolbeti tasuta spinnid ilma sissemakseta. Eriti arvestades, et kasiino boonused ilma sissemakseta on kõigist Eesti kasiinodes ära kadunud.

Eesti kasiinod on tegelikult boonuste jagamisel päris helded. Võtame näiteks Bet365 lehe, kes ka endiselt siin turul tegutseb, siis Eesti mängijatele on neil kampaaniaid väga vähe.

Tasuta kasiino boonused on hakanud väheks jääma, sest netikasiino pakkujad ei saa lihtsalt seda endale lubada. Boonuste jahtijad on muutunud nii osavaks, et kasutataksegi lihtsalt ära uue mängija pakkumine ning siis on ühe või teise netikasiino juures tadaa!

Sisse-ja väljamaksed

Maksete koha pealt on oluline mainida, et pea kõigis uutes kiirkasiinodes saab raha mängijakontole kanda ainult läbi panga.

Märgime ära, et panga kaudu maksete tegemine on kahtlemata kõige turvalisem. Turvalisem kui maksekaardid või mistahes alternatiivsed maksemeetodid. Mõnes mõttes paneb see mängijad aga sundseisu, sest alternatiivid puuduvad.

Kui sul on aktiivne konto mõnes Eesti pangas, siis probleemi polegi. Ninja kasiino, HappySpins, Boost ja teised pakuvad kõik võimalust vahendeid kasiinosse kanda nii Swedbank, LHV kui SEB kaudu.

Oluline on ehk tähele panna, et makseid kasiino ja panga vahel vahendavad Rootsi makseteenuse vahendusfirmad Brite, Trustly ja Zimpler.

kiirkasiinotasuta

Traditsioonilistes uuemat tüüpi online mängukohtades saab samuti raha kanda panga kaudu, kuid lisaks on valikus e-rahakotid, maksekaardid ja muudki alternatiivsed maksemeetodid.

Kõigi nende maksemeetodite haldamine on tegelikult netikasiino jaoks paras peavalu. Teenustasud, haldustasud ja muud tasud moodustavad lõpuks päris suure osa maksesüsteemida jaoks eraldatud eelarvest.

Väljamaksete kiirus

Kui valid kiirkasiino ja traditsioonilise mängukoha vahel, siis võib otsustavaks saada väljamaksete kiirus.

Popid mänguportaalid nagu Trickz, Boost kasiino ja Ninja rahuldavad väljamaksetaotlused minutitega. Nii pole ohtu, et tekib kiusatus väljamakse ootamise ajal see tühistada.

Mis aga veelgi olulisem, on see, et kiirkasiino tüüpi netikasiinod salvestavad maksemeetodi nii, et väga mugav on pärast sisse-ja väljamaksetega jätkata ilma, et peaks uuesti netipanka sisse logima või tegema muid üleliigseid klikke.

betsafetasuta

Kui rääkida traditsioonilistemast kasiinodest, siis ka need on väljamakse aegu lühendanud.

Kui oled alles uus, võib esimene makse kauem võtta, kuid püsikundede maksed toimuvad juba automaatselt ilma pikemate pausidega.

Nutz.ee lehel töödeldakse ootel olevaid väljamakseid iga päev kord tunnis kuni südaööni.

Mängud

Mainisime juba põgusalt ka mängude poolt, kuid vaatame lähemalt, mida siis uued netikasiinod pakuvad.

Live kasiino puhul on asi lihtne. Pea kõigis mängukohtades näed Evolution Gaming ägedaid ruleti ja blackjack laudu. Lisaks live mängušoud karismaatiliste live mängujuhtidega.

Slotitootjatega on asi pisut teine, sest suuremad mängukohad pakuvad kahtlemata ka pisut suuremat mänguvalikut.

Ninja kasiino hoidis pikalt joont, et mänguvalik hoiti pigem väiksem, kuid keskenduti ainult kõige populaarsematele mängutootjatele ja mängudele.

Aja möödudes lisandus aga aina uusi tegijaid, mille hulgas hakkasid enim silma paistma väiksemad mängustuudiod unikaalsete ideede ja karakteritega.

Uued kasiinod Eestis hoiavad joont, et pealehel figureerivad mängurite lemmikud nagu Book of Dead, Sweet Bonanza ja teised juba ennast tõestanud mänguautomaadid. Nende kõrvale on aga paigutatud ka täiesti uued mängud, millel on potentsiaali tõusta uuteks lemmikuteks.

On tavaline, et mängude asetust muudetakse väga sageli, sest kasiino operaator analüüsib igapäevaselt, milliseid mänge rohkem mängitakse. Slotid, mis üldse tähelepanu ei saa, eemaldatakse mänguvalikust üsna kiiresti.

Kokkuvõte

Eestis on viimaste aastate jooksul lisandunud märgatavalt palju uusi online mängukohti.

Mängijate jaoks, kes otsivad uusi kogemusi, on see hea uudis, sest igal operaatoril on potentsiaal pakkuda midagi uut ja huvitavat, sealhulgas uued boonused.

Mitte kõik uued kasiinod pole teab mis fantastilised, kuid proovida tasub alati.

Soovitame tutvuda uue mängija boonustega, mis annavad alustamiseks natuke rohkem vahendeid lisaks oma rahale.

Uued boonused võivad olla tasuta spinnid ilma sissemakseta kui ka väärtuslikud kasiino boonused.

Eesti ühe uuema online kasiino Nutz.ee boonuspakkumiste leht on eriti külluslik.

VivatBet 1,500 € boonuspakett