VivatBet bränd on Eesti tänavareklaami ilmunud eikuskilt. Nagu nimeski sisalduv “Bet” viitab, siis on tegemist ettevõttega, mis korraldab kihlvedusid spordisündmuste peale panuste tegemiseks. Juba on hakatud kasiino tutvustamiseks reklaami tegema ka televisioonis ja raadios. Vaatame aga esmalt, kes on selle salapärase uue kasiino tegijate hulgas ning kas tegemist on ikka usaldusväärse mängude pakkujaga?

Internetis leiab infot, et VivatBet kaubamärk registreeriti Ameerika Ühendriikides juba 2021. aasta keskel. Siiski tundub, et äriline tegevus on tõsisemalt käima läinud aga just Eestis.

P.H. Primary OÜ on VivatBet brändi eest vastutav juriidiline keha Eestis, millele on Eesti Maksu-ja Tolliameti heakskiidul antud tegevusluba õnnemängude pakkumiseks Eesti riiki territooriumil. Selleks on loodud kaks veebidomeeni vivatbet.ee ja vivatbet.com.ee. Neist esimesel on Eesti mängija jaoks rohkem tähendust, sest just sealt leiab kõik spordisündumused ja kasiinomängud.

vivatbet

Konto kinnitamine

Eesti Hasartmänguseaduse üheks nurgakiviks on nõue, et kes tahes soovib pärisraha peale netis panuseid teha, peab ära tõestama, et tegemist on vähemalt 21-aastase isikuga. Mängurite jaoks on see muidugi tehtud väga lihtsaks, et kogu fookus saaks minna meele lahutamisele, mitte formaalsustele.

vivatbet

VivatBet on asja lahendanud nii, et uued mängijad saavad konto kinnitada Smart-ID või Mobiili-ID kasutades või isikut tõendavate dokumentide üles laadimisega. Enne seda tuleb valida endale sobiv meiliaadress või avaldada oma telefoninumber.

Rahaülekanded

Pole midagi lihtsamat kui raha kandmine mängijakontole online kasiinos. VivatBet spordiennustuse/kasiino portaal pole siin mingi erand. Kui konto kinnitatud, siis saad teha sobiva summa ulatuses makse panga kaudu või kasutades populaarseid maksekaarte VISA/MasterCard.

VivatBet ongi selles mõttes teistsugune, et erinevalt lugematust hulgast kiirkasiinodest, mis viimasel ajal turule tulnud, siis siin tehakse asju natuke teisiti.

Veebileht, mängud, kasutajakogemus

VivatBet on ehitatud peamiselt spordiennustust silmas pidades. Tegemist on üsnagi ainulaadse lähenemisega, sest spordi fookusega online panustamise portaale on Eestis vähe. Disaini poolest võib öelda, et paljuski on šnitti võetud maailma tuntuimast spordiennustuse lehest Bet365. Kasiinomängude lehel on mängud neljalt suurelt mängutootjalt, mille hulka kuuluvad Yggdrasil, Quickspin, Thunderkick ja Playson.

vivatbet mängud

Boonus uutele mängijatele

VivatBet boonuste pakkumise keskmes on 1,500 € väärtuses kasiinoboonuste pakett. Sellest osa saamiseks tuleb luua konto, see kinnitada ning aktiveerida pakkumine konto seadete all.

  • Kanna esimese sissemaksena mängijakontole vähemalt 10 € (lisandub sama palju boonusena)
  • Teise sissemakse boonuse 50% saamiseks min. sissemakse 15 €
  • Kolmas sissemakse min 15 € ja 25% boonus
  • 4. sissemakse 15 € tehing ja 25% boonus

vivatbet mängud

KASIINO TERVITUSPAKETT KUNI 1500 EUR

Panusta boonusega