Yggdrasil Gaming on originaalse nimega Rootsi online mängude tootja, mille võrratud karakterid ja viimseni lihvitud graafiline teostus võtavad lausa hingetuks.

Yggdrasil mängudel on põhjamaiselt minimalistlik kujundus hästi tasakaalus plahvatuslike boonusfunktsioonidega.

Mis teeb Yggdrasil Gaming eriliseks?

Võrreldes NetEnt, Microgaming ja teiste suurtega ei ole Yggdrasil mängude kollektsioon ehk sama mahukas, kuid iga sloti ülesehitus on viimase detailini läbi mõeldud ning kõnetab eriti hästi just põhjamaade mängijat.

Yggdrasil tähendab Norra mütoloogia püha puud ja ka nende mänguautomaadid on tõeliselt originaalsed ning on näha, et ei kardeta teistest erineda.

Mängud

Yggdrasil tuntumad ja populaarsemad mängud on Ozwin’s Jackpots, Empire Fortune ja Joker Millions, millel kõigil võid pihta saada kopsakatele jackpot-preemiatele. 2013. aastal tegevust alustanud mängutootja seni legendaarseim mängude seeria on aga pühendatud loomulikult ei kellelegi muule kui karmatutele viikingitele ja kannab nimetust “Vikings”.

Kus Yggdrasil Gaming slotte mängida?

Tutvu Yggdrasil Gaming parimate mängudega Eesti online kasiinodes. Leiad neid nii OlyBet, Betsafe, Optibet, PAF, Coolbet kui ka Slots.io mängude hulgas.