chanz boonused

Chanz kasiino on Eestis tegutsenud juba 2014. aastast alates. Läbi ja lõhki Eestimaine mänguportaal kuulub Eesti netikasiinode raudvarasse koos teiste legendaarsete brändidega nagu Unibet, Olybet, Betsafe ja Optibet. Läbi aastate pole Chanz palju muutunud. Endiselt üritatakse positsioneerida ennast kui sotsiaalset kasiinot, mis sarnaneb pigem mõnele lapsemeelsele mänguplatvormile.

Oluline muutus on aga selles, kuidas Chanz kasiino mängudel algust tehakse. Nüüd piisab panga kaudu sissemakse tegemisest, et taustal loodaks virtuaalkonto automaatselt. Peale esimese sissemakse tegemist saad kohe raha peale panuseid tegema hakata, sest konto- ja mängija vanuse kinnitamine toimub juba sissemakse tegemise ajal ilma, et mängija peaks ise millegi pärast muretsema.

Kampaaniad ja pakkumised

Boonuste pool on Chanz kasiinos nii korraldatud, et igal kuul toimub mõni suurem auhinnajaht või märkide kogumine. Asja põhimõte on selles, et Chanz veebilehele peidetakse ära hulgaliselt erilisi märke, mis tuleb kokku koguda ja saadki auhinna. Muidugi on väärtuslikemate preemiate nagu spinnide saamiseks nõutud ka mingi summa ulatuses sissemakse tegemine. Detailne info on saadaval Chanz kasiino pealehel lehe vasakul ääres.

Mis aga ehk kõige olulisem on Chanz kasiino uute kundede jaoks disainitud Teretulemast pakett. See pole midagi muud kui 100 € väärtuses boonuseid koos max 300 priispinniga.

chanz boonused

Chanz kasutab Eesti mängijate isiku tuvastamiseks ja maksete töötlemiseks Zimpler nimelist lahendust, mis on üks kolmest tuntud kiirmaksete lahenduse pakkujatest. Zimpler vahendab mängija andmeid kasiinoplatvormi ja panga vahel. Samal ajal vastab see kõigile turvalisuse standarditele, mis isikuandmete- ja maksete töötlemisele on kehtestatud.

Chanz on hästi lahendanud ka vastutustundliku mängimise küsimuse. Peale kontole sisse logimist saad detailse ülevaate viimase nädala ja aasta jooksul tehtud tehingutest ning info aktiivsete mängulimiitide kohta, kui neid on. Konto seadete all on väga lihtne paika timmida palju täpselt soovid päevas, nädalas või kuus mängimise peale raha kulutada. Mõnes Eesti kasiinos on mängulimiitide lehe leidmine ja limiitide kinnitamine ning eemaldamine paras peavalu.

chanz boonused

Kui oled juba mingi summa Chanz kasiino mängijakontole tilgutanud, saad vaadata, mis sorti mänguvalikut pakutakse. Pealehel on esile toodud kolm kategooriat Kuum, Popp ja Lahe, mille alt leiad hetke trendikaimad ja populaarsemad slotikad. Nii on alustamine lihtsam. Pealehel allapoole kerides leiab mänguautomaadid kategooriatesse jaotatult mängude tootja alusel nt NetEnt mängud, Pragmatic mängud jne. Paljud slotikad on teineteisele väga sarnased. Peamine erinevus on tehnoloogias, ehk siis milliseid lisafunktsioone üks või teine mänguarendaja kasutab.

Populaarsed funktsioonid nagu Megaways, Megaclustes ja Megaquads on litsentseeritud funktsioonid ning igaüks ei võigi neid oma mängudel integreerida ilma, et funktsiooni väljamõtlejale selle eest tasut ei peaks maksma.

Tavamängija jaoks on esimene valik aga selles, et kas riskida oma rahaga live kasiinos või mänguautomaatidel. Chanz kasiinos on ka selline ainulaadne toode nagu Chanzpool, mis pakub võimalust on teadmised proovile panna spordiennustuses. Saab ise luua mitme valikuga spordiennustuse turniiri või kaasa lüüa teiste kokku pandud ennustustes.

Mängi oma rahaga või kasuta boonust. Saadaval on 100€ ja 300 priikeerutust

Sissemakse