chanz boonused

Chanz kasiino on Eestis tegutsenud juba 2014. aastast alates. Läbi ja lõhki Eestimaine mänguportaal kuulub Eesti netikasiino raudvarasse koos teiste legendaarsete brändidega nagu Unibet, Olybet, Betsafe ja Optibet.

 • Läbi aastate pole Chanz palju muutunud. Endiselt üritatakse positsioneerida ennast kui sotsiaalset kasiinot, mis sarnaneb pigem mõnele lapsemeelsele mänguplatvormile.
 • Oluline muutus on aga selles, kuidas Chanz kasiino mängudel algust tehakse. Nüüd piisab panga kaudu sissemakse tegemisest, et taustal loodaks virtuaalkonto automaatselt.
 • Peale esimese sissemakse tegemist saad kohe raha peale panuseid tegema hakata, sest konto- ja mängija vanuse kinnitamine toimub juba sissemakse tegemise ajal ilma, et mängija peaks ise millegi pärast muretsema.

Mängi oma rahaga või kasuta boonust. Saadaval on 100 € ja 300 priikeerutust

Sissemakse

Kampaaniad ja pakkumised

Boonuste pool on Chanz kasiinos nii korraldatud, et igal kuul toimub mõni suurem auhinnajaht või märkide kogumine.

Asja põhimõte on selles, et Chanz veebilehele peidetakse ära hulgaliselt erilisi märke, mis tuleb kokku koguda ja saadki auhinna.

Muidugi on väärtuslikemate preemiate nagu spinnide saamiseks nõutud ka mingi summa ulatuses sissemakse tegemine.

Detailne info on saadaval Chanz kasiino pealehel lehe vasakul ääres.

Mis aga ehk kõige olulisem on Chanz kasiino uute kundede jaoks disainitud Teretulemast pakett. See pole midagi muud kui 100 € väärtuses boonuseid koos max 300 priispinniga.
chanz boonused

Chanz kasutab Eesti mängijate isiku tuvastamiseks ja maksete töötlemiseks Zimpler nimelist lahendust, mis on üks kolmest tuntud kiirmaksete lahenduse pakkujatest.

Zimpler vahendab mängija andmeid kasiinoplatvormi ja panga vahel. Samal ajal vastab see kõigile turvalisuse standarditele, mis isikuandmete- ja maksete töötlemisele on kehtestatud.

Chanz on hästi lahendanud ka vastutustundliku mängimise küsimuse. Peale kontole sisse logimist saad detailse ülevaate viimase nädala ja aasta jooksul tehtud tehingutest ning info aktiivsete mängulimiitide kohta, kui neid on.

Konto seadete all on väga lihtne paika timmida palju täpselt soovid päevas, nädalas või kuus mängimise peale raha kulutada.

Mõnes Eesti kasiinos on mängulimiitide lehe leidmine ja limiitide kinnitamine ning eemaldamine paras peavalu.

chanz boonused

Kui oled juba mingi summa Chanz kasiino mängijakontole tilgutanud, saad vaadata, mis sorti mänguvalikut pakutakse. Pealehel on esile toodud kolm kategooriat Kuum, Popp ja Lahe, mille alt leiad hetke trendikaimad ja populaarsemad slotikad. Nii on alustamine lihtsam.

Pealehel allapoole kerides leiab mänguautomaadid kategooriatesse jaotatult mängude tootja alusel nt NetEnt mängud, Pragmatic mängud jne. Paljud slotikad on teineteisele väga sarnased. Peamine erinevus on tehnoloogias, ehk siis milliseid lisafunktsioone üks või teine mänguarendaja kasutab.

Populaarsed funktsioonid nagu Megaways, Megaclustes ja Megaquads on litsentseeritud funktsioonid ning igaüks ei võigi neid oma mängudel integreerida ilma, et funktsiooni väljamõtlejale selle eest tasut ei peaks maksma.

Tavamängija jaoks on esimene valik aga selles, et kas riskida oma rahaga live kasiinos või mänguautomaatidel.

Chanz kasiinos on ka selline ainulaadne toode nagu Chanzpool, mis pakub võimalust on teadmised proovile panna spordiennustuses. Saab ise luua mitme valikuga spordiennustuse turniiri või kaasa lüüa teiste kokku pandud ennustustes.

Mängi oma rahaga või kasuta boonust. Saadaval on 100 € ja 300 priikeerutust

Sissemakse

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.