Kanuuna on uusim online mängude portaal Eestis, kus kätt saab proovida slottidel, live kasiinos ja ka lauamängudel. Veebileht jätab kohe positiivse mulje, sest on tehtud ägedalt roosades toonides ning alustamiseks piisab esimesest sissemaksest.

Kanuuna bränd, taust ja saamislugu

Kanuuna brändi omanikfirmaks on 1UP LTD. Tegemist on ettevõttega, mille kohta pole väga palju infot, kuid teame, et nad on registreeritud Kürposel.

Nagu paljud teisedki internetiettevõtted, siis ka 1UP LTD on registreeritud maksuparadiisi, mis ei jäta ehk kuigi head muljet, kuid aitab operaatoril kulusid kokku hoida. Vaadates, milline Kanuuna leht välja näeb, siis ei saa millegi üle nuriseda.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Kanuuna bränd on eestlaste jaoks täiesti uus ja selle omanikettevõtte 1UP LTD tundmatu nimi. Siiski julgeme me neid soovitada, sest Eesti Maksu-ja Tolliamet on neile tegevusloa andnud ja läbi viinud vajalikud kontrollprotseduurid.

1UP LTD haldab lisaks Kanuuna brändile veel teisigi populaarseid mänguplatvorme nagu näiteks Casinofriday.

Uue mängija pakkumine

Kanuuna teeb eriliseks nende suurepärane tervitusdiil, mis saadaval kõigile uutele mängijatele. Piisab 20€ sissemaksest ja spinnid hakkavad tulema.

Alustad 20 tasuta keerutusega ning seejärel saad samapalju spinne üheksal järjestikkusel päeval. Kokku 200 tasuta spinni erinevatel mängudel nagu Book of Oz, Starburst ja teised. Täielik nimekiri Kanuuna pakkumiste lehel.

Teised boonused

2021. aasta novembri seisuga polnud Kanuunal peale tervitusdiili ühtegi muud pakkumist. Juhtkonna sõnul see aga peagi muutub. Hoiame silma peal!

Veebileht ja kasutajakogemus

Kanuuna võib olla alles uus ja tundmatu, kuid tegelikult Soomes on nad juba vaikselt kanda kinnitanud. Pole ka midagi imestada, sest tegemist on igati tänapäevase mängukohaga. Lahe kujundus ja väga stiilselt üles ehitatud veebileht toob mängijatele naeratuse näole.

Kiirkasiinole omaselt on menüüd ja mängud hästi organiseeritud. Lehe ülaosas on info uue mängija diili kohta ning mängud jaotatud kategooriatesse. Lehe allosas saab lugeda rohkem brändi kohta, tutvuda mängureeglitega ning vajadusel võtta ühendust klienditoega

Kokkuvõte

Kanuuna on vajalik lisandus Eesti online mängupakkujate hulgas. Leht on üles ehitatud nii, et eriti mugav on seda kasutada mobiilis. Mängud, menüüd ja seaded on kõik hästi organiseeritud ja töötavad laitmatult. Lisades siia juurde veel kiired maksed ja hea mängude valik, polegi nagu millegi üle viriseda.