Tervitusboonus on boonuse tüüp, mida online kasiinod pakuvad uutele mängijatele nende registreerimisel kasiinosse. Tervitusboonused võivad sisaldada tasuta keerutusi, boonusraha või muid soodustusi. Need boonused on mõeldud uute mängijate motiveerimiseks kasiinos mängima ning annavad neile võimaluse proovida erinevaid mänge või saada suuremaid võite.

Tervitusboonuste tingimused võivad erineda sõltuvalt kasiinost ja boonusest endast. Näiteks võib olla vajalik teha minimaalne sissemakse, et kvalifitseeruda tervitusboonusele või võib olla kehtestatud läbimängimise nõue, enne kui boonuse raha saab välja võtta.

Üldiselt on tervitusboonused hea võimalus alustada mängimist online kasiinos, kuna nad annavad lisaraha või tasuta keerutused, mis suurendavad võiduvõimalusi. Siiski on oluline meeles pidada, et kasiinomängud on hasartmängud ning tuleb mängida vastutustundlikult. Enne boonuse aktiveerimist tuleb hoolikalt läbi lugeda selle tingimused ning järgida kasiino reegleid ja eeskirju.

Tervitusboonus või uue mängija boonus on midagi, mis teeb kasiinos mängimise eriliseks. Võid kindel olla, et just see on kõige parem diil, mida sa näed oma esimeste kasiinos mängimise nädalate jooksul.

Tegemist on pakkumisega, mille eesmärgiks on anda uutele mängusõpradele võimalus platvormi ja mänge proovida rohkemate vahenditega. Näiteks tüüpiline 100% sissemakse boonus tähendab, et saad sisse makstud oma rahale lisaks sama palju juurde boonusena.

Uue mängija boonuseid pakuvad pea kõik Eesti tõsiseltvõetavamad online mängude portaalid. Parimad uue mängija pakkumised on Betsafe, OlyBet, Optibet ja Slots.io lehtedel. Siiski ei ole need sugugi kõik samad vaid erinevad nii boonuse suuruse kui nõutud läbimängimise tingimuste poolest. Seetõttu on kindlasti vajalik enne esimese sissemakse tegemist ja boonusega nõustumist tutvuda põhjalikult boonuse tingimustega.

Uue mängija boonus on saadaval nende jaoks, kes pole kasiinos veel mängima hakanud või siis on konto loonud, aga pole teinud ühtegi sissemakset.

EESTI PARIM BOONUS

Tüüpilise uue mängija boonuse näitena võib välja tuua Coolbeti, mis pakub 100% boonust kuni 60€. Nõutud on vähemalt 20€ sissemakse kasutades boonuskoodi CME. Hoopis teine lähenemine on aga näiteks Slots.io kasiinol, mis meelitab 300 tasuta keerutusega.

Me ei hakka antud artiklis iga tervituspakkumist ükshaaval lahti seletama, kuid see võimalus on igal mängijal endal minnes huvipakkuva online mängukeskkonna boonuspakkumiste lehele ja otsides välja just uutele mängijatele mõeldud pakkumised. Mõnes kasiinos ongi uue mängija tervitusdiil ainuke boonus.

Asja teeb eriti ägedaks see, et just uute mängijate boonused ja tervituspakkumised on tavaliselt kõige väärtuslikumad lisapreemiad, mida mängijatele kasiino poolt üldse pakutakse. Põhjus on selleks väga lihtne- online kasiinode eesmärk on, et nende lehel oleks võimalikult palju mängijaid ning uue mängija boonus on hea moodus, kuidas tähelepanu tõmmata, sest kasiinomängijad võtavad nii head diilid suurima rõõmuga vastu.

coolbetboonus

Lisaks boonusele on väga tavaline, et saad esimese sissemakse eest ka tasuta spinne mõnel kõige populaarsemal mänguautomaadil.

MILLISEID BOONUSEID PAKUTAKSE UUTELE MÄNGIJATELE?

Kõige tüüpilisemad uue mängija boonused on kahtlemata sissemakse boonused. Mängija peab olema valmis tegema sissemakse, et kasu lõigata lisavahenditest mängudel panuste tegemiseks.

Tüüpiline 100% boonus tähendab, et mängijale lisatakse esimese sissemakse väärtusega võrdne summa mängijakontole boonuse kujul. Enne väljamakse tegemist tuleb boonusraha teatud arv kordi kasiinos läbi mängida.

See, mitu korda boonus läbi mängida tuleb, sõltub online portaalist, kuid tavaliselt jääb läbimängimise nõue vahemikku 1 kuni 55 kordne boonuse väärtus.

ILMA SISSEMAKSETA PAKKUMISED

Lisaks sissemakse boonustele pakub mitu Eesti kasiinot ka ilma sissemakseta tasuta keerutusi. Tegemist on kõige ahvatlevama diiliga üldse, sest ei nõua mängijalt mingit omapoolset rahalist panust- piisab kui lood konto. Osade kasiinode puhul pole vaja täita isegi registreerimise vormi.

Hetkel on ilma sissemakseta spinnid saadaval PAF ja Coolbet kasiinodes. Neist esimesel saad 25 tasuta mängukorda populaarsel slotikal “Kreisiraadio”. Coolbet on välja pannud samuti 25 spinni ilma sissemakseta, kuid nendel on mänguks särtsakas Multifly!

KOKKUVÕTE

Uue mängija boonused on Eestis väga populaarsed, kuid enne nende kasutamist tuleb kindlasti hoolikalt tutvuda boonuse reeglitega. Eesti online kasiinod pakuvad erinevaid boonuseid ja iga mängija jaoks leidub sobiv.

Uue mängija boonus ei ole kindlasti ainuke kriteerium, mille järgi peaks mängukohta valima, kuid peale selle kasutamist ei seata mängijale mingeid lisakohustusi seega miks mitte proovida?

Kõik tervitusboonused ja täpsemad detailid leiad meie avalehel.