Kiirkasiino viitab online kasiinole, kus saab mängida erinevaid hasartmänge ilma vajaduseta luua kontot või läbida registreerimisprotsessi.
Kiirkasiino platvormid pakuvad tavaliselt mitmesuguseid mänge, sealhulgas slotimänge, lauamänge ja pokkeriturniire, ning mängude mängimiseks peate lihtsalt sisse logima oma pangakonto kaudu.
Kiirkasiinod ei nõua tavaliselt registreerimist ega kontoga seotud isikuandmete esitamist. Seetõttu on need muutunud populaarseks võimaluseks nendele, kes soovivad mängida kasiinomänge kiiresti ja lihtsalt.
Kiirkasiinodes mängides kaasnevad samad riskid, mis mujalgi õnnemängudel kätt proovides. Välja võib kujuneda koguni hasartmängusõltuvus. Tuletame meelde, et enne online kasiinomängude mängimist tuleb hinnata oma rahalisi võimalusi ja mõelda läbi, kui palju ollakse valmis hasartmängudele kulutama.

PAY n PLAY Eesti online kasiinodes

PAY n PLAY on online kasiinode makselahendus, mis võimaldab mängijatel kiiresti ja turvaliselt sissemakseid teha ning kasiinomänge mängida ilma vajaduseta registreerida konto eraldi kasutajanime ja parooliga. Selle asemel kasutatakse mängijate tuvastamiseks nende pangakontosid.
PAY n PLAY töötab tavaliselt koostöös online kasiinodega, kes kasutavad selleks spetsiaalset makselahenduse pakkujat. Mängijad saavad kasiinomänge mängida, tehes sissemakseid oma pangakontode kaudu ja neile antakse koheselt juurdepääs kasiinomängudele. Selle protsessi käigus tuvastatakse mängijad nende pangakontode kaudu ning nende isikuandmed jäävad turvaliselt kaitstuks.
PAY n PLAY pakub mängijatele mitmeid eeliseid, sealhulgas kiiremaid ja turvalisemaid makseid, mugavust ja sujuvamat kogemust, kuna ei ole vaja aega kulutada registreerimisprotsessile. Kuna mängijate isikuandmed on kaitstud pangakontodega, ei pea nad muretsema oma andmete turvalisuse pärast. Paljud online kasiinod pakuvad PAY n PLAY makselahendust juba tänapäeval ja see on muutunud populaarseks võimaluseks online kasiinomängude mängimisel.
Pay N Play(eesti k. “maksa ja mängi”) on uus tehnoloogia, mis võimaldab kasiinodes mängimist alustada ilma kontot loomata. Tee esimene sissemakse ja saad kohe panustamisega alustada. Hetkel pakuvad juba üle pooled eesti kasiinod Pay N Play funktsiooni ning mängijad on selle hästi vastu võtnud.

kiirkasiinotasuta

Proovi kohe kui lihtne on alustada Coolbeti mängudel. Pay N Play tehnoloogia taga on Rootsi tuntud makseteenuste vahendaja Trustly. Tänu sellele on kasiinokogemus turvalisem ja mängimine mugavam.
Ka väljamaksed toimuvad mitte päevade või tundide vaid minutitega, sest kasiino operaatoril on kogu vajalik info olemas juba esimese sissemakse tegemise järgselt.

betsafetasuta

Kiirkasiinode plussid

Eesti online mängude maastikul on kujunenud nii, et laias laastus jagunevad kasiinod kaheks. Traditsioonilised mänguportaalid nagu Betsafe, OlyBet, Optibet, GrandX ja PAF lehel alustamiseks tuleb endiselt teha läbi tülikas konto registreerimise protseduur. Vahel saad võimaluse aega siiski säästa Mobiili-ID, ID-kaardi või PIN-kalkulaatoriga konto luues.

kiirkasiino

 • tavakasiinodes võib väljamaksete ootamine olla aeganõudev
 • lisadokumentide küsimine nagu aadressi kinnitus, maksekaardi koopiad jne
 • konto registreerimiseks tuleb täita ankeet või tuvastada ennast ID-kaardi/mobiili-ID abil

Kiirkasiinodes nagu Coolbet on aga asjad teised. Säästa aega ja toimeta netis turvalisemalt tehes sissemakse läbi pangalingi ja oledki automaatselt juba konto kinnitanud.

 • alusta mängimist paari hiireklikiga
 • jätka mängimist igal ajal sealt, kus pooleli jäid
 • väljamaksed minutitega

Veebileht ja kasutajamugavus

Kiirkasiinode peamine omadus on väga minimalistikult üles ehitatud veebileht. Tutvu ise Coolbet funktsioonidega ja märkad, et info organiseeritud on märgatavalt paranenud. Kiirkasiinod püüavadki kaasas käia mängijate soovidega. Keegi ei soovi oma kallist aega kulutada mõne infokillu otsimisele vaid kõik peab olema esitatud selgelt ja arusaadavalt.

Tehnoloogia

Kiirkasiinode edu taga on Rootsi makselahenduste pakkuja Trustly. Tegemist on tunnustatud makseteenuse pakkujaga, mis lisaks online kasiinodele teeb koostööd ka finants-, e-kaubanduse, turismifirmadega. Ükskõik, kas teed oma esimese sissemakse Coolbetis või Boost Casino lehel, võid alati kindel olla, et maksed on turvalised ning keegi ei saa ligipääsu sinu delikaatsetele isikuandmetele.

betsafetasuta

Mis on kiirkasiinode põhimõte?

Kiirkasiinode põhimõte on väga lihtne. Esmalt klikid “Sissemakse” nupule, mis on tavaliselt paigutatud veebilehe ülevale paremale äärde. Seejärel suunatakse sind uuele vahelehele, kus pead valima soovitud sissemakse summa ja oma kodupanga. Kliki Swedbank, SEB või LHV logole ja tuvasta ennast internetipangas.
Selle protseduuri käigus avaldab sinu kodupank Trustlyle sinu andmed: nime, vanuse ja pangakonto numbri ning Trustly saadab need automaatselt kasiinomängude operaatorile. Nii luuakse mängijale taustal virtuaalne mängijakonto ja veendudakse, et tegemist pole alaealise isikuga.
Eelkirjeldatud protseduur on kõigi Eesti seaduse sätetega kooskõlas ja kõik andmed mida Trustly vahendusel liigutatakse on krüpteeritud. Tähendab see seda, et ükski kolmas osapool ei saa ligipääsu sinu isiklikele andmetele.
Peale esimese pangasissemakse edukat sooritamist leiad vabab vahendid oma mängijakontolt ning saad kohe pärisraha peale panuseid tegema hakata. Iga kord, kui soovid mängimist jätkata või teha uue sissemakse, tuleb ennast uuesti internetipangas autentida. Plusspoole pealt ei ole vaja lisaks meelde jätta kasiinode kasutajanimesid ega paroole vaid piisab, kui tead oma netipanga kasutajat ja salasõna.

Boonused ja kampaaniad

Nagu eelnevalt kirjeldasime, on Eestis toimumas tõeline online mängude revolutsioon. Kiirkasiinod pakuvad palju uut ja huvitavat, kuid on ka mõned puudused. Mängijate hulgast on kostnud nurinat, et ilma kontota kasiinod ei taha välja anda kuigi palju boonuseid. Tegelikult oli see ainult alguses nii. Hea diili saavad uued mängijad Coolbetis.

Kiirkasiinode miinused

Kiirkasiinode kõige suuremaks miinuseks võib pidada alternatiivsete maksemeetodite puudumist. Kui tavakasiinos saad raha mängijakontole kanda panga-, maksekaardi, e-rahakottide või isegi Bitcoinides, siis kiirkasiinod on selles osas erilised.
Ilma kontota mänguportaalides võid arvestada, et raha mängijakontole kandimiseks peab mängijal olema konto mõnes Eesti suuremas pangas Swedbank, SEB, LHV või Coop pangas.
Kuna paljud kiirkasiinod on Eestis täiesti uued nimed, siis võib tekkida küsimus ka nende usaldusväärsuse kohta. Alustuseks tasub kohe ära mainida, et kõik siin lehel kirjeldatud mänguportaalid omavad tegevusluba Eesti Maksu-ja Tolliametilt. Nende tegevuse üle peab valvet samuti Maksu-ja Tolliamet ning lisaks turvalistele maksetele ja mängudele on erilise tähelepanu all vastutustundliku mängimise tagamine.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.