On vana tõde, et maja võidab alati. Kuid kas see ongi nii oluline? Kasiinos mängimine ei ole ehk kõige mõistlikum tegevus, kuid ometigi ei saa alati kõike ratsionaalselt lahendada.

Vahel on millestki unistamine märksa toredam kui selle päriselt saamine. Rahulolu kestab vaid hetke. Kasiinos jackpotti taga ajada võib aga aastaid. Seda toredam muidugi, kui pirakale rahapotile lõpuks käed külge panna õnnestub.

Mis on aga kasiino boonuskoodid ja kuidas need mängijale kasulikuks saavad?

Kasiino boonuskoodid tulevad mängu, kui soovid osa võtta mõnes kasiino kampaaniast. Näiteks aitavad need aktiveerida mõne pakkumise tasuta spinnide või boonusega. Piisab boonuskoodi sisestamisest konto seadete all Boonused alajaotises.

Mitte aga kõik Eestis kasiinod ei kasuta boonuskoodide süsteemi. Mängija jaoks on lihtsam, kui preemia käivitub automaaselt kohe peale sissemakse tegemist.

Eriti just kontovabad kasiinod Eestis ei kasuta selliseid asju nagu kasiino boonuskoodid peaaegu üldse. Põhjus on tegelikult väga lihtne. Parimad netikasiinod võimaldavad sissemakse tegemist läbi internetipanga ning mingit boonuskoodi sisestamise lahtrit kuskil nähtavale nii loomulikult ei tule.

PAF kasiino – alati olemas

100 € & 100 spinni

Coolbet kasiino boonus uutele mängijatele

Coolbet kasiino boonuskoodid tulevad eriti kasuks, kui tahad tulu saada nende preemiatest uutele mängijatele.

Coolbet laseb mängijal endal valida:

Coolbet kasiino on Eestis ainulaadne, sest pakub uutele mängijatele ka tasuta spinnid ilma sissemakseta. Siin pole vaja mingite boonuskoodide pärast pead murda. Piisab konto loomisest Trustly maksesüsteemi kaudu või siis täites lühikese registreerimise ankeedi.

PAF kasiino – alati olemas

100 € & 100 spinni

Boonuskoodide kasutamine

Eestis on palju kasiinosid, kuid mitte need kõik pole üles ehitatud boonuskoodide kasutamisele. Eriti mis puutub kiirkasiino lehtedesse, siis seal on boonuskoodide kasutamine täiesti vaeslapse rolli jäänud. Seda siis makselahenduse keerukuse tõttu, mis ei võimaldagi boonuskoodi kasutamist.

Seega jäävad järele traditsioonilisemad kasiinod, millel endal sisse ehitatud maksesüsteem. Vaatame asja lähemalt populaarsemate online kasiinode näidetel.

PAF boonuskood

PAF kasiino pole kõige trendikam netikasiino. Mõned võivad seda pidada isegi igavaks või vanamoodseks.

Tegelikkuses pole turvalisuses midagi vanamoodsat. Pigem tuleb see kasuks, eriti tänapäeval kui igasugu netiskämmerid ja pettused vaatavad vastu iga nurga pealt.

Kui vaadata PAF kasiino uue mängija tervitusboonuse pakkumisse sisse, siis seal pole boonuskoodidest haisugi.

 • PAF kasiino boonuse saamiseks piisab sissemakse tegemisest kahe päeva jooksul alates konto registreerimisest
 • min. sissemakse boonusele kvalifitseerumiseks on 10 €

Kui vaadata natuke, mida PAF veel pakub, siis erinevad kasiino boonused leiab nende kampaaniate lehel Slotimängude pakkumised rubriigist.

PAF kasiino kampaaniad toimivad järgmisel põhimõttel:

 • loo konto või logi kontole sisse
 • ava huvipakkuv kampaania
 • liitu kampaaniaga pakkumise aknas
 • aktiveeri pakkumine samas aknas
 • täida kirjeldatud kampaania tingimused boonuse saamiseks

PAF kasiino – alati olemas

100 € & 100 spinni

Kanuuna boonuskood

Kanuuna kampaaniate leht on eriti kentsakalt üles ehitatud. Selle asemel, et mängijatele boonuseid pakkuda, on lahti seletatud, kuidas toimivad Kanuuna Mõõdik, Kanuuna Club ja kiirmaksed.

Päris tühjade kätega mängijad siiski ei jää. Uutele mängijatele on välja pandud 200 tasuta spinni kahel järjestikkusel päeval alates esimese sissemakse tegemisest.

 • boonuskoodi pole vaja kasutada
 • piisab sissemakse tegemisest
 • tasuta spinnid ilmuvad jaotisesse Laskemoonaladu peale esimese sissemakse tegemist

Kanuuna kasiino on Eestis ja Soomes populaarne. Kanuuna boonuskood igal nädalal oleks just see, mis mängijate jaoks oleks sobiv lisastiimul, et kasiinosse ikka ja jälle tagasi tulla.

Seni pole Kanuuna näidanud mingit motivatsiooni lisapreemiate pakkumiseks, kuid kindlasti ootame, et see lähiajal muutuks.

Fire Spin boonuskood

Fire Spin, Koi Casino ja Buumi on kõik kiirkasiinod, kus boonuskoodidest ole haisugi. Ütleme nii, sest on teada, et kiirkasiinod ei panusta eriti suurelt just kamaaniate tegemisele. Fookus on arusaadavusel ja loogilisel kasutaja kogemusel.

Kasiinos mängimine on lõbus ajaviide. Tõele au andes ei viitsi keegi mõelda, et kust saada vajalik boonuskood ja kuhu see sisestada. Palju lihtsam on auhindu koguda ilma ise lisaliigutusi tegemata.

Winnerz boonuskood

Winnerz kasiino on tõusmas Eesti üheks mängijasõbralikemaks online kasiino platvormiks.

Selle tõestuseks on kasiino kampaaniate leht pakkumistega üle külvatud. Kogu preemiate tralli keskmes on tervitusboonus uutele mängijatele.

Võta hoogu 350 tasuta spinniga:

 • esimese sissemakse eest 200 tasuta spinni (boonuskoodi pole vaja)
 • teise sissemaksega 150 priikeerutust (boonuskoodi pole vaja)

Winnerz järgib kiirkasiinode head tava. See tähendab, et boonuskoodideta töötavad erinevad preemiad. Niisamuti nende iganädalane cashback, teisipäevane müsteerium, lojaalsusprogramm ja võrgustikukampaaniad.

Respin boonuskood

ReSpin kasiino on algusest peale võtnud suuna mängijaid mitte liigsete boonustega segadusse ajada. Hea vähemalt, et kokku on pandud 300 € tervitusboonus.

 • boonuskoodi pole jällegi vaja
 • piisab esimese sissemakse tegemisest
 • boonus makstakse välja 10 € osadena
 • boonuse vabastamiseks tuleb lihtsalt raha peale panuseid teha
 • lisaks tervitusboonuse vabastamisele saavad kõik uued mängijad keerutada õnneratast

Chanz boonuskood

Boonuskood võib kõlada nagu mingi salakood eelise saamiseks mängus. Online kasiino boonuskoodid annavad mängijatele preemiaid nagu tasuta spinnid ja boonused.

Chanz boonuskood on mängijate seas alati populaarne olnud. Paljud uued mängijad niimoodi alustavadki.

Ka 2024. aastal on välja pandud väärtuslik auhind uutele mängijatele.

 • 100 tasuta spinni saamiseks ava sissemakse aken
 • sisesta boonuskood BOOK100 boonuskoodi lahtrisse
 • seejärel tee vähemalt 10 € sissemakse

OlyBet boonuskood

Kas teadisd, et “OlyBet” on üks kõige otsitumaid fraase Eesti Google kasutajate hulgas. Seda muidugi kasiinodega seotud otsingute puhul.

OlyBet kasiinos kasutatakse agaralt ka boonuskoode, mida järgnevalt hea meelega tutvustamegi.

GrandX boonuskood

GrandX kasiino on üks neist online kasiinodest, kus boonused on jaotatud terve nädala peale. See tähendab, et igal esmaspäeval ja reedel on alati kasiino boonus tagatud.

Huvitav on see, et kasiino boonuskoodid on siin olemata. Piisab sissemakse tegemisest vastaval nädalapäeval:

 • esmaspäeviti al. kella 00:00 saab alati kuni 50 € boonust tehes vähemalt 10 € sissemakse
 • tegemist on 60% boonusega ehk siis sissemakse summast arvestatakse 60% ja lisatakse mängijakonto bilansile juurde boonusrahana
 • näide: 10 € sissemakse eest saad 6 € boonuse; alustad mängimist 16 euroga
 • täpselt sama pakkumine on saadaval reedeti: 60% kuni 50 €
 • nii esmaspäevase kui reedese boonuse läbimängimise nõue on 40 korda boonuse väärtus