Võiks ehk küsida, mis vahe on kontovabadel kasiinodel ja kiirkasiinodel. Õigupoolest polegi mingit erinevust, sest mõlemad need põhinevad Pay N Play tehnoloogial, mille eesmärgiks on registreerimise ja isikutuvastuse lihtsustamine.

Kontovaba kasiino viitab sellele, et uues kasiinos alustamiseks pole vaja täita registreerimisankeeti ega avaldada oma isikuandmeid.

Virtuaalne konto siiski luuakse mängijale peale esimese sissemakse tegemist. See on möödapääsmatu, sest internetikasiino operaator peab siduma isiku, kes mängijakontole raha kandis ning andmed, mis saadakse pangast.

Asja iva on selles, et makseteenuse vahendusfirmad teevad palju tööd ära ning suhtlus panga ja kasiino operaatori vahel toimub automaatselt.

 

Kuidas mängimist alustada?

Kiirkasiinode ehk kontovabade kasiinode kogu võlu on selles, et vastupidiselt varasema ajaga, kui tuli täita registreerimisankeet, siis see osa on nüüd ajaloo prügikasti visatud.

Kogu ettevalmistus raha peale panustega alustamiseks seisneb sissemakse tegemises. Teeme asja selgeks populaarse Fire Spin netikasiino näitel:

Fire Spin sugused kontovabad kasiinod teevad esimese sissemakse tegemise õige lihtsaks. Saad vajutada Sissemakse nupukesele vasakul menüüs või pealehel Mängi kohe lingile.


Kui oled ka soovitud sissemakse summa ära märkinud, saab tehingu lõpule viia pangas. Piisab, kui tead oma internetipanga kasutajatunnust ning kasutad Smart-ID või Mobiili-ID teenuseid.

Kiirkasiinodesse makse tegemine toimub täpselt samamoodi nagu e-poest kauba või teenuse eest tasumine.

Kui varem mässasid mänguplatvormide operaatorid otse pankadega, siis nüüd kasutatakse makseteenuse vahendajate teenuseid.

Tuntuimad ja usaldusväärsemad kiirkasiinode partnerid on Brite, Trustly ja Zimpler. Kõik kolm on Rootsi Finantsinspektsiooni järelvalve all ning tagavad selle, et maksed oleks turvalised, kiired ja mugavavad.

Plussid ja miinused

Kontovabad kasiinod on Eestis endale haaranud suure osa turust, sest inimeste tarbimisharjumused sh mänguharjumused muutuvad kogu aeg. Üle kõige hinnatakse mugavust ning kui sama raha eest saab parema teenuse, siis miks jääda kinni vanakooli traditsioonilistesse mänguplatvormidesse?

Vaieldamatult on aga kiirkasiinodel üks suur miinus ning selleks on maksemeetodite napp valik. Õigupoolest saabki raha mänguplatvormile kanda ainult läbi panga. Muid variante pole.

Kui kohtutäitur on su pangakontole piirangud peale pannud, siis kontovabades kasiinodes mängimine on võimatud. Revolut ja välismaised pangad siin ka ei aita, sest kontovabad kiirkasiinod Eestis võtavad makseid vastu ainult Eestis suurematelt pankadelt nagu SEB, LHV, Swedbank ja Luminor.

Fire Spin toob võidu lähemale

Mängime

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.