Live kasiino on kasiino mängude formaat, kus mängijad saavad mängida reaalajas koos elava diileriga. Mängud toimuvad videoülekande teel, nii et mängijad saavad jälgida diileri tegevust otseülekandes. Live kasiinomängud on populaarsed, kuna need pakuvad autentset kasiinokogemust, kusjuures mängijad saavad mängida mugavalt oma kodudes või muudes asukohtades.

Live-kasiinos on saadaval erinevad mängud, sealhulgas blackjack, rulett, baccarat ja pokker. Mängijad saavad valida erinevate panuste vahemike ja diilerite vahel, sõltuvalt nende mängustiilist ja eelistustest. Mängijad saavad ka tavaliselt suhelda diileri ja teiste mängijatega vestlusaknas, mis loob veelgi autentsemat kasiinokogemust. Live kasiinod pakuvad suurepärast võimalust nautida kasiinomänge mugavalt oma kodust või kus iganes oled.

Slottidest räägitakse palju, kuid on mängijaid, kes eelistavad alati hoopis blackjacki või kaardimänge, kus lisaks õnnele mängib võidu saavutamisel rolli ka teadmised, taktika ja osavus.

Laias laastus peetakse live kasiino olulisemateks mängudeks justnimelt blackjacki, ruletti ja bakaraad. Viimasel ajal on tänu Evolution Gaming nimelise mängutootja pingutustele tekkinud eraldi kategooria- live mängušoud, millest räägime veel pikemalt.

Live kasiino on üks populaarsemaid meelelahutuse võimalusi Eesti online kasiinodes. Kui omal ajal tagusid kõik blackjacki ja ajasid numbreid taga ruletilaudadel, siis tänapäeva moodsatel mängudel hinnatakse lisaks võidupotentsiaalile ka mugavust ja meelelahutuslikku poolt.

Ajalugu

Live kasiino mängude ajalugu on väga huvitav ja ulatub tegelikult juba ammustesse aegadesse. Huvitaval kombel on mängu nagu blackjack, rulett ja pokker säilitanud oma peamised omadused. Loomulikult on neist tehtud palju erinevaid variatsioone, et mänguelamust mitmekesistada.

Kuidas live-kasiinos võita?

Pole midagi lihtsamat kui mängida ja meelt lahutada, kuid kui tahad lõpuks ka plussi jääda, siis tasub teada täpselt, milline strateegia potentsiaalselt mängija jaoks kõige kasumlikum on.

Kui slottidel jääb kasumlikkus mängijale(RTP) vahemikku 90-97%, siis live kasiino kategooria all võid leida mänge, millel võid maja eelise peaaegu täielikult ära nullida.

Populaarsed mängud live-kasiinos

Live kasiino kolm kõige populaarsemat mängu läbi aegade on rulett, blackjack ja bakaraa. Neist kõigist on erinevaid versioone, mis erinevad teineteisest panuse tasemete, disaini ja lisafunktsioonide poolest.

Live mängud

Lisaks traditsioonilistele live kasiino mängudele leiab enamikes Eesti kasiinodes hulgaliselt ka live-mängushow tüüpi meelelahutust. Evolution Gaming nimelise mängutootja eestvedamisel on reaalsuseks saanud mitu õnneratta tüüpi mängu nagu Dream Catcher, Crazy Time ja Monopoly Live. Lisaks populaarsel telesaadetel põhinev Deal or No Deal, Mega Ball ja teised.

Live mängude puhul on teema ja kontseptsioon erinev tüüpilistest live kasiino mängudest. Mängujuhi ülesanne pole lihtsalt mängu läbi viia vaid pigem mängijaid lõbustada ja nendega suhelda.

Live mängušoud on uhke nimega live kasiino mängude kategooria, mille autoriks võib pidada Evolution Gaming nimelist tarkvaratootjat. Tegemist on kontseptsiooniga, mis ei paku lihtsalt tüüpilisi live kasiino laudu ja diilerit vaid mängu keskmes ongi karismaatiline live mängujuht, kes kogu pullile hoogu annab.

Populaarsetest live mängushow tüüpi kontseptsioonidest tuntumad on Dream Catcher, Mega Ball, Crazy Time, Deal or No Deal ja Monopoly Live. Kõiki neid ühendab elavaloomuline mängujuht, kes garanteerib lõbusa teleshow tüüpi kogemuse.

Nimetatud mängudest Dream Catcher, Monopoly Live ja Crazy Time keskmes on õnneratas, millele peidetud erinevaid auhindu ja boonuseid. Deal or No Deal on omamoodi fenomen, mis põhineb kuulsal Ameerika telemängul.