Microgaming on online-kasiinomängude tarkvara arendaja, mis loodi 1994. aastal. Ettevõte oli üks esimesi online-kasiinomängude tarkvara arendajaid ja on sellest ajast saadik olnud üks juhtivaid tarkvara pakkujaid.

Microgamingi tarkvara pakub suurepärast graafikat, heliefekte ja mängitavust, mis pakuvad mängijatele meelelahutuslikku kogemust. Ettevõte on tuntud oma laia valiku slotimängude, lauamängude, videopokkeri ja muude online-kasiinomängude poolest.

Microgamingi mänge saab mängida paljudes online-kasiinodes üle maailma, sealhulgas Eestis. Ettevõtte populaarseimate mängude hulka kuuluvad Mega Moolah, Immortal Romance, Thunderstruck II, Game of Thrones ja paljud teised. Kui otsite usaldusväärset ja kvaliteetset online-kasiinomängude kogemust, võib Microgaming olla hea valik.

Microgaming oli üks esimesi ainult kasiinomängude arendamisele keskendunud tarkvaratootjaid, mille tegevuse algusaeg jääb 1994. aastasse. Ühe kogenenuma mängutootjana tehakse koostööd paljude teiste väiksemate stuudiotega nagu Hacksaw Gaming, Triple Edge Studios, Gameburger, Neo Valley ja paljud teised.

Väiksemate mängustuudiote jaoks on Microgaming platvorm võimalus oma piiratud mängude valik slotisõprade ette tuua ning edu korral juba suuremat avalikku huvi äratada.

Parimad Microgaming mängud

Microgaming tuntumad mängud on Mega Moolah, Immortal Romance ja Thunderstruck. Microgaming oli ka üks esimesi, kes lõi käed suurte filmitootjatega, et kujutada meelelahutusmaailmast tuttavaid tegelasi oma mängudel.

Seni populaarsemad temaatilised slotid on Game of Thrones ja Jurassic Park. Lisaks kujutatakse Microgaming mängudel paljusid tuntud bände ja soliste nagu Guns N’ Roses, Megadeth ja Jimi Hendrix.

Kus Microgaming mänge mängida?

Eesti online kasiinodes on tõeliselt muljetavaldav Microgaming mängude valik. Neid võib leida nii OlyBet, Betsafe, Optibet, PAF, Coolbet kui ka Slots.io mängude hulgas. Boonuse saamiseks kliki siia!