Microgaming on online-kasiinomängude tarkvara arendaja, mis loodi 1994. aastal. Ettevõte oli üks esimesi online-kasiinomängude tarkvara arendajaid ja on sellest ajast saadik olnud üks juhtivaid tarkvara pakkujaid.
Microgamingi tarkvara pakub suurepärast graafikat, heliefekte ja mängitavust, mis pakuvad mängijatele meelelahutuslikku kogemust. Ettevõte on tuntud oma laia valiku slotimängude, lauamängude, videopokkeri ja muude online-kasiinomängude poolest.
Microgamingi mänge saab mängida paljudes online-kasiinodes üle maailma, sealhulgas Eestis. Ettevõtte populaarseimate mängude hulka kuuluvad Mega Moolah, Immortal Romance, Thunderstruck II, Game of Thrones ja paljud teised. Kui otsite usaldusväärset ja kvaliteetset online-kasiinomängude kogemust, võib Microgaming olla hea valik.
Microgaming oli üks esimesi ainult kasiinomängude arendamisele keskendunud tarkvaratootjaid, mille tegevuse algusaeg jääb 1994. aastasse. Ühe kogenenuma mängutootjana tehakse koostööd paljude teiste väiksemate stuudiotega nagu Hacksaw Gaming, Triple Edge Studios, Gameburger, Neo Valley ja paljud teised.
Väiksemate mängustuudiote jaoks on Microgaming platvorm võimalus oma piiratud mängude valik slotisõprade ette tuua ning edu korral juba suuremat avalikku huvi äratada.

Parimad Microgaming mängud

Microgaming tuntumad mängud on Mega Moolah, Immortal Romance ja Thunderstruck. Microgaming oli ka üks esimesi, kes lõi käed suurte filmitootjatega, et kujutada meelelahutusmaailmast tuttavaid tegelasi oma mängudel.
Seni populaarsemad temaatilised slotid on Game of Thrones ja Jurassic Park. Lisaks kujutatakse Microgaming mängudel paljusid tuntud bände ja soliste nagu Guns N’ Roses, Megadeth ja Jimi Hendrix.

Kus Microgaming mänge mängida?

Eesti online kasiinodes on tõeliselt muljetavaldav Microgaming mängude valik. Neid võib leida nii OlyBet, Betsafe, Optibet, PAF, Coolbet kui ka Slots.io mängude hulgas.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.