No Account Bet on täiesti ainulaadne online mängude keskkond, mis esimesena maailmas hakkas pakkuma ilma kontota mängimist. Revolutsioon Trustly makselahendusega ei läinud siiski kohe kiirelt käima, kuid nüüd tehakse kõva comebacki. Uued mängijad saavad algust teha ahvatleva 100% kuni 100€ esimese sissemakse boonusega. Kahjuks hetkel ühtegi teist aktiivset kampaaniat neil ei olegi, kuid alustuseks on tegemist igati asjaliku diiliga!

 

noaccountbettasuta

 

Veebileht ja kasutajamugavus

NoAccountBet on kiirkasiino, mis tähendab, et alustada saab ka ilma kontot loomata. Tee esimene sissemakse ja süsteem loob automaatselt sulle taustal virtuaalkonto.

Mängud

NoAccountBet kasiinomängude leht on pisut kohmakalt kujundatud, kuid kõik suured ja väiksed mängustuudiod on ilusti esindatud. Slotid on jaotatud kategooriatesse nagu Jackpot, Uued jne. Lisaks, kui sul on oma lemmik mängutootja, saad mänguautomaate filtreerida ka mängulooja alusel nii, et süsteem näitab ainult Play N Go, Pragmatic Play või teiste slotte.

 

noaccountbettasuta

 

Klikkides “Lauamängud” valikule avaneb täiesti uus maailm erinevat tüüpi ruleti, videopokkeri ja blackjack mängudega. Kahjuks ei paista kuskil olevat päris diileriga live kasiino laudu.

Maksed

Nagu juba ütlesime, siis alustamine on lihtne. Vali sobiv sissemakse väärtus ja oma kodupank. Hetkel on valikus Luminor, Swedbank, SEB ja LHV. Tegemist peab olema pangakontoga, mis on sinu enda nimel. Sõbra, perekonnaliikme või firma pangakontot me ei soovita kasutada kuna Eestis on nõue, et kõik maksed online kasiinodesse peavad olema tehtud Teie enda nimel olevalt pangakontolt.

 

noaccountbettasuta

 

Sissemakse tegemine on sama kiire kui mistahes teise ostu puhul internetis. Tuvasta ennast pangas Smart-ID või Mobiili-ID kaudu ja oled valmis kohe mängima

Kui võidad, saad raha kasiinost välja võtta samuti paari hiireklõpsuga. Kuna isikutuvastus tehakse sinu eest ära sissemakse tegemise ajal, siis eraldi mingeid pangakonto väljavõtteid ega muud pole vaja saata. NoAccountBet lubab väljamaksed töödelda mõne minutiga.

Kokkuvõte

NoAccountBet on suurepärane koht, kus kasu lõigata kiirkasiinode paljudest plussidest. Turvalised ja kiired maksed, võrdväärselt hea mängude valik traditsiooniliste kasiinodega ja uuenduslikud lahendused paeluvad nii noori kui vanu. Lisaks maasikana tordil 100% kuni 100€ esimese sissemakse boonus!