Veel üks netikasiino, mis meelitab priske boonusega. Kas asi on seda väärt?

ProntoBet on natuke naljaka nimega uus online kasiino. HappySpins nimeline kaubamärk on Eestis enda alla koondanud juba hulgaliselt erinevaid kasiinodomeene. ProntoBet on järjekorras juba kaheksas. Muidugi võib tulla veel lisa.

ProntoBet veebikasiino näeb välja vägagi tuttavlik, kui oled juba saanud ligi Slotparadise või Lyra Casino mängudele. Need kõik on sama struktuuriga. Isegi uue mängija boonus on kõigil võrdväärne.

Mida otsida ja leida ProntoBet kasiinos?

Oleme juba mänginud Slotparadise.com ja teistes HappySpins äri kasiinodes. Esmamulje üle ei saa kuidagi kurta. Natuke harjumatu on nõue teha esimene sissemakse alates 1 €.

ProntoBet kasutab Brite maksesüsteemi, mis ühildatud kõigi Eesti suuremate pankadega. Ometigi, kui teistes Brite kasiinodes saad teha ülekande alates 1 €, siis siin on asjad vähe karmimad.

Samas- kui oled tõsine mängur ja tahad kasvõi mingi lühikese mänguseansi ära teha, siis vähem kui 20 € midagi eriti ära ei tee.

Alustamine ja rahaülekanded

ProntoBet võtab makseid vastu kõigilt vähemalt 21-aastastelt mängijatelt. Minimaalne väärtus tehingu kohta on 20 €.

Kinnita sissemakse internetipangas ning saad kohe asja kallale asuda. Üllatus oli see, et tehes vähemalt 20 € esimese sissemakse potsatab boonuse kontole kohe automaatselt. Sellest vabanemine aga polegi nii lihtne.

Kui tahad mängida boonusega, pole tarvis midagi teha, kuid kui ei soovi boonust kasutada, tuleb selle tühistamiseks abi paluda klienditoe esindajalt.

Mis mänge pakutakse?

Hea ülevaate ProntoBet mänguvalikust saab, kui klikid “Populaarsed” lingile pealehel. Vastu vaatavad tegelikult samad slotid, mis teistes Eesti kasiinodeski. Sekka paar populaarset live mängushow tüüpi mängu Evolution Gaming nimeliselt tootjalt(Funky Time, Crazy Time).