netikasiino boonusedAdobe Stock

Eestis on kanda kinnitanud Küprosel asutatud ettevõtte, mis kannab nimetust Damagi Marketing Solutions LTD. Loodud on mitmeid netikasiino brände nagu HeyCasino, HappySpins, QuickSlot.com ja Slotparadise.com. Suhteliselt mittemidagiütlevad nimetused peidavad enda taga igati viisakaid mängukohti. Väärtuslikud boonused annavad uutele mängijatele võimaluse mängudel algust teha väikse präänikuga.

Vaatame lähemalt, mida pakub Slotparadise.com, mis peaks eelnimetatutest olema üks paremaid.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Kui natuke süveneda Slotparadise brändi loojate tausta, siis paistab, et tegemist on Bulgaaria ettevõtjatega. Fakt, et juriidiline keha Damagi Marketing Solutions on registreeritud Küprosel viitab lihtsalt sellele, et äri püütakse ajada võimalikult maksuefektiivselt. Hasartmängud Eestis toimivad ikka nii, et ka välismaised kasiinod maksavad kasumi pealt hasartmängumaksu nagu kord ja kohus ning joondutakse kõigi õnnemängude pakkumist käsitlevate reeglite järgi.

Huvitav on tähele panna, et varem tegutses Damagi Marketing Solutions Ltd aktiivsemalt teistest jurisdiktsioonides, kuid 2020. aastate alguses on koguni kaheksa brändi registreeritud Eesti Maksu-ja Tolliameti seaduslike hasartmängukorraldajate registris.

Meie hinnangul on tegemist igati asjaliku ettevõtmisega ning seni on mängijate tagasiside olnud positiivne. Ainuke miinus on võib-olla see, et brändid ja lehed on teineteisele pea äravahetamiseni sarnased ning midagi uut ega huvitavat eriti palju ei pakuta. Lisaks on tegemist ikkagi välismaiste tegijatega ehk siis eestlaste jaoks võib kogu kupatus olla natuke võõras.

uued mangud

Alustamine ja tervitusboonus uutele mängijatele

Slotparadise.com ei paku võimalust mängida ilma kontot loomata. Ehk siis ka mänge saab proovida ainult pärisraha eest. Sissemakse tegemiseks tuleb valida soovitud summa ning klikid “Teen sissemakse” nupukesele saidi pealehel.

  • min. sissemakse on 20 € tehingu kohta
  • peale esimese sissemakse tegemist kvalifitseerud automaatselt Slotparadise.com uue mängija boonusele
  • mängi esimese sissemakse väärtuses summa läbi min. 40 korral ja boonus lisatakse kontole pärisrahas
  • Slotparadise.com kasutab kõige kaasaegsemat Brite maksesüsteemi
  • raha saab mängijakontole kanda kasutades kõiki Eesti suuremaid panku

Mõni sõna boonustest

Vahet pole, mis kasiinoga tegu, alati on nii, et uute mängijate jaoks valmistatakse ette kõige mahlakamad pakkumised. Slotparadise.com uue mängija boonus on iseenesest hea, kuid läbimängimise nõue on päris kirves. Samuti on see natuke teistsugune, sest boonust ei saa kontole kohe vaid alles siis, kui oled oma raha eest vähemalt 800 euro eest panuseid teinud.

Teised pakkumised

Slotparadise.com netikasiino on ühendatud mitmesse brändiüleste kampaaniate võrgustikku. Sellest olulisemgi on aga igapäevane cashback, sest ebaõnne korral saad kaotatud sissemaksetest 10% tagasi.

uued mangud

Kiirkasiino, mis pakub ka boonuseid. 200% lisa esimese tehingu eest.