netikasiino boonused

Plussid

kuni 1,000 € boonus uutele mängijatele
mugav registreerimine
kohandub hästi mobiilis ja teistes nutiseadmetes
meeldiv lehe kujundus

Miinused

klienditugi inglise keeles
ei tundu kõige vastutustundlikum netikasiino Eestis
üsnagi ebaoriginaalne kasiino

Väljamakse kiirus: automaatne(mõned minutid)

200% lisa esimese tehingu eest.

BOONUS SISSEMAKSE EEST

Eestis on kanda kinnitanud Küprosel asutatud ettevõtte, mis kannab nimetust Damagi Marketing Solutions LTD. Loodud on mitmeid netikasiino brände nagu HeyCasino, HappySpins, QuickSlot.com ja Slotparadise.com. Suhteliselt mittemidagiütlevad nimetused peidavad enda taga igati viisakaid mängukohti. Väärtuslikud boonused annavad uutele mängijatele võimaluse mängudel algust teha väikse präänikuga.

Vaatame lähemalt, mida pakub Slotparadise.com, mis peaks eelnimetatutest olema üks paremaid.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Kui natuke süveneda Slotparadise brändi loojate tausta, siis paistab, et tegemist on Bulgaaria ettevõtjatega. Fakt, et juriidiline keha Damagi Marketing Solutions on registreeritud Küprosel viitab lihtsalt sellele, et äri püütakse ajada võimalikult maksuefektiivselt. Eestis makstakse ikka kasumi pealt hasartmängumaksu nagu kord ja kohus ning joondutakse kõigi õnnemängude pakkumist käsitlevate reeglite järgi.

Huvitav on tähele panna, et varem tegutses Damagi Marketing Solutions Ltd aktiivsemalt teistest jurisdiktsioonides, kuid 2020. aastate alguses on koguni kaheksa brändi registreeritud Eesti Maksu-ja Tolliameti seaduslike hasartmängukorraldajate registris.

Meie hinnangul on tegemist igati asjaliku ettevõtmisega ning seni on mängijate tagasiside olnud positiivne. Ainuke miinus on võib-olla see, et brändid ja lehed on teineteisele pea äravahetamiseni sarnased ning midagi uut ega huvitavat eriti palju ei pakuta. Lisaks on tegemist ikkagi välismaiste tegijatega ehk siis eestlaste jaoks võib kogu kupatus olla natuke võõras.

200% lisa esimese tehingu eest.

BOONUS SISSEMAKSE EEST

Alustamine ja tervitusboonus uutele mängijatele

Slotparadise.com ei paku võimalust mängida ilma kontot loomata. Ehk siis ka mänge saab proovida ainult pärisraha eest. Sissemakse tegemiseks tuleb valida soovitud summa ning klikid “Teen sissemakse” nupukesele saidi pealehel.

 • min. sissemakse on 20 € tehingu kohta
 • peale esimese sissemakse tegemist kvalifitseerud automaatselt Slotparadise.com uue mängija boonusele
 • mängi esimese sissemakse väärtuses summa läbi min. 40 korral ja boonus lisatakse kontole pärisrahas
 • Slotparadise.com kasutab kõige kaasaegsemat Brite maksesüsteemi
 • raha saab mängijakontole kanda kasutades kõiki Eesti suuremaid panku

Mõni sõna boonustest

Vahet pole, mis kasiinoga tegu, alati on nii, et uute mängijate jaoks valmistatakse ette kõige mahlakamad pakkumised. Slotparadise.com uue mängija boonus on iseenesest hea, kuid läbimängimise nõue on päris kirves. Samuti on see natuke teistsugune, sest boonust ei saa kontole kohe vaid alles siis, kui oled oma raha eest vähemalt 800 euro eest panuseid teinud.

Teised pakkumised

Slotparadise.com netikasiino on ühendatud mitmesse brändiüleste kampaaniate võrgustikku. Sellest olulisemgi on aga igapäevane cashback, sest ebaõnne korral saad kaotatud sissemaksetest 10% tagasi.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.