2024. aastaks pole peatunud kiire kontovabade kasiinode pealetung. Samal ajal on aga mitmed tõsisemad netikasiinod loobunud mängijatele registreerimisvormide pealesurumisest. Põhjuseid selleks on küllaga.

Milleks teha mängurite jaoks kasiinos alustamine ebameeldivaks, kui Eestis on nii palju mugavaid tehnoloogilisi lahendusi isikutuvastuse tegemiseks? Järgnevalt vaatamegi PAF kasiino näitel, kuidas on lahendatud mängijate jaoks kasiinos alustamine.

Kuidas alustada?

On päris naljakas, et PAF.ee lehel pole isegi registreerimise nupukest. Selle asemel on üles paremasse äärde sätitud Sisene link. Lingile vajutades saad teha kohe ära isikutuvastuse valides Smart-ID, Mobiili-ID ja ID-kaardi vahel. Edasi käib juba kõik lihtsalt, sest peale isikutuvastust on võimalik valida sobiv maksemeetod, et teha ära esimene rahaülekanne mängijakontole.

Aus boonus arusaadavatel tingimustel. Duubelda esimene sissemakse kuni 50 eurot!

Tee sissemakse ja mängi

PAF kasiinos käib kogu trall mängia huvidest lähtuvalt. On ju PAF ettevõtte üles ehitatudki sotsiaalselt vastutustundlikest põhimõtetest lähtuvalt. Mida see kõik tähendab?

Lõviosa PAF ettevõtte tegevuse kasumist läheb erinevate heategevusprojektide toetuseks. PAF ei ole mõni suvaline ärikate moodustis, mis üritab pliiatsist välja imeda ideid, kuidas mängureid rohkem raha maha mängima meelitada. Vastupidi- kui natuke nende veebilehel ringi tuulata, on aru saada, et mängija heaolu peetakse silmas kõiges mida tehakse.

Kas teadsid, et PAF loodi juba 1966. aastal Ahvenamaa saarestikel? Algselt oli tegemist lastekaitse- ja tervishoiu organisatsiooniga. Aasta peale asutamist kasvas sellest välja väikest viisi kasiinofirma.

Tänase päevani on sotsiaalsest heaolust lähtuvad väärtused PAF organisatsiooni põhiline idee, mille järgi oma tegevust sätitakse.

paf kasiino vastutus

PAF kasiino sotsiaalne vastutus

Ehk oled märganud, et PAF kasiino on väga tõsiselt vaeva näinud oma brändi ja kaubamärgi reklaamiga. PAF ei ole üks neist tüütuteks kasiinodes, mis topivad oma vilkuvaid bännereid bussipeatustesse või televiisorisse. Pigem tehakse ära rohkem aga vaiksemalt. Näiteks toetatakse suurte rahasummadega Eesti tennist, Eesti Olümpiakomiteed ja Eesti-Läti korvpalliliigat.

Õigupoolest tuleb välja, et peaaegu kogu PAF kasiino kasum lähebki erinevate heategevusprojektide finantseerimiseks. Loomulikult on vaja palka maksta ka kasiinoplatvormi käigushoidjatele, kelleks on klienditeenindajad ja kampaaniate pakkujad. Idee on aga selles, et kogu tegevus käib moraalsetel põhimõtetel ning kuidagi ei püüta mängijaid ninapidi vedada.

Palju pakkumisi bingos & mängudel

Võta osa

Suured võidud PAF kasiinos

Kõike eelnevat arvesse võttes on tore tõdeda, et mõned läbi aegade suurimad online kasiino võidud on saavutatud just PAF kasiino lehel. Eriliselt tuleks välja tuua 3,6 miljoniline litakas, mille kirjutas noor Lõuna-Eesti neiu enda nimele 2020. aastal.

suured võidud online kasiino

PAF kasiinos võid ennast kindlalt tunda

Mängi muretult