x3000 kasiino tutvustus

x3000 on uus brändinimi Eestis, mis ei ütle õigupoolest midagi ei kasiinovõõrale inimesele ega kiivale mängurile. Sellise omapärase nimetuse on võtnud Eestis toimetava AS Pafer uusim internetikasiino.

Tegemist ei ole kontovaba mängukohaga, ehk siis kõik, kes tahavad nii-öelda märgi maha saada, peavad oma isiku tuvastama Smart-ID, ID-kaardi või Mobiili-ID kasutades.

Muidugi pole selles midagi keerulist. Piisab kui klikid x3000.ee veebisaidil Mängi nupukesele ja valid enda jaoks sobiva autentimisvahendi.

Alustamine ja boonused

Kohe sissemakse aknas on esitletud ka kõik pakutavad boonused uutele mängijatele. Näiteks kasiinosse on võimalik võtta 100 € ja 100 spinni. Spordipanustajad võivad muheleda samuti 100 € väärtuses preemia ning 20 € SafeBet nimelise lisaauhinna üle.

Peale konto tuvastamist näiteks Smart-ID kasutades, saadki järgmiseks kohe otsustada, kuidas mängijakontole pärisraha peale laadida. Tehingu minimaalne väärtus on 10 € ning tore on näha, et maksemeetodite valik on õige lai.

Kliki mõne Eesti panga embleemile, vali maksekaart või Trustly vahendusteenus- igal juhul on maksemeetodite valik etem kui kontovabades kasiinodes.

Mängi paraja präänikuga

100 € siit

Kampaaniad

Nagu öeldud, siis x3000 leht on minimalistlik ja natuke salapärane. Sama mõistatuslik on, miks puudub neil boonuspakkumiste jaoks eraldi leht.

Uute mängijate jaoks tehakse kena pakkumine, mille kohta on info ilusti kirjas kasiino esilehel. Kui tervitusboonused välja arvata, siis muid pakkumisi ei paista aga hetkel olevat.

Kasiino boonus: 100% kuni 100 € + 100 tasuta spinni.
Spordiboonus: 100% kuni 100 € + 20 € Safebet

Peale boonuse saamist tuleb kasiinoboonus mängudel läbi mängida 30 päeva jooksul ja mitte vähem kui 30 korral.

Huvitav on siinkohal see, et boonuse läbimängimisel ei lähe esmalt käiku ainult mängija oma raha vaid võrdselt kasutatakse mängija oma vahendeid ja boonusraha. Ka saadud võimalikud võidud makstakse välja samas suhtes ehk 50/50.

Kui kogu boonusraha on täies ulatuses läbi mängitud, saad loomulikult soovi korral kõik mängijakontol olevad vahendid kasiinost välja kanda pangakontole.

Spordiboonus tuleks enne väljamakset kasiinos min. 6 korral läbi mängida. Selleks on aega samuti 30 päeva. Arvesse lähevad panused, mille minimaalne koefitsient on 1,6 või kõrgem.

Revolut kasiino

Huvitav on ära märkida, et Trustly nupukesele klikates avaneb võimalus kasutada ka Revolut makset. See on suur edasiminek, sest populaarne Revolut on Eesti internetikasiinodes õige vähe esindatud.

Tuleb arvestada, et x3000 ei ole selles mõttes täiesti uus kasiino, et kui varem mängisid No Account Bet lehel, siis põhimõtteliselt saad nüüd x3000 platvormil sisse logida ilma, et peaksid uuesti isikutuvastust läbi tegema.

Kui oled juba kontol sees, saad hakata lehel ringi vaatama, kuid üldmulje on portaalist äärmiselt positiivne.

x3000 külma ei tee

Veendu ise!

Mänguvalik kasiinos

x3000 võib kõlada robustselt, kuid kui hakata asja uurima, siis on asi väga põhjalikult läbi mõeldud. Võtame näiteks nende kasiinomängude lehel, kuhu pääseb pealehel Slotid nupukesele klikates.

Ülal on välja toodud kõik uued mängud, mis tähendab, et kui tahad tutvuda kasiinotööstuse kõige viimase sõnaga, siis just nende mängude hulgast võid valida, milline sümpaatne tundub.
Vahva on ära märkida, et kohe esimeste uute mängude hulgas on esile tõstetud PAF ettevõtte enda kokku pandud mesimagus Candy Machine.

Huvitavaid mänguautomaate innovatiivsete lisadega on aga palju enamgi, näiteks väiksematelt mängustuudiotelt nagu Nolimit City, Spin Play Games ja Spinomenal. Soovitame proovida ka Yggdrasil tootja Excalibur VS Gigablox, kus avaneb täiesti uus reaalsus.

Uute mängude alla on paigutatud Jackpotd, mille alt vaatavad vastu juba tuttavad Mega Moolah, WowPot Megaways seeria Wolf Blaze ja Dreamdrop mängude seeria hitid Templar Tumble või Snake’s Gold. Siinkohal on paslik taaskord meelde tuletada, et jackpot mängud pole nõrganärvilistele, sest võite võib neil päris pikalt ootama jääda. Ometigi köidavad need enim mängijate tähelepanu, sest vaid jackpot mängudel saad hea õnne korral kohe rikkaks.

Aastane kaotuste limiit

PAF ja No Account Bet kasiinode eeskujul on ka x3000.ee saidil mängijakontodele automaatselt seadistatud aastane kaotuse limiit. Tegemist on leidliku lahendusega online kasiino operaatori poolt, mis tähendab, et olenevalt mängija vanusest on kontodele seadistatud ülempiir, millest rohkem ei saa mängija kalendriaasta jooksul kasiinos nö. maha mängida.

Aastane kaotuse limiit ja teised vastutustundlik mängimise tööriistad aitavad x3000 ja PAF kasiinodel luua sotsiaalselt vastutustundlik operaatori kuvandit. Iga äri püüab teenida raha, kuid mängijad pole rumalad ning igasugu šarlatanid kaotavad usalduse õige pea.

PAF ja x3000 on Eesti ja Skandinaavia maade kõige usaldusväärsemad mängupakkujad, mis hoolitsevad mängijate heaolu eest, mitte ei püüa mängusõpru rahast lagedaks teha.

Vastutustundlik mängimine on neil lehtedel prioriteet, mitte mingi tülikas kohustus, millest hasartmängude regulaatorid räägivad ja mida peale sunnitaks.

PAF ja X3000 ei piirdu ainult aastase kaotuslimiidiga. Erinevaid tehnoloogilisi seadistusi on veelgi. Näiteks kui mängijad kaotab 3 kuu jooksul üle 2,000 euro, ei saadeta neile mänguritele otsereklaami ega pakuta osalemist cashback-tüüpi kampaaniates.

Need pealtnäha väikesed asjad on tegelikult oluline märk, et vastutustundlik mängimine pole enam mingi sõnakõlks ja on olemas netikasiinosid, mis teevad konkreetseid samme, et pidurdada mängijate hasarti.

x3000 spordiennustus

x3000 pole pelgalt kasiino leht, kus tuimalt Spin nuppu toksida või live kasiinos oma õnnenumbrile peale passida. Oma võimaluse saavad ka spordiässad.

x3000 lehel on peamenüü tehtud õige lihtsaks. Valikuid ongi ainult kolm: Slotid, Live kasiino ja Spordiennustus – lihtne ja arusaadav. Ilmselgelt on minimalistlik lähenemine valitud, et teenindada eelkõige just nutiseadmetes mängijaid, kuid miks mitte ei võiks konkreetsust ja selgust hinnata ka arvutis panustajaid.

Olgu kuidas on, aga spordiennustuse leht on x3000 lehel õige vahva. Hea esmamulje tagatakse suurepärase värvivalikuga, mis on silmale mugav jälgida. Tumedates toonides kujundatud spordiennustuse lehel on kõik populaarsemad spordialad esile toodud lehe keskosas. Kui tahad näha nišialasid kliki vasakul menüüs Kõik spordialad lingile, et avada täielik menüü.

x3000 kasutab sarnaselt teistele Eesti spordiportaalidele Kambi nimelise tarkvaratootja platvormi. Kambi on maailma üks tuntumaid ja usaldusväärsemaid spordiennustuse tarkvara pakkujaid, mille peakontor asub Maltal, kuid mille aktsiatega kaubeldakse Stockholmi börsil.

Klienditugi

x3000 klienditeenindus on valmis aitama E-R kella 9:00 kuni südaööni. Nädalavahetusel 10:00 kuni 18:00. Meili võib saata igal ajal support@x3000.ee, kuid vastust tasub oodata just eelnimetatud ajavahemikel.

Eesrindlikumad online kasiinod on klientide jaoks välja mõelnud ka lahenduse, et suhelda telefoni teel. Kliendid ise ei saa kasiinosse helistada, kuid saab esitata taotluse, et sulle tagasi helistataks.

Küllap on siin põhjus selles, et klienditoe töötajatel on keeruline muude tööülesannete kõrvalt telefoniga suhelda. Võib juhtuda, et kasiinos mängides on emotsioonid laes ning telefoni teel asjade lahendamine on sellises olukorras niigi pingeline.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et x3000.ee pole taoline kasiino, mis tahaks sind iga hinna eest rahast tühjaks teha. Vahel võid sattuda Eesti kasiinode peale, mis on mängudel võiduprotsendi maha keeranud ning mis nöörivad nii mängijaid.

x3000 nende salakavalate kasiinode hulka ei kuulu. Selle asemel on mängija heaolu peale mõeldud erinevail moel. Parim näide on aastane kaotuse limiit, mis tähendab, et kalendriaasta jooksul ei saa keegi üle 17,500 € kasiinos maha mängida.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.