Meil on hea meel tutvustada uut online kasiino brändi, mille põhifookuses spordiennustus.

See polegi teab mis sage juhus, kui uued online kasiinod keskenduvad spordiennustuse pakkumisele. Nüüd, kui jalgpalli EM on ukse taga, tuleb aga Epicbet tegijatele au anda. Ajastusega on küll täkkesse pandud.

Võib-olla oled tuttav juba SISU Group tegijatega, kelleks on Yannick A. Svendsen, Anders Karlsen ja Jan Svendsen. See norrakate trio korraldab online mängude revolutsiooni kogu Euroopas. Neist meestest viimane J.Svendsen on varasemalt maha saanud selliste projektidega nagu seda on online kasiinod Triobet, NordicBet ja Coolbet.

Kunagi ka Eestis tuntud Triobet on ammu oma nime muutnud; NordicBet on suunatud rohkem soomlastele. Coolbet on endiselt populaarne nii Eestis kui mujal.

Seni on kasiinoärimeeste uus kasiinogrupp juba maha saanud esimese kasiinoga. Respin kaubamärgi all tegutsev netikasiino annab hästi aimu, mis asja mehed ajavad.

Ise nimetavad SISU Group juhtkond oma visiooni kui midagi, mis loob uue põlvkonna iGaming lahendusi. 100% pilves toimivad tehnoloogiad käivad kaasas uusimate trendidega.

Respin.com on seni mängurite poolt hästi vastu võetud. Põhjus on selles, et nad ei trikita erinevate boonuse või spinnidega vaid teevad asju samm-sammult, samas nii, et mängija jaoks on kõik arusaadav ja selge.

Mida oodata Epicbet kasiino ja spordiennustuse platvormilt?

Epicbet nimetus on natuke klišeeline, kuid ootame neilt sarnast lähenemist nagu Respin kasiino puhul on kasutatud.

Isikustatud preemiad ja põhifookus toote- ja kasutajakesksusel võib kõlada õõnsalt, kuid just seda nad üritavad ellu viia. Respin.com mobiilikasiino on neil eriti hästi õnnestunud.