Jackpot mängud on kasiinomängud, mille eesmärk on võita võimalikult suur summa raha. Enamasti on nende mängude peavõit kogunev jackpot, mis kasvab iga panusega, mida mängijad teevad.

Mõned kasiinod pakuvad fikseeritud jackpote, mis tähendab, et võidusumma on alati sama suur. Kuid enamasti on jackpott progressiivne, mis tähendab, et see kasvab iga panusega, kuni keegi selle võidab. Kõige populaarsemad jackpot mängud on progressiivsed slotikad, kus jackpot võib ulatuda miljonitesse eurodesse.

Lisaks slotikatele võib leida ka teisi jackpot mänge nagu näiteks blackjack, rulett või pokker.

Kes ei oleks kuulnud uskumatutest jackpotivõitudest mängudel nagu Mega Moolah, Divine Fortune või Mega Fortune. Võidusummad ulatuvad kümnetesse miljonitesse ning teevad silmad ette ka paljudele lotovõitudele. Mis eriti hea- online kasiinos saad jackpotivõidu kätte täies ulatuses ilma, et peaksid selle pealt makse maksma!

Mille poolest on jackpot mängud erilised?

Võib-olla oled juba proovinud erinevaid mänge, mis sulle silma hakanud kujunduse või lahedate karakterit poolest. Selles pole midagi halba ja alustama peakski väikeselt, kuid lõppude lõpuks soovib iga tõsisem kasiinosõber jahtida ka pirakamaid preemiad. Mille poolest erinevad aga jackpot mängud tüüpilistest slottidest?

 

slotsio kiirkasiino

 

1. Jackpotimänge ei saa mängida demoversioonis.

Uute mängude puhul on enne pärisraha peale panustamist tihti võimalus neid proovida ka demoversioonis, et tutvuda funktsioonidega ja proovida mängutunnetust ilma pärisrahaga riskimata. Jackpotimängud on selles osas erilised, sest paljud kasiinod nende demoversiooni ei paku.

2. Kõrgem minimaalne panus.

Jackpotislotid ei ole mängijate jaoks, kes ei taha riskida või kes soovivad mängida madalatel panustel. Tüüpiliselt on populaarsemate jackpotimängude minimaalne panus suhteliselt kõrge, alates 50 sendist spinni kohta.

3. Suur volatiilsus.

Volatiilsus tähendab seda, kui tihti mänguautomaat võite välja maksab ning kui suured need on. Kuigi jackpot mängude keskmine kasumlikkus mängijale jääb samasse suurusjärku teiste mänguautomaatidega, siis tasub arvestada, et need maksavad võite märksa harvem.

Enne jackpotimängu avamist veendu, et saad mängimiseks kasutada piisava hulga raha, et vastu pidada ka võimalikud pikemad “kuivad” perioodid, mille ajal ei pruugi sa ühtegi võitu saada.

jackpotmang

4. Suur hulk erinevad boonuseid

Jackpot-mängude põhimõte on pakkuda slotisõpradele kõige närvekõditavamaid elamusi ning selle saavutamiseks sobivad ideaalselt plahvatuslikud boonused, visuaal- ja heliefektid ning kõige üleannetumad tegelased. Boonuseid kasutatakse selleks, et mängukogemust mitmekesisemaks muuta ja samuti on need vahepeatuseks jackpoti võitmisele.

Levinumad boonusvoorud jackpot mängudel on lisaks tasuta spinnide voorule ja wild asendussümbolitele ka Õnneratas ja võimalus valida erinevate peidetud objektide vahel, et tabadagi ihaldatud jackpot auhind.

5. Originaalne kujundus ja karakterid

Jackpot mängud on iga mängutootja jaoks au ja uhkus ning nende arendamisele pühendatakse palju aega ja raha. Võib vabalt juhtuda, et saad osaleda ka mõnele jackpot mängule pühendatud kasiinokampaanias.

Kui mõni jackpot mäng nagu Starburst, Mega Fortune ja Fruit Fiesta ei paku mingit erilist lugu vaid kütkestavad vapustava disaini ja säravate sümbolitega, siis mängud nagu NetEnti Gonzo’s Quest, Mega Moolah ja Divine Fortune on tõeliselt sisukad ning lisaks tipptasemel graafikale räägivad nad ka põneva loo, kuidas hinnaliste aarete jaht ikkagi tegelikult käib!

Kus jackpot mänge mängida?

Eesti online kasiinodes on tõeliselt muljetavaldav jackpot mängude valik. Neid võib leida nii OlyBet, Optibet, PAF kui ka Coolbet mängude hulgas.