Kindlasti oled kuulnud kaubamärkidest nagu Coolbet, OlyBet ja Optibet, mis tegutsevad Eestis juba pikalt. Mis peitub nende uhkete nimede taga? Kui keegi võidab suure jackpoti, on meedias uudis kohe üleval. Kas tegelikult saab aga online mängukohti Eestis üldse usaldada?
Kasiino usaldusväärsus on ülioluline, kui soovite mängida kasiinomänge internetis. Siin on mõned aspektid, mida tuleks arvestada, et hinnata kasiino usaldusväärsust:

 • Litsents: Kontrollige, kas kasiinol on kehtiv litsents. See peaks olema leitav kasiino kodulehelt ja peaks olema väljastatud maineka reguleeriva asutuse poolt.
 • Turvalisus: Kasiino peaks kasutama SSL-krüptimist, et tagada teie isikuandmete ja maksete turvalisus.
 • Maksemeetodid: Kasiinol peaks olema lai valik maksemeetodeid, sealhulgas usaldusväärsed ja turvalised valikud, nagu krediitkaardid, e-rahakotid ja pangalink.
 • Tarkvara: Kasiino tarkvara peaks olema maineka tarkvara pakkuja poolt välja töötatud, nagu näiteks NetEnt, Microgaming või Playtech.
 • Mängude ausus: Kasiino peaks kasutama sõltumatuid auditeerimisasutusi, et tagada mängude ausus ja juhuslikkus.
 • Kasutajate tagasiside: Uurige, milliseid kogemusi teised mängijad on kasiinoga olnud. Kasiino maine ja kasutajate tagasiside võivad olla heaks näitajaks kasiino usaldusväärsuse kohta.

On oluline meeles pidada, et mitte kõik kasiinod pole päris samad. Enne kasiinos mängimist tutvukasiino taustaga ja püüa leida võimalikult palju teavet. Enne mängima hakkamist loe läbi kasiino kasutustingimused ja privaatsuspoliitika.

Väljamaksed tehakse tundide ja isegi minutitega

Online kasiinos mängides ei saa kaotada palju raha, kui paned paika oma eelarve ja suudad peale võidu saavutamist ka mängimises pausi teha. Kes meist ei tahaks kokkuvõttes plussi jääda?
On levinud soovitus, et peale mõne suurema võidu saavutamist on mõistlik teha mängimises paus ja miks mitte ka taotleda väljamakse. Eesti kiirkasiinod kinnitavad ootel oleva väljamakse mõne minutiga, seega ei teki ka kiusatus see tühistada enne kui raha juba pangakontol.
Võrreldes investeerimisportaalidega, mis klientidel sageli naha üle kõrvade tõmbavad, kasiinodel sellist võimalus ei ole. Hoia oma mängijakonto bilanss madal ja keegi ei saa sinult midagi ära võtta.
Tegelikult ei meeldigi online kasiinodele, kui sa raha kasutamata mängijakontol hoiad. Tegemist ei ole pangaga ja kui klient ei kasuta raha panuste tegemiseks, siis hoiab operaator põhimõtteliselt tasuta mängija raha ning ka vastutab selle eest.

Kõige usaldusväärsemad kasiinod Eestis

Võib-olla oled isekeskis mõelnud, milline on kõige usaldusväärsem ja “kuulikindlam” online mängukoht Eestis. Milline võiks olla sotsiaalselt vastutustundlik mängukoht, mille eesmärk poleks mängijaid iga hinna eest rahast lagedaks teha?
Oleme juba rääkinud sellest, et online mängukohtade taga on ettevõtted nagu iga teise brändi puhul ja nende eesmärk on teenida kasumit. Pole saladus, et mõned mängukohad teenivad väga hästi, kuid julgeme väita, et see pole mitte ebaausate võtete tõttu vaid tänu kvaliteetsele teenusele, mida suudetakse pakkuda.
Online kasiinod nagu Optibet, OlyBet, PAF ja GrandX on Eestis tegutsenud juba pikka aega ja Eesti mängijatega on välja kujunenud usalduslik suhe. Kui neid saadaks ainult kaebused ja skandaalid, ei peaks nad väikses Eestis kaua vastu.
Tegelikult on tegemist igati loomuliku osaga Eesti kultuur-ja meelelahutusmaailmast. Paljude spordisündmuste ajal näed just eelnimetatud brändide plakateid, sest kasiino-ja spordiennustuse operaatorid on võtnud spordi toetamise oma südameasjaks.
PAF kasiino
Mängukoht, mis on tuntud üle maailma PAF paistab eriliselt silma vastutustundliku mängimise promojana. Kas teadsid, et Paf loodi juba 1966. aastal Ahvenamaal.
Tänaseks päevaks on nendest saanud vastutustundliku mängumise ja sotsiaalse meelelahutuse sünonüüm. Nad ei varja, et nende eesmärgiks on teenida tulu, kuid kasumist märkisväärne osa suunatakse ühiskonna jaoks kasulike projektide toetuseks.
2021. aasta seisuga oldi heategevuseks annetatud üle 300 miljoni euro. Kasum jagatakse mittetulundusühingute vahel, mis pakuvad teenuseid muuhulgas puuetega inimestele, pensionäridele, lastele, noortele ja teistele ühiskonnas nõrgemal positsioonil olevatele gruppidele.
2020. aastal langetas PAF aastast kaotuslimiiti 20,000 eurole. See tähendab, et mängijate kulutusi jälgitakse väga pingsalt ning hoolitsetakse selle eest, et keegi ei kulutakse lühikese perioodi jooksul rohkem kui mõistlik oleks.
Kui individuaalse mängija sissemaksed ületavad võite rohkem kui 20,000€ ulatuses, külmutatakse selle mängija konto seniks kuni aastane periood on täis tiksunud. Loomulikult võib mängusõber samal ajal minna teise konkureerivasse kasiinosse mängima, kuid Pafi eesmärk on selle piiranguga juhtida mängija tähelepanu oma kulutustest teadlikumaks muutuma.
Isegi, kui Paf kaotab kasumis, siis näitab see, et enam hoolitakse mängijate heaolust kui sellest, et igast mängijast maksimaalne rahasumma välja pigistada. 2020. aastal nimetati Paf Rootsi kõige jätkusuutlikumaks hasartmänge pakkuvaks ettevõtteks. Kaotuslimiitide tõttu väheneb Pafi kasum mitme miljoni võrra, kuid mängijate poolt on sellised mängijat kaitsvad meetodit hästi vastu võetud.
Coolbet kasiino ja sport
Kas tead Coolbeti lugu? Selle mängukoha taga on Euroopa üks asjalikumaid kasiino visionääre Jan Svendsen. Ajal, mil Coolbet alles Eestis alustas oli tegelikult turg juba üsna ära jaotatud. Betsafe kasiinole ja OlyBet spordile on raske midagi vastu panna.
Coolbet leidis aga nurga, mille alt mängijad hästi kõnetada. Võlusõnaks sai läbipaistvus ja mängijakesksus. Täna 6-aastat hiljem on Coolbet endiselt hästi tuntud kui Eesti kahtlemata TOP3 hulka kuuluv online spordiennustuse pakkuja. Samal ajal on ka nende kasiinoga raske võistelda.
Coolbeti võib pidada üheks usaldusväärsemaks mängukohaks, sest näiteks spordipanustaja jaoks võimaldatakse saada vähese vaevaga palju kasulikku infot. Leiad infot teiste mängijate panuste kohta, panustamise juhendid, tasuta ennustusmängud ja palju muud huvitavat.
Kasiino poolt pealt saad kasutada konkurentsitult enim filtreid, et kiirelt leida just enda jaoks huvipakkuv. Need väikesed asjad on märk, et fookusesse pannakse mängija ning nendega arvestatakse. Äärmiselt kvaliteetse spordiennustuse eest on Coolbet võitnud ka hulgaliselt auhindu eksklusiivsetel auhinnagaladel.
Betsafe maailmatasemel klienditugi
Betsafe Eesti ehk endise nimega Triobet on Eesti kõige vanem online mängude pakkuja, mis alustas 2006. aastal. 2017. aastal kadus Triobet bränd ära ja sama Eesti tiim jätkas Betsafe brändi all, mis tegelikult on Suurbritannia päritolu.
Triobet oli omal ajal kõige rohkem tuntud spordiennustuse poolest, kuid ka kasiinomängijaid oli rohkelt. 2021. aastal tegi Betsafe veebileht ära vaimustavalt hea uuenduskuuri. Parendati panustamise kogemust nii arvutis kui nutiseadmes.
Erilised plusspunktid annakski spordiennustusele mobiilis kasutajakogemuse eest. Kõik vahelehed kohalduvad hästi väikese ekraani suurusega. Lihtsalt on leitavad nii hetke kuumimad matšid ja sündmused kui ka panustamise ajalugu. Ka lehe kiiruse üle ei saa nuriseda.
Betsafe omanikfirma Betsson Group LTD on üle maailma teada-tuntud kui suurepärane klienditoe pakkuja. Tegelikult ongi väga keeruline teiste sarnast teenust pakkuvate kasiinodega võistelda. Klienditeenindus on üks aspekt, mille sujuva töötamise eest mängijad operaatorile tänulikud on.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.