Kas teadsid, et olid ajad, kui online kasiinodes võis saada boonuseid ja tasuta panuseid sporti ilma, et nendega saavutatud võite pidi eraldi läbi mängima? Tegelikult polnudki see nii kaua, kuid jääb siiski eelmisesse kümnendisse, kui online kasiinode platvormid Eestis alles alustasid.

Mängija jaoks on see muidugi suurepärane, sest ei pidanud pead vaevama ja kaaluma, kas kampaaniates osaleda ja kui kasulikud on boonused. Boonused olid sel juhul pärisraha ja võidud tasuta spinnide või tasuta panustega said kontole nii, et soovi korral võisid auhinnad ka kasiinost kohe välja kanda.

Peagi aga said kasiinod aru, et päris tasuta raha jagamine pole nende jaoks jätkusuutlik. Pole tegelikult üllatus, et kui anda välja lihtsalt tasuta raha ja preemiaid, siis võib juhtuda, et ainult nende pärast üldse mängitaksegi. Niisiis olid operaatorid sunnitud rakendama läbimängimise tingimusi.

Mõned kasiinod pakuvad seniajani boonuseid, mida saab kasutada ilma läbimängimise nõudeta. See tähendab, et mängijad saavad boonuseid ja võidud välja võtta kohe pärast nende teenimist. Sellised boonused on tavaliselt väiksemad kui traditsioonilised sissemakseboonused ja võivad olla seotud konkreetsete mängude või piirangutega.

Siiski on oluline meeles pidada, et ilma läbimängimise nõudeta boonused on haruldased ja neid ei leidu kõigis kasiinodes. Enamik kasiinosid pakub boonuseid, mis nõuavad läbimängimist, mis tähendab, et mängijad peavad panustama boonuse saamiseks teatud arvu kordi enne, kui nad saavad boonuse ja võidud välja võtta.

Läbimängimise nõudega boonuste puhul on oluline lugeda boonuse tingimusi hoolikalt läbi, et mõista, millised panustamisnõuded on vajalikud, millised mängud kvalifitseeruvad boonuse kasutamiseks ja milline on boonuse kehtivusaeg. Samuti tuleks uurida, millised kasiinomängud pakuvad kõige suuremat boonuste kasutamise võimalust, et suurendada oma võiduvõimalusi ja võimalikult kiiresti läbimängimise nõue täita.

Kampaaniad ja boonused online kasiinodes

Võttes osa mistahes kampaaniast, on hea mõte tutvuda selle reeglitega. Lisaks läbimängimise tingimustele on kampaania reeglites kirjas, kui kaua pakkumine aktiivne on, mida tuleb auhindade saamiseks teha ja mis aja jooksul auhinnad ära kasutada. Selle põhjal saab otsustada, kas pakkumine on üldse atraktiivne ja kas selles osalemine tasub ennast ära.

Mis puutub läbimängimise tingimustesse, siis Lätis näiteks ei tohi üldse mängijatele pakkuda boonuseid või mistahes muid auhindu, mis tuleb peale nende saamist veel omakorda läbi mängida. Põhjus selleks on väga lihtne. Mängijad tavaliselt ei vaevu kampaania reeglitega tutvuma ning läbimängimise tingimused on üks külg, mis teeb pakkumiste olemuse vastuoluliseks. Tihtipeale avastavadki mängijad nii alles hiljem, et boonused, tasuta spinnidega võidud või tasuta panustega võidud tuleb veel lisaks läbi mängida enne väljamakse tegemist.

Eestis on läbimängimise tingimused boonustel täiesti tavaline. Olenevalt kasiinost võivad need olla 1 kuni 50. Viimasel ajal on näha, et läbimängimise tingimused kasiinodes on allapoole tulnud, kuid siiski on mõned erandid.

Ilma läbimängimiseta kasiinod

Eestis pakuvad boonuseid ja tasuta spinne pea kõik kasiinod. Erandiks on Kiirkasiino nimeline mänguportaal, mis selle avamisest alates pole ühegi diiliga veel lagedale tulnud. Mis puutub läbimängimise tingimustesse, siis ilma läbimängimiseta spinne ja boonuseid on seni pakkunud Kanuuna, kuid ei saa välistada, et tulevikus võib see muutuda.

Ilma läbimängimiseta kasiinoks kvalifitseerub peaaegu ka Coolbet. Nende deviisiks ongi just läbipaistvus ja mängijakesksus, seega pole midagi imestada, et võimalusel püütakse mängijaid läbimängimise nõuetest säästa. Heaks näiteks on nende uue mängija tasuta spinnid Multifly mängul. Mistahes võidud uue mängija 25 keerutusega saad kontole pärisrahas.

Ära märkimist tasuvad ka Coolbeti tasuta ennustusvõistlused, millest osavõtt midagi ei maksa, kuid mille auhinnad parimatele on ometigi pärisrahas. Tuleb tõdeda, et jooksvate kampaaniate puhul asi nii roosiline siiski pole ning Coolbetis on täiesti tavaline, et turniiride auhindadele kehtib 9-kordne läbimängimise tingimus.

Kanuuna- preemiad saad alati puhtalt kätte

Kanuuna on uus mänguportaal, mis keskendub Soome ja Eesti mängijate soovide täitmisele. On vana tõde, et ei eestlastele ega meie põhjanaabritele ei meeldi mingi skeemitamine ja trikitamine. Kanuuna on sellele väga hästi pihta saanud.

Uued mängijad saavad Kanuuna kasiinos 10 päeva jooksul iga päev 20 tasuta keerutust. Kõik tasuta spinnidega võidud saad endale jätta ilma, et peaks veel boonust läbi mängima. Ainuke tingimus kampaanias osalemiseks on 20 eurot sissemakse tegemine, sest muudmoodi pole võimalik üldse Kanuuna kiirkasiinos alustadagi.

Jooksvad kampaaniad

Kanuuna on Eestis juba mõnda aega tegutsenud, kuid ühtegi pakkumist peale uue mängija boonuse pole nad veel teinud. Ainuke asi, mille üle püsikliendid rõõmustada võivad, on Kanuuna-mõõdik.

Mida rohkem panuseid teed, seda enam punkte teenid ja kõrgemale panuse tasemele jõuad. Iga kord, kui jõuad uuele tasemele, saad tasuta spinne, mille leiad kontol “Tasud alajaotisest”.

PAF- sotsiaalne kasiino, kus mängijaid ei lollitata

Lisaks Kanuunale on Eestis veel üks kasiino, mis ei püüa mingilgi moel skeemitada ega mängijaid segadusse ajada. Selleks, et mängijates tekiks üldse huvi nende lehel alustada, pakub PAF 10€ kõigile uutele mängijatele, kes registreerivad konto ja teevad esimese sissemakse. Tegemist on pärisrahaga, mida ei pea enne väljamakse tegemist läbi mängima.

Lisaks rahale saad konto loomise eest 25 tasuta keerutust väärtusega 10 senti spinni kohta. Ka nende spinnidega võidud on edasisest läbimängimisest vabad.

Muud kampaaniad

Kui vaadata lähemalt teisi pakkumisi, mida PAF oma mängijatele teeb, siis torkab igal pool silma võimalus saada pärisraha.

PAF võtab osa võrgustiku kampaaniatest, mille korraldajateks on mängutootjad. Võrgustiku kampaaniate puhul on auhinnad kopsakad ja pärisrahas, kuid paremate hulka jõudmine võib vahel olla paras peavalu.

Kui tahad lihtsamat teed minna, siis leiad nende pakkumiste lehel ka videopokkeri ja live-kasiino pakkumisi, mille lahutamatuks osaks on tasuta mänguvoorud, jackpotid ja jälle raha ilma läbimängimiseta.

Siiski tuleb tunnistada, et oleme näinud PAF kasiino kampaaniaid, mille preemiaid antakse väikse läbimängimise nõudega näiteks 3-9 kordne auhinnna väärtus, kuid viimasel ajal on neid vähemaks jäänud. Lõppude-lõpuks on väike läbimängimise nõue ka põhjendatud, olenevalt pakkumise ülesehitusest.