Jalka MM Kataris. Sellel korral tuleb spordi suursündmus tõesti ootamatult. Pole ju varem juhtunud, et nii oluline madin peetakse maha keset talve! Põhjus on Katari äärmiselt kuumas kliimas, mille tõttu suvel nahkkera tagaajamine käiks üle jõu ka suurimatele superstaaridele.
Ajad on aga muutunud. Enam ei oodata suuri tegusid Ronaldolt ja ehk isegi mitte Messilt. Tegijad, kes on maailma populaarseimat spordiala valitsenud viimased kümned aastad, näitavad vaikselt kustumise märke. Seetõttu ongi põletavaim küsimus: “Kes tõuseb esile ja lööb leegina lõkkele”?
Kuigi jalka MM on rahvuskoondiste vaheline madin, siis alati tõuseb esile uusi säravaid sportlasi, kes varem ehk pole saanudki oma talenti täiel määral näidata. Meeskondi on palju ning võitjate ennustamine pea et võimatu. Aga selles ongi jalka võlu, et kunagi ei tea, mis intriigid lahti rulluma hakkavad ning kes suudab üllatada.
Tasuta Boonus hoiab asjade käigul pingsalt silma peal. Oleme koostööd Kingswin kasiinoga üles ehitanud ka põneva Kuningate Karika turniiri formaadi. Kahe nädala jooksul alates 18. novembrist saad panuseid teha slottidel ning selle eest punkte koguda. TOP16 enim raha mängu pannud mängijat kvalifitseeruvad play-offi.
Kingswin Kuningate Karika turniir on hea võimalus kugleda ühes rütmis jalka MM sündmustega. Samal ajal saad meelt lahutada mänguautomaatidel kui mängude vahel on paus või tekib lihtsalt tunne, et tahaks vaheldust.
Kingswin Kuningate Karika mõte on selles, et iga turniiri etapi läbimise eest potsatab kontole automaatselt mõni auhind, alates tasuta spinnidest ja boonustest kuni kõige uuema iPhone 14 256 GB välja.

Loe ka neid artikleid