Online-kasiinodes võitmine on peamiselt õnnemäng, kuid on mõned strateegiad ja nõuanded, mis võivad aidata teil oma võiduvõimalusi suurendada:

 • Valige kasiino, mis pakub head tervitusboonust: Paljud online-kasiinod pakuvad uutele mängijatele tervitusboonust, mis võib sisaldada tasuta keerutusi või boonust oma esimese sissemakse pealt. See võib suurendada teie mängimise eelarvet ja seeläbi suurendada teie võiduvõimalusi.
 • Mängige madalate panustega: Kui olete algaja, võiksite alustada mängimist madalate panustega. See võimaldab teil rohkem aega mängida ja seeläbi suurendada oma võiduvõimalusi.
 • Valige mänge, millel on kõrgem väljamakseprotsent: Mõned online-kasiinomängud pakuvad kõrgemat väljamakseprotsenti kui teised. Kui otsite võidukamat mängu, valige mängud, millel on kõrgem väljamakseprotsent.
 • Püsige oma eelarves: On oluline mängida vastutustundlikult ja hoida oma mängimise eelarvet kontrolli all. Kui olete jõudnud oma eelarve piirini, lõpetage mängimine ja ärge kunagi mängige rohkem raha, kui olete valmis kaotama.
 • Õppige mängu strateegiaid: Mõned mängud, nagu blackjack ja pokker, nõuavad strateegiate tundmist. Õppige mängu strateegiaid ja taktikaid ning suurendage seeläbi oma võiduvõimalusi.
 • Pidage meeles, et kasiinomängud on lõbusad ja meelelahutuslikud, kuid mängimine peaks olema alati vastutustundlik ja kontrollitud.

Kuidas leida parim promopakkumine?

Tasuta Boonus on uus kuum nimi Eesti online mängude maastikul. Nagu nimigi ütleb, on meie radar kogu aeg tasuta spinnide ja boonuspakkumiste otsingul. Pole vahet, kas oled uus mängija või otsid midagi oma igapäevase mänguharjumuse vürtsitamiseks, meie lehelt leiad kiire ülevaate kõigi Eesti online kasiinode atraktiivsematest pakkumistest.

coolbet kiirkasiino

Kuidas võtta mängudest maksimum?

Eesti online mängude maastikul toimub kogu aeg midagi põnevat, olgu selleks siis uue mängukeskkonna avamine, suured jackpotivõidud või ägedad mängud uutmoodi funktsioonidega. Meil on online mängude alal aastatepikkune kogemus ja jagame hea meelega oma sõpradega teadmisi ja uudiseid alati kui midagi põnevat juhtub.

Tervitusboonused

Uute mängijate jaoks on pea kõigil Eesti mänguportaalidel mõni vahva üllatus varuks. Olgu selleks siis pirakad tervitusboonused, tasuta spinnid või mõni muu üllatus. Enne, kui mängid, tasuks kasvõi huvi pärast pilk peale visata uue mängija boonusdiilile, sest mõned neist on uskumatult mängijasõbralikud.

olybetkasiinoboonus

Hoolid tasuta spinnidest ilma sissemakseta, kuni 1000€ slotiboonusest või kombineeritud tervitusdiilist? Eesti kasiinod pakkuvad tõeliselt mitmekesist valikut ja omale sobiva diili leiad Tasuta Boonuse lehel kõigest mõne klikiga!
Mängime!

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.