Kas teadsid, et enamik mänge, mis Eesti kasiinodes pakutakse ei ole mitte nende enda tehtud vaid tegemist on hoopis eraldiseisvate tarkvaratootjate loominguga? Mängustuudiod ja tarkvarafirmad nagu NetEnt, Microgaming ja Play’n Go ongi tegelikult need nimed, mis online kasiinode nägu kujundavad, sest just nende mängud ongi pea kõigi Eesti kasiinode slottide valikus.

Online kasiino mängude tootjate hulka kuuluvad suured tarkvaraarendajad, nagu NetEnt, Microgaming, Playtech, Evolution Gaming, Betsoft, Yggdrasil, Play’n GO, Quickspin, Pragmatic Play ja paljud teised. Iga tootja on tuntud oma unikaalse stiili, funktsioonide ja mängude mitmekesisuse poolest.

  • NetEnt on tuntud oma kvaliteetsete slotimängude poolest, mis sisaldavad innovatiivseid funktsioone ja mängulisi teemasid. Microgaming on üks vanimaid online kasiinomängude arendajaid, kellel on ulatuslik valik slotimänge, lauamänge ja videopokkerit. Playtech on spetsialiseerunud lauamängudele, nagu rulett ja blackjack ning pakub ka suurepäraseid slotimänge.
  • Evolution Gaming on tuntud oma live-kasiinomängude poolest, nagu live-rulett ja live-blackjack, mis on tõeline kaasahaarav kogemus.
  • Betsoft on kuulus oma 3D slotimängude poolest, mis sisaldavad kaasahaaravaid lugusid ja interaktiivseid funktsioone.
  • Yggdrasil pakub innovaatilisi ja loomingulisi slotimänge, mis on täis erinevaid teemasid-
  • Play’n GO on spetsialiseerunud mobiilimängudele ja on tuntud oma värvikate ja sujuvate graafikute poolest.
  • Quickspin pakub kõrgekvaliteedilisi slotimänge, millel on palju erinevaid funktsioone. Pragmatic Play pakub mitmesuguseid online kasiinomänge, sealhulgas slotimänge, lauamänge ja live-kasiinomänge.

Need on vaid mõned online kasiinomängude tootjate näited, kuid tegelikult on neid palju rohkem. Iga tootja pakub erinevat stiili, funktsioone ja mänge, mistõ

Mis kasiinod teevad päris oma mänge?

Muidugi on ka operaatoreid nagu PAF ja Betsson, mis teevad päris oma mänge, kuid see on pigem erand kui reegel. Mängude ise kujundamine ja arendamine annab kasiinodele võimaluse luua need täpselt selliseks, mis peegeldaks nende brändi ja nägu, kuid pidevalt uute ja originaalsete mängude loomine on väga ressursimahukas ettevõtmine.

Populaarsed kasiinomängude tootjad

Nolimit City

Nolimit City on Rootsi online kasiino mängude tarkvaraarendaja, mis asutati 2014. aastal. Nolimit City toodab kvaliteetseid online kasiinomänge, nagu näiteks slotimänge, mis on saanud palju kiitust nii mängijatelt kui ka kasiinotööstuselt.Nolimit City mängud on tuntud oma innovaatiliste funktsioonide, kaasaegse graafika ja lõbusate teemade poolest.

Nende mängud on saadaval mitmes keeles ning neid saab mängida mitmel platvormil, sealhulgas arvutites, nutitelefonides ja tahvelarvutites.

Mõned Nolimit City populaarsemad slotimängud hõlmavad selliseid pealkirju nagu “Deadwood”, “Punk Rocker”, “San Quentin xWays” ja “Book of Shadows”. Need mängud on tuntud oma suure võidupotentsiaali, mitmete erinevate funktsioonide, nagu näiteks tasuta keerutused, kordistajad ja boonused, ning kõrge kvaliteediga graafika ja heli poolest.

Nolimit City on saanud mitmeid auhindu oma tipptasemel kasiinomängude ja tarkvara eest ning nende mängud on saadaval paljudes online kasiinodes üle maailma.

ELK Studios Eesti kasiinodes

ELK Studios on online kasiinomängude tarkvaraarendaja, mis asutati Rootsis 2012. aastal. Ettevõte on tuntud oma kõrgekvaliteediliste slotimängude poolest, millel on suurepärased graafika- ja heliefektid ning innovaatilised funktsioonid.

ELK Studiosi mängud on saadaval mitmes keeles ja neid saab mängida arvutites, nutitelefonides ja tahvelarvutites. Ettevõte on teinud koostööd mitme online kasiinoga ning nende mängud on populaarsed üle maailma.

ELK Studiosi mängud on tuntud oma ainulaadsete teemade, nagu näiteks “Voodoo Gold”, “Taco Brothers” ja “Platooners”, ning mitmete erinevate funktsioonide, nagu näiteks tasuta keerutused, kordistajad ja boonused, poolest. Ettevõte on ka välja töötanud spetsiaalse funktsiooni, mida nad nimetavad “Game On”, mis võimaldab mängijatel saada tasuta keerutusi ja muid auhindu pärast teatud arvu järjestikuseid võite.

ELK Studios on võitnud mitmeid auhindu oma kasiinomängude ja tarkvara eest ning nende mängud on saadaval paljudes online kasiinodes. Ettevõte jätkab innovatsiooni ja arendamist, et pakkuda mängijatele parimat võimalikku kasiinokogemust.

Lõpetuseks

Enamik Eesti ja välismaa mänguoperaatoreid nagu Betsafe, Optibet ja OlyBet ostavad mängude kasutus- ja pakkumise õigust sisse just ainult mängude arendamisele pühendunud tarkvara ettevõtetelt. Hea näide on Playtech, mille kontorid nii Tartus kui Tallinas, kuid mille mängud ei ole Eestis isegi kõige populaarsemad.

Loe rohkem kõige populaarsemate mängutootjate kohta nagu NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming ja Play’n Go.