Online kasiinod Soomes

kanuuna boonus

Eesti kasiinod oleme Tasuta Boonus lehel üksipulgi lahti võtnud. Pilt peaks olema päris selge. Mis toimub aga meie põhjanaabrite soomlaste juures? Asi pole seal sugugi nii roosiline. Internetikasiino operaatorite tegevust piiratakse päris palju. Alles viimasel ajal on riiklik monopol Veikkaus hakanud positsioone käest andma. Milles siis asi on?

Kuna Soome, Rootsi, Norra, Taani, Suurbritannia ja teiste Põhjamaa riikide elanike hulgas on õnnemängud ja loto äärmiselt populaarne, siis tasub teema igal juhul luubi alla võtta. Suurbritannias teeb kõva tööd nende Hasartmängud Nõukogu, teistes riikides on netikasiino pakkujatele päitsed pähe pandud.

Pikalt oligi nii, et Soomes ei saanud hasartmänge pakkuvad eraettevõtted üldse toimetada. Riiklik Veikkaus nimeline ettevõte omas ainukesena tegevusluba spordiennustuse ja loterii pakkumiseks. Kasum, mis ulatus miljoni euroni päevas, jagati hariduse-, spordi- ja kultuuriprojektide toetuseks. Milles siis probleem?

Tänapäeval areneb tehnoloogia hirmsa kiirusega ning mängud, mis Veikkaus lehtedel leiab, on küll kontrollitud ja turvalised, kuid kipuvad olema maru igavad. Tehnilise poole pealt oldakse eraettevõtetest pikalt maas. Tänapäeva nutiseadme keskses maailmas loeb aga ainult üks asi- kasutajakogemus. Selles osas on õnnemänge pakkuvad erattevõtted hoopis kvaliteetsemad ja innovatiivsemad.

Eesti ja Soome kiirkasiinod

Võtame näiteks kiirkasiinod. Mitmed brändid nagu Kiirkasiino või Kanuuna toimetavad nii Eestis kui Soomes. Tegemist on netikasiino lehtedega, kus saab kohe alustada ilma sissemakset tegemata. Kasutajakogemus on maailma tipptase nii mobiilis kui ka arvutis. Infot on täpselt nii palju, et saaks pildi ette, mis toimub. Lihtne, kiire ja lõbus.

Hea ülevaate Soome netikasiinodest leiab Verovapaat-kasinot.info lehel. Riiklikult kontrollitavad netikasiino kohad on pigem igavad ning boonustest võid ka ainult und näha.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga