Plussid

uutele mängijatele spinnid ja boonus
ekstra tähelepanu ja tööriistad vastutustundlikuks mängimiseks
ühisüritused ja sotsiaalne dimensioon
rohkelt kampaaniaid

Miinused

konto registreerimine ja sisse logimine Smart-ID kasutades
nutiseadmes pole kõige mugavam
natuke vanamoeline ja läbi aastate muutumatu netikasiino

Väljamakse kiirus: kuni 5 tööpäeva

PAF kasiino slotid, bingo, pakkumised & boonused

Vaatame, mida kujutab endast PAF kasiino ning PAF kasiino boonused

PAF on Eesti kõige sotsiaalsem kasiino, millel on palju plusse:

 • konto saad mugavalt luua Smart-ID või Mobiili-ID kasutades
 • sissemakse teha kas maksekaarti, panka või e-rahakotti kasutades
 • kui veab, veedad juba varsti mõnusalt aega mõnel Club PAF seltskonnaüritusel!

paf kiirkasiino

PAF kasiino boonused uutele mängijatele

100 € sissemakse eest + 100 tasuta spinni mängul Book of Dead

Uute mängijate rõõmustamiseks on välja pandud 100% kuni 100 € boonusraha. Lisaks koguni 100 tasuta keerutust legendaarsel mängul Book of Dead!

Kui tasuta spinnid toovad võidu koju, saad raha kasiino mängijakontole ilma, et peaksid hakkama võite veel lisaks läbi mängima.

NB! Boonusraha tuleb enne väljamakset siiski vähemalt 25 korral läbi mängida.

paf kiirkasiino

Maandu pehmelt 100 € boonusega

Auhinna saad siit

PAF tasuta spinnid ilma sissemakseta

Alles hiljuti olid PAF kasiinos ka tasuta spinnid ilma sissemakseta. 2024. aasta jaanuari seisuga päris ainult ilusate silmade eest midagi ei anta.

 • Kampaaniate lehel leiab mitmeid pakkumisi, kui panustad uutel mängudel, saad hulga tasuta keerutusi.
 • Läbimängimise nõue võitudele tasuta spinnidest on väga mõistlik.

PAF boonused ilma sissemakseta

Aeg-ajalt saab uus mängija PAF kasiinos pakkumisi võtta ilma läbimängimise kohustuseta. Pärisraha või boonused ilma sissemakseta jäävad hetkel aga püüdmatuks.

PAF cashback boonus

PAF kasiino kampaaniate lehel ei ole hakanud eriti silma cashback pakkumisi. See läheks ka mõnes mõttes vastuollu PAF motoga, mis rõhutab, et mängida tuleks mõistlikult.

Paf kasiino VIP Programm

PAF kasiino VIP programmi ametlik nimetus on Club PAF. Selle eesmärgiks ei ole utsitada mängureid suuri summasid kasiinosse sisse taguma.

Club PAF ülesanne on tekitada mängijates nii-öelda kommuuni tunne. Kodus arvuti taga istudes või nutiseadet kasutades võib reaalsustaju täiesti ära kaduda. Sellepärast ongi vaja mingit päris sotsiaalset struktuuri ka, kus päris inimesed oleksid meie ümber ja saaks näost näkku suhelda.

Club PAF korraldab ühisüritusi ning saadab oma klientidele ka eksklusiivseid pakkumi e-maili, SMS või konto sõnumite teel.

PAF ei ole lihtsalt kasiino vaid nad pakuvad sotsiaalset võrgustikku, mis võimaldab suhtlemist ja läbikäimist ka teiste mängusõpradega.

Eestist ainukesena pakub midagi võrreldavat ehk Chanz kasiino, kuid nende kontseptsioon on siiski pisut teine.

PAF kasiino aastane kaotuslimiit

2020. aastal tegi PAF teatavaks, et vähendab kaotuste limiiti mängijatele 20 000 euroni aastas.

Kaotuste limiit tähendab seda, et kui üks mängija kaotab rohkem kui võidab, siis teatus summast alates piiratakse mängudele ligipääsu.

Mängijakontodele kaotuslimiidi seadmine tõestab veelgi, et PAF kasiino eesmärk pole lihtsalt keelitada mängusõpru aina rohkem ja rohkem kulutama.

PAF kasiino eesmärgiks on, et mängurid ei läheks kunagi nii hoogu, et reaalsustaju ära kaob.

Vastutustundliku mängimise tagamine on prioriteet number 1 ning see pole lihtsalt sõnakõlks.

PAF kasiino teeb pidevalt konkreetseid samme, et oma tõsidust ja vastutust tõestada.

pafkasiino

Turvalisus ja usaldusväärsus

PAF on üks esimese mänguettevõtteid, mis internetis hasartmänge pakkuma hakkas. Neil on ligi 400 töötajat rohkem kui 30 riigis, kes tegutsevad nii Euroopa kontorites kui Läänemere kruiisidel.

PAF kasiino näol on tegemist mitmekülgse meelelahutuse pakkujaga, mis lisaks kõigele arendab ka päris oma slotimänge!

Paf Games Studio, mis on osa PAF kaubamärgist, ei ole ainuke, kuid siiski pigem erandlik nähtus, mis tähendab, et osasid PAF kasiino mänge mujal proovida ei saa.

Tuntumad eestlastele tuttavad Paf Games Studios mängud on kindlasti Pehmed ja Karvased ja Kreisiraadio. Tulevikus ootame neilt veelgi rohkem uusi ja ägedaid temaatilisi mänge!

Konto ja vastutustundlik mängimine

PAF on populaarne mängukeskkond nii Rootsis, Soomes kui ka Eestis. Alustamiseks piisab, kui kinnitada oma konto Smart-ID või Mobiili-ID kaudu autentides. Alternatiiviks on täita registreerimisvorm käsitsi.

PAF ei ole kaasa läinud kiirkasiinode trendiga, mis tähendab, et konto kinnitamine toimuks esimese sissemakse tegemise ajal. Siiski pole nurinat kuulda olnud, et PAFi väljamaksed aeglased oleks või kellelgi raha saamata oleks jäänud.

Maandu pehmelt 100 € boonusega

Auhinna saad siit

Ajalugu ja missioon

Eestis on palju online mänguportaale, mis lubavad ilusaid boonuseid, kiireid väljamakseid ja tipptasemel kliendituge.

Kõik see on mängijate jaoks väga oluline, kuid peamine on siiski mänguportaali tegelik sisu ja usaldusväärsus. PAF on selles osas teistest pika puuga üle.

PAF kasiino peakontor asub Ahvenamaal ja tegevust alustati juba 1966. aastal.

PAF kasiinol on väga konkreetne missioon, milleks on kvaliteetse mängukeskkonna pakkumine. Teenitud tulu pannakse ühiskonna hüvanguks tööle.

Aastate jooksul on annetatud erinevate sotsiaalsete projektide elluviimiseks üle 300 miljoni euro!

PAF konto leht on hästi organiseeritud ning soovi korral saab ka oma enda andmeid nagu näiteks meiliaadress mugavalt vahetada.

Kui soovid oma mänguharjumusi paremini korraldada, siis limiidid saab kontole seadistada “Mängimise abivahendid” valiku alt. Antud leht on lausa erakordselt hästi kujundatud ja üles ehitatud.

Lisaks kohustuslikele sissemakse-ja kaotuselimiitidele, võid mugavalt ise oma konto soovitud ajaperioodiks ka külmutada.

Sisse-ja väljamaksed

PAF kasiinos pole erinevaid sissemaksemeetodeid küll teab mis palju, kuid kõik olulised on olemas.

Mängijakontole saad raha kanda panga kaudu(Trustly), maksekaardiga või mugavalt ja turvaliselt kasutades e-rahakotti Skrill.

paftasuta

Minimaalne lubatud sissemakse peab olema vähemalt 10 eurot ning tehtud enda nimel olevalt maksevahendilt. Väljamakse ülempiiriks on märgitud 50 000 eurot.

Kokkuvõte

PAFi näol on tegemist Ahvenamaal asuva online mängude pakkujaga, mis on usaldusväärne ja Eesti mängijate hulgas olnud juba pikka aega lemmik.

PAF on eriline, sest nad annetavad oma kasumist suure osa heategevuseks, on igati sotsiaalselt vastutustundlik kasiino ja nad on ühed vähesed, kes teevad päris oma mänge.

PAF kasiinos võid leida slotte nagu Kreisiraadio, Cash&Carry ja Double Joker, mida mujal Eesti kasiinodes juba naljalt ei kohta!

Maandu pehmelt 100 € boonusega

Auhinna saad siit

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.