PAF on Eesti kõige sotsiaalsem kasiino, millel on palju plusse. Konto saad mugavalt luua Smart-ID või Mobiili-ID kasutades, sissemakse teha kas maksekaarti, panka või e-rahakotti kasutades ning kui veab, veedad juba varsti mõnusalt aega mõnel Club PAF seltskonnaüritusel!

 

paf kiirkasiino

 

100 € sissemakse eest + 100 priikeerutust mängul Book of Dead

Uute mängijate rõõmustamiseks on välja pandud 100% kuni 100 € boonusraha. Lisaks koguni 100 tasuta keerutust legendaarsel mängul Book of Dead! Tasuta spinnidega võidud saad kontole täitsa pärisrahas ilma, et peaksid hakkama võite veel edasi läbi mängima. Boonusraha tuleb enne väljamakset aga vähemalt 25 korral läbi mängida.

 

paf kiirkasiino

 

Ajalugu ja missioon

Eestis on palju online mänguportaale, mis lubavad ilusaid boonuseid, kiireid väljamakseid ja tipptasemel kliendituge. Kõik need on mängijate jaoks olulised faktorid, kuid peamine on siiski mänguportaali tegelik sisu ja usaldusväärsus. PAF on selles osas teistest pika puuga üle.

Nende peakontor asub Ahvenamaal ja tegevust alustati juba 1966. aastal. Oma missiooniks peetakse kvaliteetse mängukeskkonna pakkumist ning teenitud tulu ühiskonna hüvanguks ära kasutada. Aastate jooksul on annetatud erinevate sotsiaalsete projektide elluviimiseks üle 300 miljoni euro!

PAF ei ole lihtsalt kasiino vaid nad pakuvad sotsiaalset võrgustikku, mis võimaldab suhtlemist ja läbikäimist ka teiste mängusõpradega. Eestist ainukesena pakub midagi võrreldavat ehk Chanz kasiino, kuid nende kontseptsioon on siiski pisut teine.

2020. aastal tegi PAF teatavaks, et vähendab kaotuste limiiti mängijatele 20 000 euroni aastas. See on samm, mis tõestab veelgi, et nende eesmärk pole lihtsalt keelitada mängusõpru aina rohkem ja rohkem kulutama vaid fookuses on just vastutustundliku mängimise tagamine. Kaotuste limiit tähendab seda, et kui üks mängija kaotab rohkem kui võidab, siis teatus summast alates piiratakse mängudele ligipääsu.

pafkasiino

Turvalisus ja usaldusväärsus

PAF on üks esimese mänguettevõtteid, mis internetis hasartmänge pakkuma hakkas. Neil on ligi 400 töötajat rohkem kui 30 riigis, kes tegutsevad nii Euroopa kontorites kui Läänemere kruiisidel. Tegemist on tõeliselt mitmekülgse meelelahutuse pakkujaga, mis lisaks kõigele arendab ka päris oma slotimänge!

Paf Games Studio, mis on osa PAF kaubamärgist, ei ole ainuke, kuid siiski pigem erandlik nähtus, mis tähendab, et osasid PAF kasiino mänge mujal proovida ei saa. Tuntumad eestlastele tuttavad Paf Games Studios mängud on kindlasti Pehmed ja Karvased ja Kreisiraadio. Tulevikus ootame neilt veelgi rohkem uusi ja ägedaid temaatilisi mänge!

Konto ja vastutustundlik mängimine

PAF on populaarne mängukeskkond nii Rootsis, Soomes kui ka Eestis. Alustamiseks piisab, kui kinnitada oma konto Smart-ID või Mobiili-ID kaudu autentides. Alternatiiviks on täita registreerimisvorm käsitsi. PAF ei ole kaasa läinud kiirkasiinode trendiga, mis tähendab, et konto kinnitamine toimuks esimese sissemakse tegemise ajal. Siiski pole nurinat kuulda olnud, et PAFi väljamaksed aeglased oleks või kellelgi raha saamata oleks jäänud.

PAF konto leht on hästi organiseeritud ning soovi korral saab ka oma enda andmeid nagu näiteks meiliaadress mugavalt vahetada. Kui soovid oma mänguharjumusi paremini korraldada, siis limiidid saab kontole seadistada “Mängimise abivahendid” valiku alt. Antud leht on lausa erakordselt hästi kujundatud ja üles ehitatud. Lisaks kohustuslikele sissemakse-ja kaotuselimiitidele, võid mugavalt ise oma konto soovitud ajaperioodiks ka külmutada.

Sisse-ja väljamaksed

PAF kasiinos pole erinevaid sissemaksemeetodeid küll teab mis palju, kuid kõik olulised on olemas. Mängijakontole saad raha kanda panga kaudu(Trustly), maksekaardiga või mugavalt ja turvaliselt kasutades e-rahakotti Skrill.

paftasuta

Minimaalne lubatud sissemakse peab olema vähemalt 10 eurot ning tehtud enda nimel olevalt maksevahendilt. Väljamakse ülempiiriks on märgitud 50 000 eurot.

Kokkuvõte

PAFi näol on tegemist Ahvenamaal asuva online mängude pakkujaga, mis on usaldusväärne ja Eesti mängijate hulgas olnud juba pikka aega lemmik. PAF on eriline, sest nad annetavad oma kasumist suure osa heategevuseks, on igati sotsiaalselt vastutustundlik kasiino ja nad on ühed vähesed, kes teevad päris oma mänge. PAF kasiinos võid leida slotte nagu Kreisiraadio, Cash&Carry ja Double Joker, mida mujal Eesti kasiinodes juba naljalt ei kohta!

Võta boonus & tasuta spinnid siit!