PAF kasiino slotid, bingo, pakkumised & boonused

Vaatame, mida kujutab endast PAF kasiino ning PAF kasiino boonused

PAF on Eesti kõige sotsiaalsem kasiino, millel on palju plusse:

  • konto saad mugavalt luua Smart-ID või Mobiili-ID kasutades
  • sissemakse teha kas maksekaarti, panka või e-rahakotti kasutades
  • kui veab, veedad juba varsti mõnusalt aega mõnel Club PAF seltskonnaüritusel!

paf kiirkasiino

PAF kasiino boonused uutele mängijatele

100 € sissemakse eest + 100 tasuta spinni mängul Book of Dead

Uute mängijate rõõmustamiseks on välja pandud 100% kuni 100 € boonusraha. Lisaks koguni 100 tasuta keerutust legendaarsel mängul Book of Dead!

Tasuta spinnidega võidud saad kontole täitsa pärisrahas ilma, et peaksid hakkama võite veel edasi läbi mängima.

NB! Boonusraha tuleb enne väljamakset vähemalt 25 korral läbi mängida.

paf kiirkasiino

Maandu pehmelt 100 € boonusega

Auhinna saad siit

PAF tasuta spinnid ilma sissemakseta

Alles hiljuti olid PAF kasiinos ka tasuta spinnid ilma sissemakseta. 2024. aasta jaanuari seisuga päris ainult ilusate silmade eest midagi ei anta.

Kampaaniate lehel leiab mitmeid pakkumisi, kui panustad uutel mängudel, saad hulga tasuta keerutusi. Läbimängimise nõue võitudele tasuta spinnidest on väga mõistlik.

PAF boonused ilma sissemakseta

Aeg-ajalt teeb PAF kasiino uutele mängijatele pakkumisi võtta raha ilma läbimängimise kohustuseta. Pärisraha või boonuseid ilma sissemaksete pole aga ammu olnud.

PAF cashback boonus

PAF kasiino kampaaniate lehel ei ole hakanud eriti silma cashback pakkumisi. See läheks ka mõnes mõttes vastuollu PAF motoga, mis rõhutab, et mängida tuleks mõistlikult.

Paf kasiino VIP Programm

PAF kasiino VIP programmi ametlik nimetus on Club PAF. Selle eesmärgiks ei ole utsitada mängureid suuri summasid kasiinosse sisse taguma.

Club PAF ülesanne on tekitada mängijates nii-öelda kommuuni tunne. Kodus arvuti taga istudes või nutiseadet kasutades võib reaalsustaju täiesti ära kaduda. Sellepärast ongi vaja mingit päris sotsiaalset struktuuri ka, kus päris inimesed oleksid meie ümber ja saaks näost näkku suhelda.

Club PAF korraldab ühisüritusi ning saadab oma klientidele ka eksklusiivseid pakkumi e-maili, SMS või konto sõnumite teel.

PAF ei ole lihtsalt kasiino vaid nad pakuvad sotsiaalset võrgustikku, mis võimaldab suhtlemist ja läbikäimist ka teiste mängusõpradega.

Eestist ainukesena pakub midagi võrreldavat ehk Chanz kasiino, kuid nende kontseptsioon on siiski pisut teine.

PAF kasiino aastane kaotuslimiit

2020. aastal tegi PAF teatavaks, et vähendab kaotuste limiiti mängijatele 20 000 euroni aastas.

Kaotuste limiit tähendab seda, et kui üks mängija kaotab rohkem kui võidab, siis teatus summast alates piiratakse mängudele ligipääsu.

Mängijakontodele kaotuslimiidi seadmine tõestab veelgi, et PAF kasiino eesmärk pole lihtsalt keelitada mängusõpru aina rohkem ja rohkem kulutama.

PAF kasiino eesmärgiks on, et mängurid ei läheks kunagi nii hoogu, et reaalsustaju ära kaob.

Vastutustundliku mängimise tagamine on prioriteet number 1 ning see pole lihtsalt sõnakõlks.

PAF kasiino teeb pidevalt konkreetseid samme, et oma tõsidust ja vastutust tõestada.

pafkasiino

Turvalisus ja usaldusväärsus

PAF on üks esimese mänguettevõtteid, mis internetis hasartmänge pakkuma hakkas. Neil on ligi 400 töötajat rohkem kui 30 riigis, kes tegutsevad nii Euroopa kontorites kui Läänemere kruiisidel.

PAF kasiino näol on tegemist mitmekülgse meelelahutuse pakkujaga, mis lisaks kõigele arendab ka päris oma slotimänge!

Paf Games Studio, mis on osa PAF kaubamärgist, ei ole ainuke, kuid siiski pigem erandlik nähtus, mis tähendab, et osasid PAF kasiino mänge mujal proovida ei saa.

Tuntumad eestlastele tuttavad Paf Games Studios mängud on kindlasti Pehmed ja Karvased ja Kreisiraadio. Tulevikus ootame neilt veelgi rohkem uusi ja ägedaid temaatilisi mänge!

Konto ja vastutustundlik mängimine

PAF on populaarne mängukeskkond nii Rootsis, Soomes kui ka Eestis. Alustamiseks piisab, kui kinnitada oma konto Smart-ID või Mobiili-ID kaudu autentides. Alternatiiviks on täita registreerimisvorm käsitsi.

PAF ei ole kaasa läinud kiirkasiinode trendiga, mis tähendab, et konto kinnitamine toimuks esimese sissemakse tegemise ajal. Siiski pole nurinat kuulda olnud, et PAFi väljamaksed aeglased oleks või kellelgi raha saamata oleks jäänud.

Maandu pehmelt 100 € boonusega

Auhinna saad siit

Ajalugu ja missioon

Eestis on palju online mänguportaale, mis lubavad ilusaid boonuseid, kiireid väljamakseid ja tipptasemel kliendituge.

Kõik see on mängijate jaoks väga oluline, kuid peamine on siiski mänguportaali tegelik sisu ja usaldusväärsus. PAF on selles osas teistest pika puuga üle.

PAF kasiino peakontor asub Ahvenamaal ja tegevust alustati juba 1966. aastal.

PAF kasiinol on väga konkreetne missioon, milleks on kvaliteetse mängukeskkonna pakkumine. Teenitud tulu pannakse ühiskonna hüvanguks tööle.

Aastate jooksul on annetatud erinevate sotsiaalsete projektide elluviimiseks üle 300 miljoni euro!

PAF konto leht on hästi organiseeritud ning soovi korral saab ka oma enda andmeid nagu näiteks meiliaadress mugavalt vahetada.

Kui soovid oma mänguharjumusi paremini korraldada, siis limiidid saab kontole seadistada “Mängimise abivahendid” valiku alt. Antud leht on lausa erakordselt hästi kujundatud ja üles ehitatud.

Lisaks kohustuslikele sissemakse-ja kaotuselimiitidele, võid mugavalt ise oma konto soovitud ajaperioodiks ka külmutada.

Sisse-ja väljamaksed

PAF kasiinos pole erinevaid sissemaksemeetodeid küll teab mis palju, kuid kõik olulised on olemas.

Mängijakontole saad raha kanda panga kaudu(Trustly), maksekaardiga või mugavalt ja turvaliselt kasutades e-rahakotti Skrill.

paftasuta

Minimaalne lubatud sissemakse peab olema vähemalt 10 eurot ning tehtud enda nimel olevalt maksevahendilt. Väljamakse ülempiiriks on märgitud 50 000 eurot.

Kokkuvõte

PAFi näol on tegemist Ahvenamaal asuva online mängude pakkujaga, mis on usaldusväärne ja Eesti mängijate hulgas olnud juba pikka aega lemmik.

PAF on eriline, sest nad annetavad oma kasumist suure osa heategevuseks, on igati sotsiaalselt vastutustundlik kasiino ja nad on ühed vähesed, kes teevad päris oma mänge.

PAF kasiinos võid leida slotte nagu Kreisiraadio, Cash&Carry ja Double Joker, mida mujal Eesti kasiinodes juba naljalt ei kohta!

Maandu pehmelt 100 € boonusega

Auhinna saad siit