Parimad kasiinod on sellised, mis lähtuvad mängijate huvidest. Heaks näiteks on Coolbet kasiino, mis 2015. aastal saigi üldse jalad alla tänu geniaalsele turundusele. Ei saa muidugi väita, et nende pakutav meelelahutusteenus ei oleks suurte lubadustega vastavuses.
Coolbet kasiinot reklaamiti kui läbipaistuse etaloni. Mängijatega jagati kõiki sama infot, mis kasiino operaatorilegi kättesaadav ning enamgi.
Kui võrrelda Coolbet kasiino teekonda, mis algas Eestis 2015. aastal ning on jõudnud tänapäeva, siis on raske ette kujutad, kas uued kiirkasiinod Eestis suudavad midagi sarnast läbi teha.
10 aastaga on Coolbet kaubamärk saanud tuntuks ka tavalise eestlase jaoks, kes kasiinomängudega pole ehk kunagi kokku puutunudki. Coolbet on läbi aastate olnud aktiivne Eesti spordi ja kultuuri toetaja, samamoodi nagu seda on PAF, OlyBet ja Optibet.

Parimad kasiinod Eestis

Kas võiks siis auhinnad välja jagada, et Coolbet ongi Eesti parim kasiino ja lugu lõppenuks kuulutada?
Nii lihtne see asi siiski pole. Online kasiino pidamine on päris kallis lõbu ning iga online kasiino käigushoidja sätib oma fookuse oma tugevustele.
Siinkohal saab välja tuua PAF ja X3000 saavutused läbi aastakümnete. Võib-olla oled kuulnud, et PAF organisatsioonina sai alguses juba 1966. aastal. Siis oli tegemist küll rohkem heategevusorganisatsioonina, kuid ei läinud palju aega, kui neist sai online mängude pakkuja.
2024. aasta seisuga on niisiis PAF kasiinol vastutustundliku mängimise pakkujana kogemusi pea 60 aastat.

Vastutustundlik mängimine ja limiidid

On selge, et uued kasiinod Eestis ei sea vastutustundlikku mängimist esmaseks prioriteediks.
Jah, Maksu-ja Tolliamet nõuab, et mängijale oleks kasiinos tehtud arusaadavaks, millised on riskid ning kuidas kasutada erinevaid tööriistu, et mänguharjumus endale sobivaks kujundada.
Uued kasiinod on aga pigem ametis enda brändi nime turundamisega ning tehakse kõik, et mängijatelt kiirelt raha kätte saada.
See on ka üks põhjuseid, miks tasub uute kasiinodega ettevaatlik olla. Paljud neist ei ole üldse kohaldatud eestlaste jaoks vaid neid võib nimetatada koopiateks mõnest Soome või Rootsi keeles toimetavast veebilehest.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.