ReSpin kasiino tasuta spinnid ilma sissemakseta

ReSpin kasiino ei ole üks neist Eesti kasiinodest, mis pakuks tasuta spinne ilma sissemakseta. Asi on üles ehitatud nii, et mängija saaks ise vaadata ja tutvuda, kas kasiino meeldib.

 • kui oled väga aktiivne mängija, siis võid muidugi küsida boonuse või tasuta spinnid ilma sissemakseta, kuid pole kindel, kas ReSpin klienditugi saab alati vastu tulla.
 • esimesel korral võib õnnestuda vabalt välja kaubelda tasuta spinnid ilma sissemakseta, kuid mängijad, kes liiga palju tasuta boonuseid või spinne küsivad, võidakse tembeldada probleemseteks mänguriteks.
 • kui ReSpin klienditoe meeskond saab signaale, et mängijal ei ole piisavalt rahalisi vahendeid, et kasiinos mängida, siis nende töö on seda tähele panna ning suunata mängijat kasiinost paus tegema, mitte tasuta boonustega nende mängukirge veelgi üles kütma

300 € ettemakse boonus

Tutvu lähemalt

ReSpin kasiino boonused ilma sissemakseta

Võib-olla pole see eriti laialdaselt teada fakt, aga Respin kasiino üks juhtfiguure seesama Jan Svendsen on öelnud, et boonused ei ole kuigi hea lahendus uute mängijate pardale meelitamiseks. Kõlab üllatavalt, kuid mees, kes juba 34 aasta kasiino platvorme ja tehnoloogiaid ehitanud, peaks teadma, mida räägib.

Tegelikult on juba näha, et mitmed Euroopa riigid ongi hakanud kasiino boonustele päitseid pähe panema. On selgunud, et igasugu keerulised boonuspakkumised ajavad mängijaid segadusse ning võivad kaasa aidata mängusõltuvuse kujunemisele.

Tasuta spinnid, sissemakse boonused, tasuta panused ja boonused ilma sissemakseta võivad kõik kõlada suurepäraselt, kuid mängija jaoks tähendab, et ajapikku võib neis kujuneda vale arusaam, kuidas oma mänguharjumust suunata ja kujundada.

ReSpin kasiino ei paku kahjuks boonuseid ilma sissemakseta. Tegelikult pole see ka tehniliselt võimalik, sest selleks, et mängudele üldse ligi pääseda, on vähemalt 10 € rahaülekanne igal juhul vajalik.

ReSpin kasiino minimaalne sissemakse

ReSpin kasiino sugust kasiinot on kaua oodatud. See, kui kiiresti asi valmis saadi, on tulnud isegi asjaosalistele endile üllatusena. Positiivne on, et uusi mängijaid tervitatakse juba alates 10 € sissemaksega.

 • vali sobiv autentimismeetod: Smart-ID, Mobiili-ID või ID-kaart
 • vali sobiv summa, mida soovid mängijakontole kanda
 • kliki oma panga logole
 • kinnita makse

PS kordame üle, et 300 € ettemakse boonus aktiveeritakse kõigile mängijatele peale esimese sissemakse tegemist.

Mängimise jooksul vabanev raha on pärisraha ilma täiendava läbimängimise kohustuseta.

Ehk siis, kui asi meeldib, anna aga tuld ja kogu preemiad kokku. Kui mitte, proovi, millised on teised uued kiirkasiinod Eestis.

Respin kasiino mängud

ReSpin kasiino mängude leht on suhteliselt tavapärase struktuuriga. See tähendab, et nagu paljud teisedki kiirkasiinod Eestis on siingi mängud jaotatud kategooriatesse. Tegelikult on selline lähenemine möödapääsmatu, sest slotimänge on lihtsalt nii palju ning mängijatele tuleb anda vähemalt mingigi orientiir.

Mängude sorteerimiseks mängutootja alusel tuleb kerida lehe allaossa ning sealt klikida oma meelis mängutootja logo peale. Seejärel avaneb uus aken, kus on juba palju filtreid sh saab mänge kuvada ka kujunduse, funktsioonide ja muude lisade põhjal.

300 € ettemakse boonus

Tutvu lähemalt

ReSpin Jackpot

Uued kasiinod tekivad kogu aeg, kuid olulisem on küsimus, mida nad suudavad pakkuda. Sageli on, et mängude valik jääb kesiseks. Eriti just väiksemad online kasiinod Eestis tahavad raha kokku hoida ning ei raatsi mängude eest maksta suurtele mängutarkvara tootjatele nagu Yggdrasil Gaming, Play N Go või NetEnt. Täiesti arusaadav, kuid kaotajaks jääb sellisel juhul mängija.

Jackpot mängud pole ka siinkohal mingi erand, sest jackpot mängude pakkumine online kasiinos on päris kallis lõbu. Seda siis online kasiino operaatori jaoks olgu selleks siis PAF, Optibet või ReSpin.

ReSpin kasiino on jackpot mängud aukohal. Mingeid järeleandmisi pole siin tehtud. Samuti ei pea jackpot mänge peast teadma, et siis otsingu funktsiooni kasutades neid tikutulega taga ajada. Selle asemel leiad Jackpot kategooria mugavalt pealehel peamenüüs.

ReSpin Jackpot mängude lehel on aukohale paigutatud sellised läbi aegade parimad jackpot mängud nagu nendeks on Mega Moolah, Immortal Romance ning mitmed Raamatute ja Oz seeria jackpot mängud. Natuke kurb on näha, et jackpot mänge on küll ainult 18, kuid need kõik on tõelised mängijate lemmikud.

Anname ReSpinile plusspunktid ka selle eest, et iga jackpot mängu ikooni peal on kuvatud just selle sloti hetke jackpoti väärtus. Nii saad ise vaadata, kas mängid miljoni või 10 miljoni peale.

Kõiksugu kasiinopreemiaid ei ole kasiino operaatorite jaoks loomulikult tasuta. Nende välja andmine nõuab tohutuid investeeringuid ja rahalist panust mänguoperaatorilt. Pikemas perspektiivis ei pruugi olla selline teguviis aga kõige jätkusuutlikum ei mängija ega mängupakkuja jaoks.

ReSpin lojaalsusprogramm

Hetkel on ReSpin kasiino oma boonuste pakkumise päris huvitavalt üles ehitanud. See tähendab, et olenemata esimese sissemakse suurusest saad igal juhul 300 € väärtuses nii-öelda ettemaksu.

 • 300 € vabaneb mängijakontole pärisrahas, kuid seda osadena.
 • raha vabastamiseks tuleb teha panuseid slottidel või live kasiinos.
 • iga tehtud panuse eest kogud Experience Pointse ehk kogemuspunkte.
 • kui piisav arv punkte koos, saad esimese 30 € rahana mängijakontole.
 • erinevatel mängudel tehtud panused aitavad raha vabastamisele kaasa erineva määraga.

ReSpin cashback boonus

Tervitusboonus on ainult üks osa ReSpin kasiino auhindadest. Eesmärgiks on panna mängija tundma, et kasiino päriselt pakub mingit väärtust ning on valmis ka omalt poolt midagi vastu andma.

 • lojaalsusprogrammi oluliseks osaks on 7 erinevat lojaalsustaset.
 • kui mängid ja kogud punkte liigud lojaalsusredelil järjest kõrgemale.
 • igal uuel tasemel saab mängija käima panna ReSpin õnneratta, samuti kasvab Cashback kordaja väärtus.
ReSpin Õnneratas

ReSpin Õnnerattal võid pihta saada:

 • Tasuta Spinnidele
 • Super Spinnidele
 • Mega Keerutustele.

Kõik võidud on ilma täiendava läbimängimise nõudeta.

Kas ReSpin kasiino on turvaline?

Närvikõdi, uued tuuled ja innovatsioon. Respin avab meeled ja toob mängurõõmu südamesse.

Kui Eesti kasiinonduse ajaarvestuse algusajaks võib pidada 1989. aastat, siis päriselt tekkis siis modernne kasiinoplatvormide võrgustik 2000. aastate alguses.

Eesti vanim kasiinokett Videomat asutati 1989. aastal, kuid online kasiino oli siis veel päris tundmatu mõiste. Isegi internet oli tol ajal meie maal veel täiesti tundmatu mõiste.

Veel vähem oli siin keegi kuulnud selliset mehest nagu norralane Jan Svendsen. Ja miks oleks pidanudki?

Tänaseks päevaks korüfee staatusesse tõusnud kokaharidusega kasiinoärikas polnud siis veel keegi.

Ometigi ehitas visionääri geenidega ettevõtja lühikese ajaga üles mitu kasiino- ja spordiennustuse platvormi, mis said Skandinaavias ja Euroopas väga populaarseteks.

Eestlastele on Jan Svendsen ehk tuttav Triobet nimelise brändiga seoses.

Eelkõige spordiennustuse platvormina kuulsust kogunud nimi on tänaseks päevaks ammu liikunud uute omanike kätte ning kunagisest Triobetist pole suurt midagi alles.

Mis teeb Respin kasiino eriliseks?

Eelneva pika sissejuhatuse mõte on luua mingi ettekujutlus, mida võiks oodata uuelt kasiino-ja spordiennustuse lehelt, mis kannab nime ReSpin.

Küllaltki klišeelik brändi nimi võib siiski pakkuda midagi enamat, kui mõni suvaline uus kiirkasiino.

Põhjus? Sest just Respin on Jan Svendseni uue projekti Sisu Group esimene bränd, mis eestlastele kättesaadavaks tehtud.

ReSpin kasiino platvorm sai avalikuks 2024. aasta jaanuaris.

Respin brändi tekkelugu. Usaldusväärsus ja innovatsioon

ReSpin on kasiino, mida võiks proovida igaüks. ReSpin ei meelita mängijaid säravate boonuste ega turundustrikkidega. Kogu kupatus on üles ehitatud lähtudes usalduslikust suhtes mänguri ja mängude korraldaja vahel.

ReSpin loojaks on sama kasiinokorüfee, kes pani aluse ka Coolbet kasiinole.

Hetkeseisuga on ReSpin kasiinos mängijatele saadaval hulk slotimänge ja live kasiino laudu. Spordiennustust ega pokkerit ei paista aga kuskil.

Tehnilised lahendused. Maksed ja konto kinnitamine

Eelnevast lähtudes võiks öelda, et Respin kasiino platvormi Eesti turule tulek on äärmiselt oluline verstapost, kuigi kuskil meedias sellest otseselt ei räägita.

Virtuaalkonto loomiseks piisab esimese sissemakse tegemisest. Peale summa sisestamist näed, et makseid vahendab Zimpler nimeline turvaline maksete vahendaja.

ReSpin kasiino Spordiennustus

Respin on eelkõige kasiino, kuid oleme väga elevil, et näha, milline saab olema nende spordiennustuse leht. On ju Respin juhtkonnas kostunud väiteid, et just spordiennustus on vundament, millele mängijate usaldus ehitatakse. Igal juhul tuleb siit kõva konkurent Eesti hetke tipptegijatele nagu Betsafe, Olybet, Coolbet ja Optibet.

Teisest küljest pole üldse kindel, kas ReSpin platvormile spordi peale panustamist üldse integreeritakse. 2024. aasta jalgpalli Euroopa meistrivõistluste ajaks on Sisu Group lubanud välja tulla ka eraldi spordiennustusele pühendatud platvormiga. Seega võidakse tahta hoida kaks asja lahus. Hoiame asjade käigul silma peal.

Pokker

Respin kasiino mängude valikust ei leia pokkerimänge kui välja arvata Evolution Gaming nimelise mängutootja variant videopokkerist. First Person Video Poker tasub proovimist, kuid pärispokkeriga siin mingit erilist seost ei ole.