diviine fortune jackpot

Slots.io on üks uuemaid online kasiinosid Eestis, mis ahvatleb 100% kuni 200€ uue mängija boonusega!

  • Piisab, kui lood konto pangalingi kaudu ja aktiveerid tervitusboonuse konto auhindade all
  • Tee vähemalt 20€ sissemakse
  • Maksimaalse 200€ boonuse saamiseks tee vähemalt 200€ esimese sissemakse
  • Enne väljamakset tuleb boonus vähemalt 35 korral läbi mängida

See pole veel sugugi kõik. Esimestel päevadel peale konto loomist võid saada kasiino kulul ka tasuta spinne.

Aktiveeri pakkumine kontol “Boonused” sektsioonis, panusta vähemalt 15 eurot ning leiad 10 priispinni hetke populaarseimal Book of Dead mängul.

Ja mis kõige parem- tasuta spinnidega võidud saad kontole pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta!

betsafetasuta

 

Teised boonused ja kampaaniad

Slots.io oli üks esimesi online mänguportaale Eestis, mis hakkas pakkuma ilma kontota mängimist. Kui alguses jättis veebilehe struktuur ja funktsioonid soovida, siis aegamisi on loodud tõeliselt suurepärane kasutajakogemus.

Ka kampaaniate koha pealt on tehtud samm edasi võrreldes mängukeskkonna asutamisest. Lisaks uue mängija boonusele, mida juba mainisime, leiab boonuspakkumiste lehel ka palju muud huvitavat.

Tasuta spinnid ja boonused on igapäevased, piisab, kui teed nõutud summa ulatuses sissemakse. Silma hakkavad võrgustikuülesed kampaaniad, mis pühendatud uutele ja valitud mängijatele mõnelt kindlalt mängutootjalt. Lisaks ka eriauhinnad boonuskoodiga!

Slotiturniirid

Slots.io miinuseks võib pidada kampaaniate suhtelist ühekülgsust. Kui mujal Eesti online portaalides saab iga päev ja igal nädalal nautida põnevaid slotiturniire, siis Slots.io puhul võib peamiselt arvestada tasuta keerutustega sissemakse eest.

Kui piiluda “Turniirid” vahelehele, siis on nähe, et hiljuti on maha peetud ka hulk turniire, mille põhimõte on saada tehtud panuse väärtusega võrreldes võimalik suur võit või teha teatud ajavahemiku jooksul võimalikult palju panuseid. 2020. aasta lõpu seisuga ühtegi aktiivset ega peagi algavat turniiri siiski välja pole toodud.

Lojaalsusprogramm

Slots.io on koos Boost kasiinoga ainukesteks kiirkasiinodeks Eestis, mis pakuvad lojaalsusprogrammi. Iga mängu pandud euro eest kogud punkte, mille saab vahetada raha, boonuste ja muude eriauhindade vastu.

Slots.io mängijad peavad silmas pidama paari olulist faktorit:

  • lojaalsuspunktid tuleb ära kasutada enne kuu lõpp, vastasel juhul need aeguvad
  • uuele tasemele jõudes saad valida tasuta keerutuste või cashback preemia vahel
  • lojaalsustasemeid on kuus – Pronks, Hõbe, Kuld, Plaatina, Teemant, VIP
  • mida kõrgema taseme saavutad, seda suurem on punktikordaja, mis tähendab, et sama panuse eest saad rohkem punkte
  • punktid saad rahaliste auhindade vastu vahetada igal ajal

Mis teeb Slots.io eriliseks?

Muidugi on selleks võimalus alustada mängimist ilma kontot loomata. Kohe peale esimese sissemakse tegemist saad pärisraha peale panustama hakata. Igasugune piltide tegemine või turvalisuse kontroll on ajalugu! Ka väljamaksed toimuvad minutitega, sest peale esimese sissemakse tegemist on mängijakonto juba täielikult verifitseeritud.

 

slots kasiino

 

Slots.io veebileht on hästi organiseeritud. Midagi üleliigset seal ei ole. Slotid, jackpot slotid, Blackjack, Rulett ja live mängud on ühe nupuvajutuse kaugusel. Kampaaniate lehel leiad põneva “Nädala mäng” pakkumise ja võrgustikukampaaniad veelgi suuremate auhindadega.

 

slots kasiino kampaaniad

 

Sisse- ja väljamaksed

Kõik kasiinosõbrad soovivad enne mängimisega alustamist veenduda, et tegemist on turvalise mängukeskkonnaga ning saavutatud võidud makstakse alati välja mõistliku ajaperioodi jooksul. Slots.io on ilma kontota mängukeskkond ning väljamaksete puhul viivituste pärast muretsema ei pea.

slotsiouus

Sissemakse tegemisel tuleb arvestada, et väikseim lubatud summa on 20 eurot ning teenustasuta on maksed alates 50 eurost.

Kokkuvõte

Slots.io lehte võib pidada suhteliselt keskpäraseks online mängude pakkujaks. Tervitusboonus uutele mängijatele on igati viisakas, kuid läbimängimise nõuded pigem raskemate killast(35-kordne boonuse väärtus).

Kahtlemata on nende suureks plussiks hästi läbimõeldud lojaalsusprogramm, mis pakub aktiivsematele mängijatele hulgaliselt lisaauhindu nagu tasuta spinnid ja cashback. Mängude valik on samuti asjalik ning suurepäraselt organiseeritud.

Vaata ka Slots.io tutvustust inglise keeles(kliki video peale)