Betsafe on eestlaste hulgas üks populaarsemaid online mängude pakkujaid. Kõige laiem valik slotte, live kasiino Evolution Gaming mängutootjalt ning muidugi lugematu arv spordialasid, tippliigad ja pokker.
Kasiinosõpru huvitab ennekõike uue mängija boonus, mis on hetkel koguni 1000€. Selle saamiseks registreeri konto ja tee vähemalt 10€ sissemakse. Läbimängimise nõue on 10-20 korda olenevalt kui suure sissemakse teed. Live kasiinos tehtud panused lähevad boonuse läbimängimisel arvesse 15% ulatuses. Näiteks 10€ boonus tuleb enne väljamakse tegemist läbi mängida vähemalt 300 korral.

Mis teeb Betsafe kasiino eriliseks?

1. Tegemist on Eesti ühe vanema ja usaldusväärsema brändiga, mis kuulub Rootsi kasiinokontserni Betsson Group brändide hulka.
2. Kõige suurem mängude valik Eestis sellistelt tootjatelt nagu NetEnt, Microgaming, Yggdrasil Gaming ja paljud teised.
3. 24/7 klienditugi chati, e-maili ja telefoni teel.
4. Eesti üks paremaid uue mängija boonuseid mõistlike läbimängimise nõuetega.
NB! Betsafe on eriline, sest võid saada ka Staaride Klubi liikmeks. Auhinnareisid, igakuised VIP-pakkumised ja isiklik kontohaldur on mõned Stars Club hüvedest.
 

paf kiirkasiino

 

Veebileht, sissemaksed ja kasutajakogemus

Betsafe on Eesti vanim ja usaldusväärseim online mängude portaal. Nad erinevad paljudest teistest Eesti online mänguportaalidest nii mõnegi olulise faktori poolest. Juba mainisime Stars Club eeliseid, kuhu kutse võivad saada kõik vähegi aktiivsemad mängusõbrad. Vähemoluline pole ka nende kasiino lojaalsusklubi.
Betsafe kasiinos mängides kogud automaatselt lojaalsuspunkte iga tehtud panuse eest. Iga kuu esimesel päeval lüüakse kogutud punktid kokku ja võid soovi korral need rahaks vahetada.

betsafe mangud

Betsafe veebileht on igati hästi üles ehitatud. Info on kergesti leitav nii klienditoe, maksete kui kontoga tekkivate probleemide kohta. Kuigi Betsafe ei ole kiirkasiino, mis tähendab, et konto loomiseks tuleb sisestada hulk andmeid, siis muus osas ei saa neile küll midagi ette heita.

Konto kinnitamine

Tegemist ei ole kiirkasiinoga, mis tähendab, et alustamiseks tuleb võtta mõni minut oma isikuandmete sisestamiseks. Tee seda hoolikalt, sest teatud andmeid ei pruugi saada hiljem muuta.
Betsafe on väga hoolikas jälgimaks, et ühel kasutajal poleks rohkem kui üks konto. Loomulikult tuleb ka maksed teha oma nimele kuuluvat maksemeetodit kasutades.
Kuigi Betsafe ei kasuta konto kinnitamiseks Trustly teenuseid, siis efektiivsed Trustly maksed on täitsa olemas. Tänu sellele saada raha kätte 15 minutiga.

Kampaaniad ja pakkumised

Betsafe uue mängija boonust juba mainisime, kuid unustatud pole ka püsikundesid. Tuju hoiavad üleval väga erinevat tüüpi kampaaniad alates tasuta spinnidest uutel mängudel kuni kompleksete kuude kaupa kestvate auhinnasadudeni.
Märksõnaks on kampaaniate rohkus ja läbimõeldus. Betsafe on üks suuremaid ja tunnustatumaid online mängude pakkujaid Eestis ning pidevalt mõeldakse mängijate kaasamiseks välja aina uusi ja põnevaid kampaaniaid.

Mängud ja tarkvara

Betsafe spordiennustus on alles arengusjärgus, kuid kasiinot peetakse lausa maailmatasemel olevaks. Pole ka mingi ime, sest käed on löödud kümnete mängutootjatega alates suurtes nagu Pragmatic Play, Big Time Gaming ja NetEnt, kuid ka Relax Gaming, Thunderkick ja alles päris uute mängustuudiotega nagu ReelPlay või Lightning Box, mis esmapilgul ei ütle uutele mängijatele suurt midagi.
Kasiino lehel saad slotte filtreerida mängutootja alusel või siis populaarsuse järgi. Valida saab ka kategooriate alt nagu “TOP mängud”, “Eksklusiivsed” või “Igapäevased jackpotid”.

Spordiennustus

Mida öelda Betsafe spordiennustuse kohta? Viimastel aastatel on läbi tehtud suur areng. Kahtlemata on Betsafe paljude esimene eelistus, sest kui midagi suurt toimub, siis Betsafe neid spordialasid ja sündmusi ka pakub. Kui fännad vähemtuntumaid liigasid, siis ka selles osas tehakse teistele tegelikult silmad ette.
2021. aastal tegi Betsafe oma spordiennustuse lehe täiesti ümber ning peale seda näeb see tõeliselt suurepärane välja nii arvutis kui nutiseadmes. Vasakul peamenüüs on lisaks spordialade nimekirjale “Live” ja “Algab varsti” filtrid. Lisaks Bet Builder funktsioon, panustamise ajalugu ja statistika. Tänu viimasele saad info lõppenud mängude kohta kohe kätte.

Maksed

Kõige parema ülevaate Betsafe pakutavastest maksemeetoditest saad siis, kui lood konto ja klikid “Sissemakse nupukesele” üleval paremas ääres. Lisaks Eesti pankadele nagu Swedbank, SEB ja LHV leiab maksemeetodite hulgast ka Skrill, NetEller, Trustly, VISA ja MasterCard valikud. Minimaalne sissemakse väärtus tehingu kohta on 10 eurost 45,000 euroni.
Väljamaksed? Nagu juba nimetasime, lubatakse need töödelda kuni 15 minutiga juhul, kui teed sissemakse läbi Trustly süsteemi. Kindlasti peab väljamakse minema samale pangakontole, mida kasutasid sissemakse tegemiseks.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Betsafe, endise nimega Triobet, on Eesti online mängude maailmas teerajaja. 2000. aastate keskpaigas ja lõpus nähti palju vaeva, et leida kompromiss Eesti seadusandjatega alustamaks õnnemängude ja spordiennustuse pakkumist Eestis. Lõpuks see neil 2006. aastal õnnestus ning tänaseks päevaks on tegemist ühega suunanäitajatest Eesti online mängude maastikul.
Betsafe kui bränd on tegelikult pärit Suurbritanniast, kuid Eestisse jõudis see nimi läbi Betsson Group kontserni. 2017. aastal sai Triobetist Betsafe Eesti. Lisaks Betsafe’ile tõi Betsson Group Eesti turule 2020. aastal veel teise brändi SuperCasino.

Klienditugi

Betsafe(endise nimega Triobet) on Eesti mängusõpru rõõmustanud juba üle kümne aasta ning nende suurimaks plussiks ja eeliseks teiste ees võib pidada maailmatasemel kliendituge. Eestikeelne abi on saadaval iga päev ja inglise keelne lausa 24 tundi ööpäevas seitsmel päeval nädalas.
Betsafe kuulub suurde Betsson Group kontserni ning neil on klientide ees suur vastutus, mis puutub reegleid, vastutustundliku mängimist ja mistahes tekkivate probleemide lahendamist. Kui mõned väiksemas kasiinos võid jääda oma murega üksi, siis Betsafe’i puhul selliseid asju ei juhtu.

Vastutustundlik mängimine

Betsafe on võitnud auhindu nii tipptasemel klienditoe kui ka äärmiselt vastutustundlik operaator olemise eest. Selles vallas võiks Eestis neile konkurentsi pakkuda võib-olla ainult PAF kasiino, mis reklaamibki ennast kui kõige sotsiaalsemat ja vastutustundlikumat mänguportaali maailmas.
Betsafe kasiinos vastutustundlikult mängimiseks on palju võimalusi. Saad kohe peale konto loomist seada oma kontole nii sissemakse-, läbimängimise- või ka ajalise piirangu. Kui tunned, et mängimine hakkab igapäevaelu segama või kaotad liiga palju, võid omale taotleda ka täielikku konto külmutamist Maksu-ja Tolliameti veebilehel.

Kokkuvõte

Betsafe on Eesti üks tunnustatumaid online mängude kohti, mille suurimad plussid on just usaldusväärsus, suur maksemeetodite hulk ja kvaliteetne spordiennustuse pool. Betsafe’is leiab kõik ühest kohast, pole vahet, kas oled slotikunn, spordisõber või pokkerihunt!

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.