Kanuuna on 2021. aasta lõpu seisuga Eesti kõige uuem online mängude platvorm. Võib väita, et tegemist pole päris suvalise nimega, mis õlgu kehitama paneks. Vastupidi- paigas on nii maksete pool kui ka üldine veebilehe ülesehitus. Mis aga peitub tegelikult Kanuuna taga?

“Kanuuna” tuleb soomekeelsest sõnast “kahur” ja Soomes nad tegelikult alustasidki. Veebilehe haldajaks on Küprosel registreeritud ettevõte 1Up Services (CY) Ltd, mis on omanikfirmaks ka CasinoFriday nimelisele brändile.

betsafetasuta

Veebileht on üles ehitatud päris ägedalt- silma torkab kärtsroosa värv ja elamuslikud animatsioonid. Tänapäeva online kasiinod on tegelikult paljuski teineteisele väga sarnased. Erinevus ongi selles, kuidas veebileht on üles ehitatud, kuidas menüüd organiseeritud ja mis maksemeetodeid pakutakse. Kanuuna puhul on need asjad hästi paigas.

Tegemist on kiirkasiinoga, kus alustada saab ilma kontot kinnitamata. Piisab panga kaudu sissemakse tegemisest. Nagu kahur, on ka Kanuuna natuke äkiline ja pakub nii mõndagi üllatust. Kõik saab alguse 200 tasuta keerutusega esimese vähemalt 20€ sissemakse eest.

Boonused

kanuunaboonus

Mis puutub uue mängija preemiasse, siis Kanuuna pole siin allahindlust teinud. Iga päev 10 järjestikkuse päeva jooksul peale esimese sissemakse tegemist saad 20 tasuta spinni kõikvõimalikel erinevatel mänguautomaatidel.

Kõige parem osa pakkumise juures on see, et tasuta keerutustega võidud saad kontole pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta.

Kanuuna tasememõõdik ja auhinnad

Lisaks juba mainitud uue mängija diilile on Kanuuna välja pannud kas “taseme auhinnad”. See ei tähenda midagi muud kui tasuta spinne panuste tegemise eest. Mida rohkem mängid, seda enam punkte saad ja kõrgemale tasemele jõuad. Välja teenitud tasuta spinnid leiab “Tasud” alajaotisest.

Küsimusi tekitab Kanuuan “Püsikliendid” alamleht, mis iseenesest midagi konkreetset ei räägi. Sinna on pandud väga üldsõnaline tekst selle kohta, et operaatori jaoks on olulised kõik mängijad. Detailidesse ei laskuta, mis tähendab, et peale tasememõõdikute hetkel midagi lisaks püsikunded ootama ei peaks. See aga ei tähenda, et VIP programm ei võiks varsti täieneda.

Plussid ja miinused

Esmapilgul on Kanuuna kasiino puhul midagi halba raske leida. Kasiinomängijate jaoks on alati hea uudis, kui tuleb mõni uus teenusepakkuja, sest see tähendab tavaliselt ka väärtuslikku uue mängija boonust ning ka paari lisafunktsiooni.

Positiivne

Pole kahtlust, et Kanuuna välimus tõmbab tähelepanu. Mängud ja menüüd on hästi organiseeritud ning eriti mugav on meelelahutuse nautimine mobiilis.

Äge mängukategooria, mida mujal Eesti kasiinodes pole, on “Kohesed võidud”. Selle all leiab omapäraseid mänge nagu Aviator, Spribe, Plinko ja muud võõrapärast. Ometigi on need vahva vaheldus tüüpilistele slottidele ja live kasiino laudadele. Mänguvoorud on lühikesed ja võidud saab kohe kätte.

kanuunatasuta

Ülejäänud mängukategooriad on üsna tavapärased “Mänguautomaadid”, “Populaarsed”, “Lauamängud” ja “Kõik mängud”. Vasakpoolsest peamenüüs leiab live kasiino laudu koguni kolmelt erinevalt mängutootjalt nagu Pragmatic Play, Ezugi ja muidugi mõista maailmakuulus Evolution Gaming.

Küsitavused

Kanuuna puhul võib küsimusi tekitada selle taust ja meeskond, sest tõele au andes ei tea me neist midagi. Kanuuna on registreeritud maksuparadiisis Küprosel ning pakub Eestis teenuseid Maksu-ja Tolliameti kaughasartmängu litsentsi alusel.

Miinuseks võib pidada veel seda, et lehe paljud osad on Soome keeles. Tundub, et soomekeelne leht on tõlgitud Eesti keelde, kuid osad vahelehed on tõlkimata jäänud. Selles osas on mulje pisut ebaprofessionaalne, kuid otseselt midagi katki sellepärast ei jää.

Maksed

Kanuuna kasiinos ei saa raha mängijakontole kanda maksekaardi, e-rahakoti ega krüptoplatvormi kasutades. Nad kasutavad Zimpler nimelist maksete vahendajat, mis võimaldab raha üle kanda kõigi Eesti suuremate pankade kaudu nagu SEB, LHV, Swedbank ja Luminor.

kanuunaboonus

Minimaalne tehingu summa on 20€. Maksimaalselt võid ühe maksega mängijakontole kanda 4000 eurot.