Online kasiino tarkvara on programmide komplekt, mis aitab veebikasiino platvormidel oma klientidele sujuvat mängukogemust pakkuda. Vastupidiselt levinud veendumustele ei loo tänapäevased online kasiinod üldiselt ise neid mänge, mida sa nende veebilehtedelt leiad.
Isegi kui kasiino boonused on erinevatel online kasiino veebilehtedel erinevad, on nende boonuste mängimiseks kasutatav tarkvara reeglina sama, sest kõik need lehed teevad koostööd tarkvaratootjatega nagu Netent ja Microgaming, et moodustada muljetavaldav mängude valik.

Erinevate mängude pakkumine erinevate mängutootjate poolt

Nagu öeldud, ei arenda enamik online kasiinosid oma mänge, vaid hangib neid sõltumatutelt pakkujatelt. Online kasiinodes võid kokku puutuda tarkvara pakkujatega, kes keskenduvad ainult ühele mängude kategooriale, näiteks slotikatele. Seevastu investeerivad ja jaotavad suured mängutootjad oma vahendeid ja energiat erinevat tüüpi mängude loomisel vahel.
Tüüpilised veebikasiinod teevad ulatuslikku koostööd paljude erinevate tarkvara pakkujatega, et tagada mängude mitmekesisus ja oma klientidele parim võimalik mängukogemus.

Kasiino tarkvara kasutamine tagab õigluse ja turvalisuse

Paljud mängijad küsivad sageli: “Mis siis, kui online kasiino on oma mängud võltsinud?” või “Mis siis, kui veebileht keeldub pärast suurt võitu minu raha välja maksmast?” küsimusi.
Et ennast rahulikult tunda peaksid teadma, et tarkvaratootjad võtavad tööle sõltumatuid arendajaid ja eksperte, kes tagavad, et kõik mängijad saavad nende poolt pakutava juhuslike numbrite generaatori tehnoloogia kaudu õiglase võimaluse. Tarkvaratootjad tagavad ka, et sõltumatud ettevõtted testivad põhjalikult välja antud tarkvara, et tagada õiglus kõigile mängijatele.

Kuidas kasiino tarkvara toimib?

Kasiino tarkvara võtmekomponent on juhuslike numbrite generaator (RNG), mis tagab, et mängude tulemused on juhuslikud ja õiglased. Mängides annab RNG juhuslikke tulemusi, mille variatsioon on piisavalt kõrge, et mängijad võiksid suuta ise ennustada või ära arvata tulemused.
See programm (RNG) loodi selleks, et anda kõigile veebis mängijatele sama võrdne ja aus võimalus saada slotikas jackpot nagu maismaa kasiinodes. Paljud eksperdid nõustuvad, et RNG kasutamine muudab online kasiinos slotikate mängimise ausaks ja õiglaseks ning seni ei ole teada juhtumeid, kus süsteemi oleks õnnestunud kuritarvitada.

Kasiino tarkvara tüübid

Kuna erinevaid tarkvaratootjaid ja mängude tüüpe on palju, on ka täiesti loomulik, et tarkvara on oma olemuselt ja kasutamise võimalustelt mitmekesine.
Algselt oli tarkvara kasutamise puhul tarvis see endale arvutisse alla laadida ja mõned online kasiinod pakuvad seda võimalust veel ka täna. Samuti avastad, et allalaadimist nõudvad rakendused levivad erinevates operatsioonisüsteemides, nagu Windows, Mac, Android ja iOS.
Koheselt kasutatav tarkvara pakub nagu nimigi ütleb kohese mängimise võimalust ilma vajaduseta aega või energiat kulutada programmi paigaldamisele ja parimaks näiteks siin on slotimängud, mida saad ühe nupuvajutusega mängida.
Arvatakse, et maailmas kasutab nutitelefoni praegu kokku peaaegu 6,5 miljardit inimest. Online kasiino valdkond soovib saada oma osa sellest turust, pakkudes kasutajatele võimalust mängida online kasiinos mänge mobiiltelefonidest ja ilma vajaduseta mänge alla laadida. Kuna lähiaastatel võib oodata ainult mobiilseadmete veelgi kiiremat arengut on põhjust eeldada, et mobiilis kasutatavate mängude olulisus kasvab veelgi.

Kokkuvõtteks online kasiino tarkvarast

Online kasiino tarkvara on üks neist asjadest, mille toimimist sa peaksid mõistma enne, kui hakkad online kasiinos mänge mängima. Kogenud mängijad kontrollivad alati enne uue online kasiinoga liitumist kasiino tarkvara erinevaid pakkujaid. Mõned tuntumad nimed, mis tagavad veebikasiino poolt mängimiseks pakutava tarkvara kvaliteedi on NetEnt, Microgaming, Blueprint Gaming, Yggdrasil Gaming ja Play’n Go.
+

Loe ka neid artikleid