Online kasiinode maailm on muutunud Eesti turul viimase aastakümnega võrdlemisi kirjuks. Pidevalt on juurde lisandunud uued online kasiinod, mis omavahel mängijate tähelepanu nimel madistavad.

Loe edasi, et saada lähemalt teada, millised on värskemad trendid uute Eesti online kasiinode seas. Puudutame põgusalt nii makseviise, boonuseid kui ka üldist lähenemist, et võita võimalikult paljude mängijate südameid.

Eriti kiired maksed uutes kasiinodes

Pikalt pangaülekande vormistamise ootamise ajad on juba ammu möödas. Aga tänasel päeval paneb mõne kogenuma kasiinosõbra juba nihelema seegi, kui peab mitu tundi oma väljamakset ootama hakkama.

Suur osa uusi kasiinosid pakub juba koheselt meie turule saabudes võimalikult kiireid välkmakseid. Osa neist netikasiinodes võimaldab sul ühendada registreerumise ja esimese deposiidi. Just selles olukorras saab rääkida “kontovabadest kasiinodest”, sest justkui mingeid tülikaid ankeete täitma ei peagi.

Peamised kiired makselahendused uutes kasiinodes

Eesti kasiinod pakuvad praegusel ajal kolme erinevat makselahendust, mida ühendab üks oluline võimalus: kontovabadus koos välkkiirete väljamaksetega.

  1. Brite on Skandinaavia makselahendus, mis laseb sul sisse maksta raha otse oma pangakontolt. Kõik Eesti suuremad pangad on nende poolt toetatud. See on kiirkasiino toega maksete tegemise platvorm, sest tuvastab sinu isiku esimese deposiidi tegemisel. Võrreldes nimekirja järgmise maksemeetodiga on Brite’i siiski vähe veel märgata.
  2. Trustly on Eestis kõige laiapõhjalisema toetatud online kasiinode võrgustikuga. Just nemad on välja tulnud “Pay N Play” brändiga, millest saigi alguse kiirkasiinode ja kontovabade brändide ajastu.
  3. Zimpler kuulub eriti uute tulijate sekka uutes Eesti kasiinodes. Sarnaselt kahele eelnevale maksete firmale ühendab ka Zimpler kiirelt ja hõlpsalt sinu pangakonto otse mängija kontoga, kandes raha mõlemas suunas üle.

Uute online kasiinode pakkumised

Viimasel ajal on Eesti online kasiinodes saanud cashback boonused veidi populaarsemaks, mida peegeldab tõsiasi, et üha rohkem meie turul kättesaadavaid brände on otsustanud seda pakkuma hakata. Lahendusi on erinevaid.

Kindlasti on üks mainekamaid lahendusi igapäevane cashback. See tähendab, et saad iga päev osa oma kaotatud summast tagasi ning seda pideva regulaarsusega. Aga saadaval on ka iganädalased rahatagastuse pakkumised.

Seega on üks viis uuel kasiinol teistega konkureerimiseks põnevate osalise raha tagasi maksmise boonuste pakkumine. Osa mängijaid leiab, et cashback on tõeline boonuste kuningas. Sarnaselt veebiostudele tasub aga alati põhilised tingimused läbi lugeda.

Võimas slotikate ja live-kasiino mängude valik

Enam ei tähenda live-kasiino seda, et mängijad saaksid vaid mõningaid klassikalisi kasiinomänge paljudes variatsioonides nautida. Mängusaadete temaatika ja isegi slotimängudega miksitud live-stuudio ülekanded on osutunud tõelisteks magnetiteks.

Sellepärast ongi võimalus live-kasiinode poolt saada endale mängijaid juurde, kui nad otsustavad võimalikult laia valiku lõbusate mängustuudio ülekannete kasuks. Seejuures on põhiliseks pakkujaks Evolution, kuid nii mõnedki uued kasiinod löövad käed ka Pragmatic Live mängutootjaga.

Samal ajal võib muude mängužanride populaarsusest rääkida nii palju kui tahes, ent igas uues edukas kasiinos peab olema korralik repertuaar slotimänge. Kõige vingemad värskelt turule saabunud kasiinod rabavad suure koguse slotikatega

Spordiennustuste tegemise võimalus

Pole ju saladus, et eestlastele meeldib teha spordiennustusi. Seepärast kipuvad olema ka just selles valdkonnas tegutsevad brändid keskmisest pisut populaarsemad. Nii mõnedki kodumaised mängijad otsustavad uut kasiinot spordipanuste põhjal.

Muidugi ei piisa uute mängijate ligi meelitamiseks keskmise kvaliteediga spordiennustuste platvormist. Selles peaks olema piisav valik spordialasid ja panustamise variante igale maitsele. Otse loomulikult käib korraliku panustamise juurde valik tervitusboonuseid.

Kokkuvõttes võib öelda, et online kasiinod Eestis on loonud mängijate jaoks ideaalsed tingimused, et nautida mugavat kasutajakogemust ja kiireid makseid.

Eestis on lubatud ka boonused ja tasuta spinnid, mis uute mängurite jaoks pole vähemolulised.