Tänapäeval, kui tehnoloogia areneb kiiresti, on ka see, kuidas me veebipõhiseid teenuseid kasutame, märkimisväärselt muutunud. Kui veel mõned aastad tagasi olid makseviisid näiteks internetikasiinodes üsna piiratud, peamiselt krediitkaardid, deebetkaardid, pangatehingud ja mõnel juhul e-rahakotid, siis praeguseks on valikuvõimalused palju laiemad. Tutvustame allpool internetikasiinode erinevaid makseviise lähemalt.

Online-kasiinode makseviiside mitmekesisus

Enne hasartmängude maailma sukeldumist peaksid kasutajad teadma, et vastavalt Eesti seadustele, nõuavad kasiinooperaatorid mängijatelt isikutuvastust. See protsess viiakse tavaliselt läbi ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID kaudu.
Pärast selle nõude täitmist on mängijatel juurdepääs mitmetele makseviisidele, mis võimaldavad neil turvaliselt ja kiiresti raha oma kontole kanda.

Krediit- ja deebetkaardid

Levinumate makseviiside hulka kuuluvad krediit- ja deebetkaardid, tavaliselt tuntud ettevõtetelt nagu VISA ja Mastercard. Mõned kasiinod aktsepteerivad ka American Expressi või muid kaarte. See maksemeetod on tuntud oma turvalisuse ja kiiruse poolest, võimaldades mängijatel kohe oma vahendeid kasutada.
Deposiidi tegemiseks peavad kasutajad esitama andmed nagu kaardi peal olev nimi, kaardinumber, aegumiskuupäev ja kaardil olev CVV-kood. Lisaks kasutavad online-kasiinode platvormid turvalisi makseväravaid, mis nõuavad täiendavat kinnitust, näiteks Smart-ID kaudu, pakkudes mängijatele veelgi suuremat kaitset.

E-rahakotid

E-rahakotid pakuvad mugavat alternatiivi traditsioonilistele pangakaartidele. PayPal, Skrill ja Neteller on mõned võimalused, mis võimaldavad mängijatel oma kasiinokontosid täiendada ilma oma kaardiandmeid avaldamata.
E-rahakotid nõuavad ainult e-posti aadressi ja parooli abil identiteedi kinnitust tehingu lõpuleviimiseks. Lisaks võimaldavad mõned e-rahakotid, nagu PayPal, ka väljamaksete tegemist, pakkudes seega terviklikku lahendust mängijate rahaliste vajaduste jaoks.

Paysafecard

Paysafecard on online-ostude sektoris laialdaselt kasutatav kaart. See pakub lisaturvalisust, kuna kasutajad saavad kaardi osta sularahas. Ostes saadud kaardil on trükitud kood, mida saab kasutada kasiinokontole raha laadimiseks. Kuigi see on turvaline valik, on selle peamine puudus mugavuse puudumine, kuna kaart tuleb saldo ammendumisel ära visata.

Pangaülekanne

See võib olla küll vanim meetod, on pangaülekanne sellegipoolest endiselt paljude mängijate jaoks populaarne valik. Kuigi pangaülekandega tehtud sissemaksed võivad võtta 24–48 tundi töötlemiseks, eelistavad paljud mängijad seda meetodit maksete turvaliseks ja usaldusväärseks väljavõtmiseks.

Trustly: Kiire ja Turvaline Pangaülekanne

Silmapaistev valik online-makseviiside seas on Trustly. See platvorm võimaldab mängijatel teha otse oma pangakontolt turvalisi ja kiireid pangaülekandeid.
Platvorm toimib turvalise vahendajana kasutaja ja kasiino vahel, tagades iga tehingu turvalisuse ja usaldusväärsuse. Lisaks võimaldab Trustly kasutamine mängijatel nautida koheseid sissemakseid ilma lisainformatsiooni esitamata, muutes online-mängimise protsessi veelgi sujuvamaks. On oluline märkida, et väga paljud online-kasiinod aktsepteerivad Trustlyt.

Mängige vastutustundlikult

Laia valiku makseviiside valikuga saavad mängijad täieliku kindlustundega nautida põnevat online-kasiinode maailma. Olgu selleks pangakaardid, e-rahakotid või muud valikud, kõik need meetodid pakuvad usaldusväärsuse ja turvalisuse taset, mis tagab kõigile kasutajatele muretu ja turvalise mängukogemuse. Uued kasiinod kasutavad tavaliselt paljusid, kui mitte kõiki ülalmainitud meetoditest ning ilmselt näeme tulevikus veel paljude uute makseviiside tulekut.
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Loe ka neid artikleid