Kasiinoboonused ja nende kasutamine

VivatBet on Eesti üks uuemaid ja omanäolisemaid internetikasiino platvorme, mis kahtlemata väärib tähelepanu ja tutvustamist. Avaldame nende boonuseid tutvustava kirjatüki, kus pole küll ehk midagi väga uut, kuid sellegipoolest on hea meelde tuletada, millised auhinnad on mängijate jaoks ootel.

Online kasiinod kasutavad boonuseid turunduse tegemiseks. Uus mängija saab neist stiimulit alustamiseks ja olemasolevad kunded leiavad motivatsiooni just ühe või teise kasiino juurde pikemalt jäämisks.

Klientide jaoks kujutavad kasiino boonused võimalust kasiinomängudega pisut madalama riskiga tutvust teha. Käesolevas artiklis jagame infot kõige levinumate boonuste ja nende kasutamise kohta.

Sissemakseboonus

Selle boonuse nimi ütleb tegelikult juba ära, millega on tegemist – kes teeb sissemakse, sellele annab veebikasiino mängimiseks lisaraha. Eesti kasiinod on selles mõttes paindlikud, et tervitusboonus võib olla vabalt osaks uute mängijate tervituspaketist. Pole välistatud, et boonust võib saada ka hiljem teatud eripakkumiste raames.

Sissemakseboonuse suurus sõltub enamasti sissemakse suurusest ja kasiino boonuse protsendist. Näiteks Vivatbet boonus esimese makse tegemisel on 100% ja kuni 300 eurot. See tähendab, et makstes sisse ükskõik millise summa vahemikus 10 – 300 eurot, lisab kasiino sellele omalt poolt täpselt sama summa. Kolmesajast eurost suurema sissemakse korral on boonuse suurus siiski 300 eurot.

Pea kõigi boonustega käib veebikasiinodes kaasas läbimängimisnõue. See tähendab, et boonusraha pole võimalik välja võtta kohe peale selle saamist. Selle asemel tuleb saadud boonus (ja vahel ka oma sissemakse) kasiinos teatud arv kordi läbi mängida ehk läbi panustada. Tavaliselt jääb läbimängimisnõue vahemikku 10–40 korda.

Kümnekordne läbimängimisnõue tähendab aga seda, et panustama peab kümme korda nii palju, kui boonusraha saadi. Kui see summa oli näiteks 300 eurot, siis tuleb kasiinos panustada vähemalt 3000 euro ulatuses enne, kui sissemakseboonuse saab endale välja maksta.

Kui läbimängimise nõuded panevad kulmu kergitama, siis leia enda jaoks kasiinod ilma läbimängimise nõudeta ning kasseeri raha kohe sisse peale võidu saavutamist.

Sissemakseta boonus

Veebikasiinodes, kus ilma sissemakset boonust pakutakse, ei ole sissemakse tegemine boonuse saamise eeltingimuseks. Enamasti piisab vaid konto loomisest.

Tasuta raha pole siiski olemas ning sissemakseta boonuse kasutamine on seotud erinevate tingimustega. Läbimängimise nõue on tihtipeale oluliselt kõrgem kui sissemakseboonuse puhul ning harvad pole muudki reeglid. Kõigis reeglitest hoolimata on sissemakseta boonus hea võimalus täiesti riskivabalt veebikasiinoga tutvuse tegemiseks.

Tõele au andes ei ole sissemakseta boonused Eestis kuigi levinud. Rahamäed võivad aga kerkima hakata, kui oled nõus vastu võtma tasuta spinnid ilma sissemakseta.

Tasuta keerutused ehk spinnid

Tasuta keerutusi jagavad kasiinod 10, 20 või isegi 100 kaupa ning neid saab kasutada veebikasiino mänguautomaatides. Selle boonusega saab mõnda slotimängu oma raha panustamata proovida, kuid võidu korral kehtib enamasti taas kord läbimängimisnõue – võidetud summa tuleb teatud arv kordi läbi panustada enne kui selle saab endale välja maksta.

Tasuta spinne jagatakse tihtipeale koos sissemakseboonusega nii uutele kui ka olemasolevatele klientidele.

Lojaalsus- ja VIP-boonused

Kes samas veebikasiinos piisavalt palju mängib, võib avastada end lojaalsete klientide ja eksklusiivsete boonuste saajate ridadest. Need boonused on üsna helded ning tihtipeale on ka läbimängimisnõue madalam. See tähendab, et võidetud summad on võimalik tavapärasest kiiremini kätte saada.

Vivatbet online kasiinos saavad lojaalsusboonust näiteks kõik registreerunud kliendid, kes teevad kümnenda sissemakse.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga