Küllaltki suure üllatusena on välja ilmunud selline uus kiirkasiino nagu seda on Red Dice.

Peame seda üllatuseks, sest veebikasiino omanikettevõte on Eestisse toonud juba õige palju samanäolisi online kasiinosid.

Damagi Marketing, mis registreeritud Küprosel haldab Eestis mitmeid online kasiino lehti.

Nii ProntoBet, Slotparadise kui ka Lyra Casino võimaldavad kõik mugavalt alustada ilma kontot loomata. Ka Red Dice pole siinkohal erand.

Plussid

kopsakas 1000 € boonus uutele mänguritele
mugav alustada- kontot pole vaja
rohkelt võrgustiku kampaaniaid
huvitavad mängukategooriad ja palju mänge

Miinused

klienditugi ainult võõrkeeltes
pigem kesine kasutajamugavus
kasiino pigem kohandatud rahvusvahelisele "publikule"

Väljamakse kiirus: mõnest minutist mõne tunnini

Spinni 1,000 € boonusega

Boonus & cashback

Red Dice jackpot mängud

Enne, kui hakata jahuma, et millised on Red Dice maksemeetodid ja muud pisidetailid, mis kasiinole näo annavad, tutvume esmalt, milline on mängude valik ning mis rolli mängivad jackot mängud.

Red Dice minimaalne sissemakse

Red Dice kiirkasiino minimaalne sissemakse on 20 €. Sama suure summa kontole kandmine tagab ka 200% kuni 1,000 € boonusele kvalifitseerumise.

 • Maksimaalne sissemakse on 5,000 € ühekordse maksena
 • Päevas saab teha kuni 15,000 € eest sissemakseid

Erinevaid piiranguid raha väljavõtmisele on aga veel.

Kuna tegemist on ikkagi imetillukese äriga online kasiinode maailmas, siis on näha, et Red Dice kaitseb ennast aktiivselt likviidsusprobleemide eest(juhul, kui keegi peaks võitma suurema summa raha)

 • Minimaalne väljamakse algab 50 € tehingu kohta.
 • Nädala jooksul saad kasiinost raha välja kanda kuni 10,000 €
 • Kuu jooksul saab kasiinost välja võtta maksimaalselt 40,000 €

Nagu näha, on Red Dice kasiinos äärmiselt madalad maksete limiidid. Seega tasub olla ettevaatlik ja varuda kannatust, kui oled otsustanud suurema summa võitmise peale välja minna.

Red Dice boonused

Red Dice on Eesti üks uuemaid kasiinosid. Seega pole ka imestada, et kogu nende boonuste pakkumine keerleb ümber tervitusboonuse, mis mõeldud just uutele mängijatele.

Kogu asja sisuks on anda mängijatele võimalus esimese sissemakse eest saada kopsakas lisapreemia. Sedapuhku käib jutt 200% boonusest, mis tähendab, et sissemakse kolmekordistatakse!

 • Max boonus on siin 1,000 €, mille saamiseks tuleks teha min 500 € sissemakse

Ülejäänud boonused Red Dice kampaaniate lehel jätavad suhteliselt külmaks. Ehk siis kui uue mängija boonus ära kasutatud, võib loota ainult cashbacki saamise peale.

Red Dice cashback

Red Dice kasiino annab omalt poolt nii-öelda kvaliteedi garantii. See ei tähenda muud kui et päeva jooksul tehtud sissemaksete väärtuse pealt kingitakse 10% raha tagasi. 

 • cashbacki saavad mängurid, kes teevad vähemalt ühe sissemakse ja teevad panuseid slotimängudel
 • cashback arvutatakse ajavahemiku peale 7:00 hommikul kuni 6:59 järgmise päeva hommikuni tehtud sissemaksete pealt
 • lauamängude, live kasiino ja videopokkeri mängijad cashback preemiale ei kvalifitseeru
 • cashback lisatakse pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta
 • cashbackiga mängides on maksimaalne välja makstav võit 2,000 €

Red Dice kasiino

Kokkuvõttes võib väita, et Red Dice kasiino pole lihtsalt kohatäide Eesti kasiinode pikas nimekirjas.

Red Dice pakub Eesti suurimat kasiinoboonust. Meile teadaolevalt 1,000 eurost boonust pole ühelgi Eesti kasiinol vastu panna.

Ka igapäevane cashback 10% pole midagi, millest lihtsalt mööda vaadata.

Cashbacki reeglid on igati ausad, sest näiteks cashback summa kantakse kontole pärisrahas ilma mingite lisakohustusteta.

Spinni 1,000 € boonusega

Boonus & cashback

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.