Uued boonused pakuvad netikasiino mängijatele võimalust saada lisaks oma kasiinosse sisse pandud rahale natuke midagi ka online kasiino poolt juurde.

Mängijad otsivad alati võimalusi, kuidas leida uued boonused kiirelt üles, sest need pakkumised ei pruugi alati kaua kesta.

Samas tempost nagu lisanduvad Eesti turule uued kasiinod, tulevad valikusse juurde uued boonused. Alati ei ole need isegi kasiino boonused vaid võivad olla ka tasuta spinnid ilma sissemakseta või lihtsalt tasuta spinnid, mis tuleb enne väljamakse tegemist teatud arv korda kasiinos läbi mängida.

Eesti üks paremaid pakkumisi on Trickz 300 tasuta keerutust

Spinnid siit

Tasuta Boonus lehel me ei keskendu ülemäära palju erinevate boonuste ja kampaaniate kajastamisele. Põhjus selleks on tegelikult väga lihtne.

On loomulik, et kui kasiinos rohkem mängida, siis varem või hiljem võib oma raha otsa saada. Just siis on eriti ahvatlev hakata otsima infot erinevate boonuste ja spinnide kohta.

Kasiino boonused ja spinnid on üles ehitatud just selleks, et mängijatel oleks natuke rohkem motivatsiooni mängudel panuseid teha ka siis kui oma vahendeid võib-olla napib.

Täites kampaanias osalemise tingimused, saadki kontole boonuse või spinnide näol natuke lisa. See aga ei tähenda, et boonusraha oleks võimalik hõlpsalt kasiinost välja kanda pangakontole.

Millised uued boonused on Eesti mängijatele saadaval?

Olid ajad, kui hasartmängud Eestis polnud kuigi levinud ja netikasiino operaatorid alles hakkasid Eestis õnnemänge internetis pakkuma.

Spordiennustus tehti huvitavamaks, pakkudes tasuta panuseid, netikasiinod andsid tasuta spinne ja kasiino boonused ilma läbimängimise nõudeta…

Pikas perspektiivis olid operaatorid sunnitud kasiino boonused tegema ikkagi koos läbimängimise nõudega. Näiteks saadud 10 või 20 € kasiino boonus tuli enne väljamakse tegemist mängudel min. 5-10 korral läbi mängida.

Mängija jaoks pärisraha kasiinost pangakontole kandmine märksa ebamugavamaks. Kasiinodele andis see võimaluse aga ikkagi äritegevusega jätkata ja ka kasumlik olla.

Kasuta kohe ära tasuta spinnid ilma sissemakseta!

Mängi kohe

Vaadates tänapäeva moodsaid netikasiino lehti, siis torkab silma, et mõni mänguportaal ei paku näiteks üldse kasiino boonuseid. Netikasiino, mis kannab nime Kiirkasiino näiteks on võtnud hoiaku ja lähenemisviisi, et kasiino kampaaniaid ei korraldata ja selle juurde jäänud.

Kas kasiino boonused tasuvad ennast ära?

Mistahes kasiino kampaaniad sisaldavad endas rohkelt piiranguid ja reegleid mängija jaoks. Näiteks on seatud panuse väärtusele ülempiir. Ülempiir, kui palju raha võid boonusega võita ja muud lisad. Seega vahel on targem kampaaniatest eemale hoida.

Parim näide on, kui võidad online kasiino mängudel ja avastad, et mängisid boonusega. Siis tuleb varuda omajagu kannatlikkust, sest enne väljamakse tegemist pead veel päris palju spinnima, et boonuse läbimängimise nõuded täita.

Kanuuna pole paha. Leiad 200 priikeerutust ja võidud kohe kätte

Alusta siit

Kuidas leida Eesti parim boonus

Tasuta Boonus avalehel leiad hulgaliselt nupukesi seaduslike hasartmängukorraldajate pakkumistega. Välja on toodud tervitusboonus, info ja ja võimalus kohe auhind kätte saada. Nii on meie lehe külastajatel hea ülevaade, millised on hetke aktiivsed kampaaniad uutele mängijatele.

Parim võimalus omale vääriline auhind tagada on võtta ette Eesti kasiinod, kus varem pole kätt proovinud. Nii saad uued kasiinod ära proovida ilma oma rahaga suurelt riskimata.

Alati pole boonus või tasuta spinnid mängija jaoks võib-olla parim variant, kuid tasub tutvuda vastavad preemia tingimustega.

Näiteks, kui läbimängimise tingimus boonusrahale on üle 35, siis soovitame võib-olla sellest üldse loobuda.

Tasuta spinnid

Tasuta spinnid pakuvad tavaliselt mängijasõbralikumaid läbimängimise nõudeid.

Ninja kasiino ja mitmed teised kiirkasiinod Eestis lasevad näiteks peale tasuta spinnide ärakasutamist võidud soovi korral netikasiino lehelt vabalt välja kanda pangakontole. Vahel rakendub mõistlik 9-kordne läbimängimise nõue.

Parim asi tasuta spinnide puhul aga on see, et nendest on lihtne aru saada ja neid on lihtne kasutada.

Tasuta spinnid ilma sissemakseta

Eestis on netikasiino lehti, kus on võimalik saada lausa tasuta spinne ilma sissemakseta. Varem oli neid rohkem, kuid hetkel on alles jäänud ainult Coolbet kasiino.

Põhimõtteliselt on nii, et kui ei taha oma raha kasiino lehele kanda, saadki mänge proovida pelgalt konto registreerimise eest.

Kuna Coolbet on kiirkasiino, siis piisab sissemakse tegemisest, et asi lõpule viia. 25 tasuta spinni mängul Idol of Fortune ongi olemas.

See pole aga veel kõik, sest kui spinnidega võidad, saad need omale pärisrahas ilma täiendava läbimängimise nõudeta.

Tasuta spinnid sissemakse eest

Üks asi on saada midagi puhta muidu, teine asi on rullikuid keerutada kui ka nii-öelda oma “nahk on mängus”.

Eestis on hulgaliselt online kasiino mängude pakkujaid, mis pakuvad uutele mängijate spinne sissemakse tegemise eest.

100% boonus + 100 tasuta keerutust

Meie hinnangul Eesti etemaid kasiino mängude pakkujaid on just PAF kasiino.

Kelle jaoks ei ole sümpaatne operaator, mis päriselt hoolib sellest, et mängurid ei läheks liiga hoogu ega kogu oma varanatukest mängu ei paneks.

PAFis on vastutustundlik mängimine prioriteet. Sellele lisaks on asjal ka sotsiaalne dimensioon auhinnareiside näol.

2023. aasta keskel tegi PAF ümber oma uue mängija pakkumise. Alates suvest on uutele mängijatele 100 € ja 100 tasuta keerutust mängul Book of Dead.

  • tasuta spinnidega võidud saad kontole pärisrahas ilma läbimängimise nõudeta
  • boonusraha tuleb enne väljamakset vähemalt 25-korral läbi mängida

Kasuta ära nii boonus kui tasuta spinnid!

Alusta siit