Tutvustus

2022. aastal välja ilmunud Winnerz kasiino kohta on meil öelda nii mõndagi head. Nende tekkimise taga on uus särtsakas meelelahutusettevõte Hitz Gaming OÜ, mille omanik Ameerikas registreeritud hasartmängufirma Spinwise.

Winnerz veebilehe iseloomustamiseks võib kasutada samu sõnu nagu mitmete teiste Eesti kiirkasiinode puhul. Asi on üles ehitatud nii, et mängija peaks ise võimalikult vähe mõtlema ning paari klikiga on juba võimalik pärisraha peale spinne teha.

Alustamine

Winnerz kasutab Trustly teenuseid, mis tähendab, et pärisraha peale kasiinos panuste tegemiseks vali summa, pank ning kinnita makse internetipangas. Mõne hetkega on vahendid mängijakontol ning saad oma õnne proovile panna. Ei mingeid teenustasusid, et muid ebameeldivaid üllatusi. Muuseas minimaalne sissemakse on 20€.

winnerzkasiino

Taustast

Winnerz kasiino ilmus Eestis välja eikusagilt 2022. aasta alguses. Just siis, kui tundus, et kiirkasiinode pealetung hakkab vaibuma, sai võimalikuks veel ühe ägeda mängukoha sünd. Winnerz on usaldusväärne mängukoht, mis omab Eestis tegutsemiseks kaughasartmängu pakkumise litsentsi.

Võib-öelda, et tegemist pole päris Eesti tegijatega, sest kuigi operaatorfirmaks on märgitud Hitz Gaming OÜ, siis päriselt omab Winnerz brändi Ameerika meelelahutusettevõte Spinwise. Eelnevast lähtudes võib julgelt öelda, et midagi suurt ja ägedat on tulemas.

Kasutajamugavus

Winnerz online kasiino sobib hästi algajatele, sest nende veebilehte on lihtne kasutada. Kõlab võib-olla õõnsalt, kuid meile meeldivad nii nende mängufiltrid kui ka erinevad mängude kategooriad. Kuigi üldjoontes pakuvad Eesti online kasiinod põhimõtteliselt samu mänge, siis erinevus tulebki sisse sellest, kuidas need kasutajate jaoks serveeritakse.

Kampaaniad

Mõtled, et järgmine kiirkasiino, aga milleks? Winnerz pole päris tavaline. Nende boonuspakkumiste leht on lausa muljetavaldav. Igapäevane cashback, müstiline boonus teisipäeval ja muidugi nende tervituspakkumine moodustavad suurepärase motivatsioonipaketi uutele mängijatele.

winnerzkasiino

Pane tähele, et Winnerz kampaaniate lehel leiab ka nende blogi, kus seletatakse lahti, kuidas kasiinod toimivad ja antakse mõned head nipid, kuidas alustada. Lisaks mängude tutvustused ja palju muud kasulikku!

Klienditugi

Winnerz kasiinos saab küsimused saata support@winnerz.com aadressile. Kahjuks pole 2022. a. märtsi seisuga aktiivne nende live-chat nupuke. Loodame, et see peagi on korras. Alternatiiv on saata küsimus/mure kontaktivormi kaudu otse veebilehel.