Tutvustus

2022. aastal välja ilmunud Winnerz kasiino kohta on meil öelda nii mõndagi head. Nende tekkimise taga on uus särtsakas meelelahutusettevõte Hitz Gaming OÜ, mille omanik Ameerikas registreeritud hasartmängufirma Spinwise.

Winnerz veebilehe iseloomustamiseks võib kasutada samu sõnu nagu mitmete teiste Eesti kiirkasiinode puhul. Asi on üles ehitatud nii, et mängija peaks ise võimalikult vähe mõtlema ning paari klikiga on juba võimalik pärisraha peale spinne teha.

200 tasuta keerutust mängul Legacy of Dead

Spinnid siit

Alustamine

Winnerz kasutab Trustly teenuseid, mis tähendab, et pärisraha peale kasiinos panuste tegemiseks vali summa, pank ning kinnita makse internetipangas. Mõne hetkega on vahendid mängijakontol ning saad oma õnne proovile panna. Ei mingeid teenustasusid, et muid ebameeldivaid üllatusi. Muuseas minimaalne sissemakse on 20€.

winnerzkasiino

Taustast

Winnerz kasiino ilmus Eestis välja eikusagilt 2022. aasta alguses. Just siis, kui tundus, et kiirkasiinode pealetung hakkab vaibuma, sai võimalikuks veel ühe ägeda mängukoha sünd. Winnerz on usaldusväärne mängukoht, mis omab Eestis tegutsemiseks kaughasartmängu pakkumise litsentsi.

Võib-öelda, et tegemist pole päris Eesti tegijatega, sest kuigi operaatorfirmaks on märgitud Hitz Gaming OÜ, siis päriselt omab Winnerz brändi Ameerika meelelahutusettevõte Spinwise. Eelnevast lähtudes võib julgelt öelda, et midagi suurt ja ägedat on tulemas.

Kasutajamugavus

Winnerz online kasiino sobib hästi algajatele, sest nende veebilehte on lihtne kasutada. Kõlab võib-olla õõnsalt, kuid meile meeldivad nii nende mängufiltrid kui ka erinevad mängude kategooriad. Kuigi üldjoontes pakuvad Eesti online kasiinod põhimõtteliselt samu mänge, siis erinevus tulebki sisse sellest, kuidas need kasutajate jaoks serveeritakse.

150 tasuta keerutust mängul Pandora’s Box of Evil

Spinnid 2. sissemakse eest

Kampaaniad

Mõtled, et järgmine kiirkasiino, aga milleks? Winnerz pole päris tavaline. Nende boonuspakkumiste leht on lausa muljetavaldav. Igapäevane cashback, müstiline boonus teisipäeval ja muidugi nende tervituspakkumine moodustavad suurepärase motivatsioonipaketi uutele mängijatele.

winnerzkasiino

Pane tähele, et Winnerz kampaaniate lehel leiab ka nende blogi, kus seletatakse lahti, kuidas kasiinod toimivad ja antakse mõned head nipid, kuidas alustada. Lisaks mängude tutvustused ja palju muud kasulikku!

Spordiennustus

2024. aasta alguses liitis Winnerz kasiino oma platvormiga spordiennustuse. Küllaltki julge lüke, arvestades, et spordiennustuse pakkujaid Eestis on väheks jäänud.

Kui tutvuda, mis alasid ja liigasid pakutakse, siis on pilt päris kena. Mõned spordialad on isegi sellised, millest pole kuulnudki. Hea hoo saab sisse aga siis, kui paned raha atleetide ja spordialade peale, millega rohkem kursis oled.

Klienditugi

Winnerz kasiinos saab küsimused saata support@winnerz.com aadressile. Kahjuks pole 2022. a. märtsi seisuga aktiivne nende live-chat nupuke. Loodame, et see peagi on korras. Alternatiiv on saata küsimus/mure kontaktivormi kaudu otse veebilehel.

Winnerz kasiino tasuta spinnid ilma sissemakseta

Winnerz kasiino on kontovaba kasiino, kus alustamiseks on igal juhul vaja teha vähemalt üks rahakanne mängijakontole. Kui unistad saada tasuta spinnid ilma sissemakseta, siis peaksid mõtlema nende väärtuslikele VIP auhindadele, mille hulgas tasuta spinnidel on oluline koht täita.

Ilma sissemakset tegemata Winnerz lojaalsusprogrammis väga kaugele ei jõua, kuid kui natuke ka ise pingutada, siis võib hakata tasuta spinne sadama nagu oavarrest.

Winnerz boonused ilma sissemakseta

Winnerz kasiino mängija tasustamise struktuur on üles ehitatud tasuta spinnidele. Boonuseid kahjuks nii palju pole.

Winnerz cashback boonus

Winnerz kasiino ei ole lihtsalt mingi suvaline kiirkasiino internetis. Järk-järgult on nad tegemas aina paremaid pakkumisi, mille hulka kuuluvad tasuta spinnid uutele mängijatele, tasuta spinnid teisipäeviti ja tasuta spinnid nädalavahetusel.

Vähem oluline pole ka iganädalane cashback, mis lisatakse kontole, kui kaotad nädala jooksul rohkem kui 200 €.

  • cashbacki saavad mängijad, kes on teinud Winnerz kasiino mängijakontole vähemalt 2 sissemakset
  • cashback arvutatakse esmaspäevast kella 02:01 kuni järgneva esmaspäeva kella 01:59 vahemikus saadud kaotuste pealt
  • cashback ehk raha-tagasi summa lisatakse Winnerz mängijakontole pärisrahas ilma läbimängimise kohustuseta
  • cashback lisatakse kontole mängimisele järgneval esmaspäeval vahemikus kella 05:00 – kuni 08:00  hommikul
  • cashbacki ei saa mängijad, kelle Winnerz kasiino mängijakonto bilanss on 20 € või üle selle
  • cashbacki ei lisata, kui mängija konto on külmutatud või suletud
  • cashbacki ei saa mängijad, kes on kogu oma Winnerz kasiinos mängimise ajaloo lõikes rahalises kasumis(alates registreerimisest)
  • cashbacki ei saa ka need mängijad, kes ei ole nädala jooksul tehtud sissemakseid täies ulatuses vähemalt korra kasiinos läbi mänginud

Winnerz kasiino VIP Programm

Winnerz on üks vähestest kiirkasiinodest Eestis, mis võtnud vaevaks kokku panna tõeliselt uhke VIP auhindade struktuur.

Winnerz kasiino VIP auhindadeks on 10% cashback, tasuta spinnid ilma läbimängimise nõudeta ning eksklusiivsed VIP pakkumised, mida teised ei saa.

Kes Winnerz VIP klubisse pääseb ei pea muretsema enam ka väljamakse limiitide pärast, sest need tõstetakse kõrgemaks.