Tutvustus

2022. aastal välja ilmunud Winnerz kasiino kohta on meil öelda nii mõndagi head. Nende tekkimise taga on uus särtsakas meelelahutusettevõte Hitz Gaming OÜ, mille omanik Ameerikas registreeritud hasartmängufirma Spinwise.

Winnerz on sarnane nagu mitmed teised kontovabad kasiinod Eestis. Asi on üles ehitatud nii, et mängija peaks ise võimalikult vähe mõtlema ning paari klikiga on juba võimalik pärisraha peale spinne teha.

200 tasuta keerutust mängul Legacy of Dead

Spinnid siit

Alustamine

Kui varem kasutas Winnerz kasiino Rootsi makselahendust Trustly, siis nüüd on üle mindud nende konkurendi Zimpler rüppe. Mängija jaoks see midagi erilist ei muuda.

 • Pärisraha peale kasiinos panuste tegemiseks vali summa, pank ning kinnita makse internetipangas.
 • Mõne hetkega on vahendid mängijakontol ning saad oma õnne proovile panna.
 • Ei mingeid teenustasusid, et muid ebameeldivaid üllatusi.
 • Minimaalne sissemakse on 20 €.

winnerzkasiino

Taustast

Winnerz kasiino ilmus Eestis välja eikusagilt 2022. aasta alguses. Just siis, kui tundus, et kiirkasiinode pealetung hakkab vaibuma, sai võimalikuks veel ühe ägeda mängukoha sünd.

Winnerz on usaldusväärne mängukoht, mis omab Eestis tegutsemiseks kaughasartmängu pakkumise litsentsi.

Võib-öelda, et tegemist pole päris Eesti tegijatega, sest kuigi operaatorfirmaks on märgitud Hitz Gaming OÜ, siis päriselt omab Winnerz brändi Ameerika meelelahutusettevõte Spinwise. Eelnevast lähtudes võib julgelt öelda, et midagi suurt ja ägedat on tulemas.

Kasutajamugavus

Winnerz online kasiino sobib hästi algajatele, sest nende veebilehte on lihtne kasutada.

Kõlab võib-olla õõnsalt, kuid meile meeldivad nii nende mängufiltrid kui ka erinevad mängude kategooriad.

Kuigi üldjoontes pakuvad Eesti online kasiinod põhimõtteliselt samu mänge, siis erinevus tulebki sisse sellest, kuidas need kasutajate jaoks serveeritakse.

Mida aeg edasi, seda rohkem Winnerz kasiinot edasi arendatakse. Hetkel on näha, et online kasiino veebileht on saanud sootuks uue ilme ning sarnaneb rohkem ehk mõnele reklaamilehele.

Kogu vajalik info on ära mahutatud avalehele nii, et uued mängijad saavad kohe hea ettekujutluse, millega tegu ning mida kasiinol on pakkuda.

Kokkuvõttes ongi Winnerz kasiino mängijate jaoks loonud mugava veebilehe, kus saab alustada kiirelt.

150 tasuta keerutust mängul Pandora’s Box of Evil

Spinnid 2. sissemakse eest

Jackpot mängud

Tõele au andes on pea pooled uued kasiinod Eestis teineteisele äravahetamiseni sarnased. Kuidas valida Kanuuna, Winnerz või Trickz kiirkasiino vahel?

Tegelikult käibki peamine madin selle üle, kelle mängude valik on kompaktsem ja mängija jaoks paremini organiseeritud.

Mänge toodavad ikka samad mängutarkvarafirmad nagu NetEnt või Evolution Gaming. Küsimus on, kes suudab oma platvormid panna hästi toimima nii, et mängud ühilduksid ja jookseksid erinevates nutiseadmetes ilma takistusteta.

On ju teada, et mitte alati pole ka internetiühendust superhea. Seega just “õhukesed” mängud ja hästi optimeeritud kasiino platvormid tagavad parima kasutajakogemuse mängija jaoks.

Kui pelgalt mängude nimesid vaadata, siis Winnerz kasiino promob kõvasti selliseid hitte nagu Legacy of Dead, Sweet Bonanza, Book of Dead, Reactoonz, Starburst, Gates of Olympus ja teised. Pole ka midagi imestada, sest esile tuues parimad mängud, jääb mänguritele kasiinost kohe hea mulje ning tekib ka soov tuleviks uuesti kasiinosse tagasi tulla.

See on normaalne, et mängurid soovivad vahel proovida erinevaid mänge, kuid igaühel kujunevad ajapikku ikka omad lemmikud. Olgu siis sümpaatseks mängu kujundus, ihaldusväärne tasuta spinnidega boonusvoor või miski muu kolmas tegur.

Lõppude-lõpuks kipub aga ikka nii olema, et lõviosa käibest teevad väike hulk mänge, mis just parasjagu on moes. Või siis on keegi highroller, kes mängibki ainult ühte slotti ja ajab nii mängu käibe taevasse.

Olgu kuidas on, aga kuidagi ei saa mööda vaadata ka jackpot mängudest. Kasiino jaoks on tegemist kalli “tootega”, sest jackpot mängud pole lihtsalt kolm rullikut ja heliefektid.

Lisaks sellele, et jackpot mängudel võib võita tohutuid rahasummasid, on nende loomisesse ka investeeritud märksa suuremaid summasid kui mõnda suvalisse teise mängufirma vaimusünnitusse.

Mõned näited:

 • jackpot mängudel on sageli peategelase rollis mõni tuntud filmitegelane või muul moel kuulsus. Näiteks on populaarsed jackpot mängud Ghostbusters Plus, Jumanji ja The Goonies.
 • jackpot mängudel kuulsuste kujutamiseks tuleb autoriõiguste omanikele maksta tasu

Paljud kuulsused ja filmitootjad ei soovi hoopiski oma tegelaskujude kujutamist slotimängudel, seda moraalsele vastutuele viidates.

Kõige kuulsam lugu seondub Marvel tegelaskujudega. Kui mõni aeg tagasi oli Playtech nendega teinud diili ja Marvel tegelaskujudega mängud olid soovijatele saadaval, siis mingi hetk tõmbas Disney sellele trallile pidurit. Nüüd võib populaarsetest Marvel tegelastest slotimängudel ainult und näha.

Kampaaniad

Mõtled, et järgmine kiirkasiino, aga milleks? Winnerz pole päris tavaline. Nende boonuspakkumiste leht on lausa muljetavaldav. Igapäevane cashback, müstiline boonus teisipäeval ja muidugi nende tervituspakkumine moodustavad suurepärase motivatsioonipaketi uutele mängijatele.

winnerzkasiino

Pane tähele, et Winnerz kampaaniate lehel leiab ka nende blogi, kus seletatakse lahti, kuidas kasiinod toimivad ja antakse mõned head nipid, kuidas alustada. Lisaks mängude tutvustused ja palju muud kasulikku!

Spordiennustus

2024. aasta alguses liitis Winnerz kasiino oma platvormiga spordiennustuse. Küllaltki julge lüke, arvestades, et spordiennustuse pakkujaid Eestis on väheks jäänud.

Kui tutvuda, mis alasid ja liigasid pakutakse, siis on pilt päris kena. Mõned spordialad on isegi sellised, millest pole kuulnudki. Hea hoo saab sisse aga siis, kui paned raha atleetide ja spordialade peale, millega rohkem kursis oled.

Winnerz kasiino tasuta spinnid ilma sissemakseta

Winnerz kasiino on kontovaba kasiino, kus alustamiseks on igal juhul vaja teha vähemalt üks rahakanne mängijakontole. Kui unistad saada tasuta spinnid ilma sissemakseta, siis peaksid mõtlema nende väärtuslikele VIP auhindadele, mille hulgas tasuta spinnidel on oluline koht täita.

Ilma sissemakset tegemata Winnerz lojaalsusprogrammis väga kaugele ei jõua, kuid kui natuke ka ise pingutada, siis võib hakata tasuta spinne sadama nagu oavarrest.

Winnerz boonused ilma sissemakseta

Winnerz kasiino mängija tasustamise struktuur on üles ehitatud tasuta spinnidele. Boonuseid kahjuks nii palju pole.

Winnerz cashback boonus

Winnerz kasiino ei ole lihtsalt mingi suvaline kiirkasiino internetis. Järk-järgult on nad tegemas aina paremaid pakkumisi, mille hulka kuuluvad tasuta spinnid uutele mängijatele, tasuta spinnid teisipäeviti ja tasuta spinnid nädalavahetusel.

Vähem oluline pole ka iganädalane cashback, mis lisatakse kontole, kui kaotad nädala jooksul rohkem kui 200 €.

 • cashbacki saavad mängijad, kes on teinud Winnerz kasiino mängijakontole vähemalt 2 sissemakset
 • cashback arvutatakse esmaspäevast kella 02:01 kuni järgneva esmaspäeva kella 01:59 vahemikus saadud kaotuste pealt
 • cashback ehk raha-tagasi summa lisatakse Winnerz mängijakontole pärisrahas ilma läbimängimise kohustuseta
 • cashback lisatakse kontole mängimisele järgneval esmaspäeval vahemikus kella 05:00 – kuni 08:00  hommikul
 • cashbacki ei saa mängijad, kelle Winnerz kasiino mängijakonto bilanss on 20 € või üle selle
 • cashbacki ei lisata, kui mängija konto on külmutatud või suletud
 • cashbacki ei saa mängijad, kes on kogu oma Winnerz kasiinos mängimise ajaloo lõikes rahalises kasumis(alates registreerimisest)
 • cashbacki ei saa ka need mängijad, kes ei ole nädala jooksul tehtud sissemakseid täies ulatuses vähemalt korra kasiinos läbi mänginud

Winnerz kasiino VIP Programm

Winnerz on üks vähestest kiirkasiinodest Eestis, mis võtnud vaevaks kokku panna tõeliselt uhke VIP auhindade struktuur.

Winnerz kasiino VIP auhindadeks on 10% cashback, tasuta spinnid ilma läbimängimise nõudeta ning eksklusiivsed VIP pakkumised, mida teised ei saa.

Kes Winnerz VIP klubisse pääseb ei pea muretsema enam ka väljamakse limiitide pärast, sest need tõstetakse kõrgemaks.

Loe ka neid artikleid

  Kasiinoboonused - Korduma kippuma küsimused

  Kuidas kasiinos mängimist alustada?

  Internetis raha peale panustamisega alustamiseks pole kunagi õiget või vale aega. Tegemist on meelelahutusega, mis võib sobida enamikele inimestest, kellel piisavalt enesekontrolli. Soovitame alustamiseks tuntud Eesti online kasiino platvorme nagu PAF, X3000, Winnerz, Kanuuna ja Fire Spin. Need on turvalised ja usaldusväärsed online kasiinod ning mängija jaoks on reaalne võimalus ka võita raha ja plussi jääda.

  Kas kasiinomänge saab ka tasuta proovida?

  Parimad Eesti kasiinod lasevad mänguritel alustada ka ilma oma rahaga riskimata. Paljud mängijad seda võimalust ei kasuta, sest kogu kasiinos panustamise mõte on nende jaoks just raha võita. Soovitame siiski arvestada, et just demomängudel saab hea tunnetuse, kuidas slotimängudel võite välja makstakse. Live kasiino mängud on aga alati saadaval ainult raha peale panustamiseks.

  Kas kasiinos saab võita ka päris raha?

  Kõik populaarsed kasiinod Eestis maksavad mängijatele võidud välja keskmiselt 24 tunni jooksul. Loomulikult võid võita pärisraha ning seaduslikes kasiinodes mängides ei pea muretsema, et online kasiino üritaks oma kohustustest kõrvale hiilida ja võite mitte välja maksta. Tasub meeles pidada, et raha võitmine ei peaks olema eesmärk omaette. Kui nii mõelda, siis võib kasiinosse rohkem raha sisse panna kui mõistlik oleks.

  Kas Eesti kasiinod on usaldusväärsed?

  Eesti kasiinod on ühed maailma parimad. Eestis on vaba turumajandus ja meie riik ei ürita hasartmängude pakkumist liiga kiivalt enda kontrolli all hoida. Nii välismaa kui Eesti ettevõtetel on suhteliselt vabad käed rahamängude pakkumiseks. Seni kuni arvestatakse ka vastutustundliku mängimise reeglitega.

  Kas Eesti kasiinod on maksuvabad?

  Eesti kasiinod on selles mõttes mängijad jaoks suurepärased, et võitude pealt ei pea isegi maksma tulumaksu. Eestis kehtib hasartmängumaks, kuid seda tasub kasiino operaator, ehk ettevõte, mis hasartmänge korraldab. Ehk siis kokkuvõttes- kõik võidud saad kätte oma pangakontole ilma mingite maharvamisteta.

  Mis juhtub kui mängu ajal esinevad tehnilised probleemid?

  Pole sugugi harv juhus, et kasiinos mängides võib tekkida mõni tehniline tõrge. Näiteks mäng “kiilub kinni”, keegi helistab samal ajal kui mängid nutiseadmes või internet kaob ära. Sellistel juhtudel võib olla esialgu ehmatus suur, kuid tõsiasi on, et kasiinod on sellega arvestanud. Tehnilisi viperusi tuleb ikka ette, kuid kui mängija jaoks mänguvoor katkeb, siis arvuti mängib vooru ikka lõpuni ja tulemust saab näha hiljem oma mänguajaloo alt siis, kui naased oma kasiino mängijakontole. Tehniliste probleemide korral tuleks lihtsalt kustutada veebilehitseja vahemälu ja küpsised, logida kasiino mängijakontolt välja ja sulgeda kõik brauseri aknad. Igaks juhuks võiks teha seadmele ka taaskäivitus ja siis uuesti proovida sisse logida.