Boost kasiino on ainulaadne mängukoht, mis kuulub populaarsete Eesti kiirkasiinode hulka. Boost kaubamärgi omanik on Enlabs, mis haldad ka Optibet ja Ninja brände. Seega võib kohe ära märkida, et tegemist on usaldusväärse mängukohaga, mis kõigele lisaks pakub ka suurepärast lojaalsusskeemi. Vaatame lähemalt!

Uue mängija boonus

Boost kasiino uue mängija boonus on lausa šokeerivalt suur- lausa 1000€. Tegemist on Eesti kõige kopsakama preemiaga, mille võimalik saada ühe sissemakse eest. Nõutud on vähemalt 25€ rahaülekanne, millele lisatakse sama palju juurde boonusena. Kirsiks tordil on 100 boonusspinni Fire Joker mängu!

boosttasuta

NB! Nii boonus kui esimene sissemakse tuleb enne väljamakset kasiinos vähemalt 25-korral läbi mängida. Arvesse lähevad ainult slottidel tehtud panused. Lauamängudel, live kasiinos ega videopokkeris tehtud panused boonuse läbimängimisel arvesse ei lähe.

Boost punktid(lojaalsusprogramm)

Lojaalsuspunktid ehk hellitava nimega “Boost punktid” on Boost kasiinole omane VIP-auhindade programm. See toimib nagu iga teinegi lojaalsusprogramm, kuid asi on tehtud väga lihtsaks- kogu piisav arv punkte ja saad selle rahaks vahetada.

Viimasel ajal on lojaalsusprogrammid kasiinodes muutunud aina harvemateks. Neid leiab Slots.io ja Betsafe kasiinos, kuid segadust on omajagu. Boostis on kiirkasiinole omaselt kõik lihtsam.

Kuidas punkte teenida?

Lojaalsuspunkte saad iga päev kui logid kontole sisse– 5 punga garanteeritud! Kui armastad slotte, saad iga mängu pandud euro eest 2,02 punkti. Lauamängudel ja live kasiinos saad iga mängu pandud euro eest 1,53 punkti. Arvestades, et live kasiino mängud on mängija jaoks kasumlikumad, tasub punkte kindlasti jahtida ka neil.

Boost punktidel on veel muidki häid omadusi:

1. Punktid ei kaota kehtivust- hoia neid mängijakontol kaua tahes ja vaheta rahaks sulle sobival ajal

2. Boost punktide eest saad raha ilma täiendava läbimängimise nõudeta

3. Lojaalsuspunkte saab nii boonus- kui pärisraha panuste eest

Kampaaniad

Boost kampaaniate leht on pigem tagasihoidlik. Lisaks tervituspakkumisele leiab sealt mõne võrgustikukampaania ja konkreetsele mängutootjale pühandatud pakkumise. Ootame, et edaspidi pigutataks rohkem, kuid näib, et suund on võetud pigem mugavale kasutajakogemusele kui boonustele.

boostkampaania

Meie hinnangul on Boost kasiino üks paremaid online mängukeskkondasid Eestis. Kasutajakogemus on laitmatu, mis puutub alustamisse, maksetesse ja mängude leidmisessse.

Maksed

Boost on kiirkasiino, kus alustamiseks piisab esimese sissemakse tegemisest. Valikus on Luminor, SEB, Swedbank ja LHV. Makselahenduse pakkuja on Rootsi ettevõte Trustly. Lubatakse, et sissemakse toimub sekunditega. Kui võidad ja tahad raha välja võtta, piisab mõnest minutist.

Mängud

Boost kasiino mängude valik ei ole ehk sama külluslik kui suurtes Eesti mänguportaalides, kuid fookus on see-eest kvaliteedil mitte kvantiteedil. “Slotid” lehel on esile toodud hetke kõige populaarsemad mängutootjad nagu Play’n Go, Nolimit City, Yggdrasil, Microgaming, NetEnt, Relax, Pragmatic Play, Playson ja Greentube.

Live kasiinos leiab Evolution Gaming populaarsemad palad. Kokkuvõttes on Boost kasiino mänguvalik kompaktne ja rahuldab ka nõudlikuma slotihullu kõik vajadused.