Nutz on ägeda nimega tutikas online mängude portaal, mis kuulub Global Gaming brändide hulka. Eestlastele tuttavad Optibet, Ninja kasiino ja Boost on samuti sama kontserni brändid. Alles 2021. aasta märtsis Eestis veebilehe avanud Nutz on igati viisakas mängukoht, mille esmamulje ei pruugi küll pahviks lüüa.

Veebileht ja kasutajakogemus

Nutz kasiino lehel on väga lihtne alustada. Tegemist ei ole küll kiirkasiinoga, kuid konto loomine on lihtsamast lihtsam. Märgi ära oma meiliaadress, vali sobiv salasõna kontole sisse logimiseks ning oledki valmis pärisraha peale panuseid tegema ja võitma.

Alternatiiviks on oma isik tuvastada Smart-ID rakendusega.

Mängud

Nutz kasiinot võib nimetada Optibeti väikseks vennaks, kuid usume, et peagi võib sellest saad veel ägedamgi mängukoht. Kui Optibet paneb suurt rõhku spordile, siis Nutz on puhtalt kasiinole pühendatud.

Slotimängude lehel leiad eest tuttavad kategooriad nagu Populaarsed, Uus, Päevased jackpotid, Megaways, Infinity Reels ja Lauamängud.

Kõige kindlam on leida midagi huvitavat Populaarsed kategooria alt, sest need on mängud, mida mängivad ja naudivad kõige suurem hulk kasiinosõpru. Kohe hakkavadki silma Money Train 2, Mega Moolah ja Gonzos Quest Megaways, mis pikemat tutvustamist ei vaja.

Live kasiino

Nutz.ee lehe live kasiino lehel leiab mänge nii Evolution Gaming kui ka Authentic mängutootjatelt. Viimase puhul oli 2021. aasta juuni seisuga valikus küll ainult üks live mängulaud- Viva Las Vegas Roulette.

Evolution kategooria alt leiab üheksa erinevat live kasiino lauda, mille hulgast populaarsemad Crazy Time, Dream Catcher ja Lightning Roulette.

Maksed

nutzkasiinotasuta

Enne, kui hakkad meelt lahutama ja võitma, otsusta, kui palju oled valmis oma õnne investeerima. Lõbule on raske hinnalipikut panna, kuid soovitame valida summa, mille kaotamine ei mõjutaks negatiivselt sinu igapäevaselt hakkamasaamist.

Minimaalne sissemakse Nutz kasiinosse on 10 eurot. Maksimaalne 5000 eurot ühe tehinguga.

Nutz.ee kasiino erineb teistest laia maksevalikute poolest. Lisaks tavapärastele Eesti pankadele saad raha mängijakontole kanda ka näiteks Paysera või Revolut kaudu. Kui need mõisted on sulle võõrad, aga tahad nautida kõige mugavamaid makseid internetis, siis Revolut konto saad mugavalt luua nende veebilehel telefoni numbriga.

Väljamaksed

Nagu ikka tuleb väljamakse tegemiseks kasutada sama kontot, mille kaudu kandsid raha mängijakontole. Mine väljamakse lehele, sisesta soovitud summa ja oota kuni Nutz klienditugi selle kinnitaga. Olenevalt maksemeetodist võib väljamakse aeg varieeruda.

Olenemata maksemeetodist kinnitatakse neid kord tunnis kella 9 hommikul 24 õhtul iga päev.

Kui kasutasid väljamakse tegemiseks e-rahakotti(Skrill, Neteller) jõuab raha kontole kohe peale selle kinnitamist.

Pangaülekande ja maksekaartide puhul võib aega minna kuni kolm tööpäeva.

Kampaaniad ja boonused

Kuigi Nutz kasiino pole kiirkasiio ning alustamiseks on vaja luua konto, siis mängukohal on ka palju plusse. Üheks neist on suur boonuste valik. Meie arust pole vaja valima hakatagi vaid kasuta ära kõik, mis pakutakse.

nutzkasiinotasuta

2021. aasta juuni seisuga saad osa võtta eri tüüpi pakkumistest nagu uuele live mängushow tüüpi Gonzo’s Treasure Hunt Live pühendatud jaht riskivabade spinnide peale, Gameshows cashback ja tasuta spinnide sadu Hell’s Kitchen mängul.

Järgnevatel nädalatel ja kuudel hoiame kampaaniate lehel silma peal, sest oodata on muudki põnevat.

Mida pakutakse uutele mängijatele?

Kuigi Nutz.ee online kasiino alles avati, siis kohe on uute mängijate jaoks välja pandud kopsakas sissemakse boonus. Esimese vähemalt 10€ sissemakse eest on tagatud 200% boonus ja 50 priikeerutust mängukoha kulul. Asi on igal juhul väärt uurimist, sest ka läbimängimise nõue on igati mõistlik. Sissemakse ja boonusraha tuleb enne väljamakset vähemalt 25 korral kasiinos läbi panustada.